چ


چگونه در Android_ به سیستم حساب Google خود وارد می شوید
برای باز کردن Gmail ، می توانید از طریق مطالب مرتبط رایانه وارد شوید یا حساب خود را به برنامه Gmail در تلفن یا رایانه لوحی خود اضافه کنید. پس از ورود به سیستم ، نامه حساب Gmail خود را با باز کردن صندوق ورودی خود بررسی کنید. ابتدا باید به gmail.com بروید. نام کاربری و رمز ورود حساب Gmail خود را وارد کنید. اگر نام کاربری حساب شما از قبل پر شده است و باید به حساب دیگری وارد شوید ، روی ورود به سیستم با حساب دیگری کلیک کنید. اگر می توانید صفحه ای را توصیف کنید که صفحه ورود به Gmail را توصیف می کند ، سپس روی ورود به سیستم در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید. اگر نمی توانید در Gmail ، Google Drive ، Google Play یا جاهای دیگر به سیستم حساب Google خود وارد شوید ، مسئله ای را که بیشتر از همه برای شما کاربرد دارد انتخاب کنید. برای کمک به ورود به حساب Gmail خود مراحل زیر را دنبال کنید. گزینه را انتخاب کنید:
• رمز ورود خود را فراموش کرده اید.
• نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را که برای ورود به سیستم استفاده می کنید فراموش کرده اید.
• شما نام کاربری و رمز ورود خود را می دانید ، اما نمی توانید وارد سیستم شوید.
• فکر می کنید شخص دیگری از حساب شما استفاده می کند.
• در تأیید صحت 2 مرحله ای مشکلی دارید.
• شما نمی توانید رمزعبور خود را با یک کد توسط متن تنظیم کنید.
• شما از طریق کار ، مدرسه یا گروه دیگر خود از یک حساب Google استفاده می کنید.
• برای کودک زیر 13 سال نمی توانید وارد حساب Google شوید
برای بازنشانی گذرواژه حساب Gmail خود ، باید مراحل زیر را دنبال کنید – به صفحه پشتیبانی حساب بروید. دستورالعمل ها را دنبال کنید برای بیشتر تأیید اینکه حساب شما است چند سال از شما پرسیده می شود. تا جایی که می توانید پاسخ دهید. گذرواژه خود را بازنشانی کنید. یک گذرواژه قوی و منحصر به فرد انتخاب کنید که قبلاً با این حساب Gmail استفاده نکرده باشید. بیاموزید که چگونه یک رمز عبور قوی ایجاد کنید.
اگر آدرس ایمیل یا شماره تلفن بازیابی را به حساب خود اضافه کردید ، برای یافتن نام کاربری حساب Google خود این مراحل را دنبال کنید. شما فقط به بخش “برای ورود به سیستم مشکلی دارید؟” صفحه دستورالعمل ها را دنبال کنید شما باید نام کامل را در حساب خود بدانید. آدرس ایمیل بازیابی یا شماره تلفن بازیابی برای حساب. برای تأیید حساب خود مراحل را دنبال کنید. اگر آدرس ایمیل بازیابی را وارد کرده اید ، صندوق ورودی آن را برای ایمیل از Google بررسی کنید. کد را از طریق ایمیل وارد کنید. اگر شماره تلفن بازیابی را وارد کردید ، کد ارسالی به آن تلفن را وارد کنید. لیستی از نام های کاربری که مطابقت دارد را مشاهده خواهید کرد. اگر نام کاربری خود را نمی بینید ، آدرس های ایمیل یا شماره تلفنی را که ممکن است استفاده کرده اید بازیابی کنید. هنگام ایجاد حساب کاربری شما ممکن است اشتباه تایپی در نام کاربری شما وجود داشته باشد. بررسی کنید آیا نام کاربری مورد نظر شما هنوز در دسترس است. ممکن است حساب Google نداشته باشید. ایجاد یک حساب کاربری برای س quالات بیشتر ، کاربر می تواند با شماره تلفن خدمات مشتری Gmail تماس بگیرد.گونه در Android_ به سیستم حساب Google خود وارد می شوید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *