8 نکته برای کاهش هزینه های حقوق و دستمزد


8 نکته برای کاهش هزینه های حقوق و دستمزد
بارها و بارها ، وقتی با فکر کاهش هزینه های حقوق و دستمزد روبرو می شویم ، به دلیل عدم اعتماد و روش متداول محاسبات دستی ، فرد دچار سوon تفاهماتی می شود که استفاده از خدمات دیجیتال مالیاتی را محدود می کنند. این کار نسبتاً خسته کننده است که حتی می تواند منجر به مجازات شود.
با توجه به اینکه هنگام پرداخت اشتباه مالیات بر حقوق و دستمزد ، مجازات های پولی وجود دارد ، باید در ساخت دیجیتال مالیات و کاهش خطاها سرمایه گذاری کرد. این امر به کاهش هزینه های حقوق و دستمزد کمک می کند ، از جمله روش های دیگر مانند تعیین کمیت زمان ، تنظیم مقررات در غرامت و کاهش اضافه کاری.
شما باید اطمینان حاصل کنید که هیچ گونه اضافه کاری انجام نشده است و ساعات قابل پرداخت با کار انجام شده متناسب است. ساعات استراحت باید هنگام اندازه گیری ارزش کارکنان در مقابل بهره وری آنها محاسبه شود.
در میان بسیاری دیگر از هزینه های کارمندان که پرداخت می شود ، هزینه های حقوق و دستمزد مشاغل یکی از سخت ترین هزینه ها برای یک مدیر حقوق و دستمزد است. اینها هزینه هایی است که کارفرما برای جبران خسارت تمام کارمندان خود متحمل می شود ، از جمله غرامت و سهم کارفرما از مالیات حقوق و دستمزد.
کاهش هزینه های حقوق و دستمزد به شما در سرمایه گذاری بهتر در تجارت کمک می کند. برای کاهش مالیات حقوق و دستمزد ، باید بدانید که چگونه از طریق عوامل زیر کار می کنید:

* گردش کارمندان

* ساعت کار آنها

* افزونگی در کار

* پاداش پرداخت شده

* قانونی بودن
برای کار در این زمینه باید دانش کلی بهتری داشته باشید.
اگر به دنبال کمک حرفه ای برای کاهش هزینه های حقوق و دستمزد هستید ، یک مشاوره رایگان با ما رزرو کنید. برای آگاهی از برخی نکاتی که در این زمینه با استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد HMRC ارائه داده ایم ، می توانید در این زمینه برتری کسب کنید.
کاهش گردش کارمندان
استخدام و آموزش کارمندان نیز کارکنان زیادی را به خود اختصاص می دهد. منابعی که برای این کار صرف می شوند نیز برای کارفرما ساعات قابل پرداختی محاسبه می شود. با توجه به سیستم های حقوق و دستمزد ، باید دفعات استخدام را کاهش دهید. همچنین ، می توانید برای کاهش میزان خروج ، آموزش را به چرخه های تکراری محدود یا همپوشانی کنید.
به بیان بهتر ، ایجاد دیجیتال مالیاتی باعث می شود تغییرات فنی تقویت شود و کار سریعتر پیش رود. اکنون آموزش می تواند از طریق فیلم ها و جلسات از راه دور انجام شود که به کاهش کار دستی و هزینه های کار کمک می کند.
ساعات کار را جذب کنید
بیشتر کارمندان با توجه به تعداد ساعات کار اختصاص یافته و نه تعداد مطالب مرتبط ساعات کار خود حقوق دریافت می کنند. این امر منجر به افزایش هزینه های کارفرما می شود. از آنجا که این امر به طور مستقیم بر گردش مالی تأثیر می گذارد ، شما باید با استفاده از نرم افزار دیجیتال مالیاتی برای زمان واقعی کار شده و نه زمان برنامه ریزی پرداخت کنید.
در صورت امکان ، کارگران نیمه وقت که تعداد ساعات کمتری در لیست حقوق هستند ، استخدام کنید. این به شما فضا می دهد تا ساعات اضافی کارمندان را که کار انجام نمی شود ، کاهش دهید. همچنین می توانید با توجه به مهارت های فردی ، تجربه و گردش مالی به افراد پول پرداخت کنید.
پورسانت به جای حقوق ثابت
هنگامی که شما به جای مقدار ثابت در ماه هزینه یا کارمزد می دهید ، کارمندان بازده بهتری ارائه می دهند. گردش کار آنها افزایش خواهد یافت و انگیزه کار نیز افزایش خواهد یافت. در عین حال ، بر شرکت و رشد آن تأثیر مثبت خواهد گذاشت.
همانطور که گفته شد ، در نظر گرفتن نقش های شغلی هنگام بررسی این تغییر بسیار مهم است. برخی از نقش های شغلی با حقوق ثابت بسیار دلگرم کننده هستند ، در حالی که برخی از آنها عملکرد تحت کارمزد را بهبود می بخشند. حواستان به مشاوره مدیر حقوق و دستمزد باشد در حالی که بهترین راه را می فهمید.
خطاهای پرداخت و گرد کردن
در بسیاری از مکان ها هنوز زمان حضور و ساعت کار از سیستم دستی ثبت استفاده می شود. این باعث می شود تا مطالب مرتبط فضایی برای تعصب به نفع کارمندان فراهم شود که هزینه اضافی برای شما خواهد داشت. هر مکانی بین 15-30 دقیقه در روز برای هر کارمند نیز در پایان ماه به مقدار زیادی اضافه می شود.
عدم دقت منجر به مجازات های سنگین پولی می شود. نرم افزار HMRC حقوق و دستمزد می تواند به شما کمک کند تا روی خطاهای موجود در حقوق و دستمزد کار کنید. این از سرمایه گذاری در سازگاری ، چاپ مجدد و پردازش مجدد اشتباهات جلوگیری می کند.
بنابراین ، وقتی اتوماسیون یک گزینه است ، شما نباید با نگه داشتن یک رکورد دستی سازش کنید.
افزونگی را از کار حذف کنید
نقش های شغلی زیادی با هم تداخل دارند که مداوم همان کار را در سطوح مختلف تکرار می کنند. این منجر به افزونگی می شود ، که بیش از سهولت بررسی متقابل تأثیر می گذارد. کار زائد به این معنی است که شما برای یک کار به دو نفر حقوق می دهید. سعی کنید آن را به حداقل سطح ممکن کاهش دهید.
اضافه کاری به عنوان مشکلی برای مشاغل متوسط ​​محسوب نمی شود. با این حال ، اگر افرادی برای همین کار مشغول به کار شده اید ، احتمال زیادی وجود دارد که برای جبران خسارت بیش از حد هزینه کنید. تغییر نقش های شغلی را برای جذب سرمایه منابع انسانی خود در نظر بگیرید و سیستم های حقوق و دستمزد را متناسب با بهترین شرایط خود تنظیم کنید.
با وکلا مشورت کنید
حتی اگر هماهنگی این زمینه کاری به عهده مدیر حقوق و دستمزد است ، داشتن دیدگاه حقوقی نیز بسیار مهم است. شما طبق برخی از قوانین قانونی ملزم به پرداخت مالیات طبق درآمد و هزینه خود هستید. درگیری درگیر وکلا فقط وقتی منطقی است که می خواهید تعادل بیشتری برقرار کنید.
پس از دریافت کمک حقوقی حرفه ای ، متوجه می شوید که در واقع انجام چه کاری برای شما اجباری است و چرا. با این کار تمام مناطقی که پاسخ موثقی به این سالات ندارند حذف می شود. مشاوران حقوقی ضمن داشتن مسئولیت ، به مدیریت سیستم های حقوق و دستمزد به روش بسیار کارآمدتری نیز کمک می کنند.
مرتباً سطح غرامت را مرور کنید
جریان دائمی پول به صورت غرامت وجود دارد. غالباً ، افراد به دلیل تجربه گذشته و دانش خود در طول زمان این مشکل را ثابت می کنند. این مقیاس ها به ندرت تغییر می کنند ، که ممکن است یک مسئولیت باشد ، به طور عمده برای سازمان های کوچک و متوسط.
بسیاری از کارمندان در همان مقیاس دستمزد مشغول به کار می شوند و پس از مدتی شروع به تحویل کم می کنند. از نظر دیگران ، افزایش غرامت انگیزه مثبتی برای تحویل بیشتر است. بنابراین ، تنظیم غرامت بر اساس کار و تلاش برای حفظ کارایی کارکنان بسیار مهم است.
برون سپاری را در نظر بگیرید
اگر از مهارت کافی برخوردار باشید ، می توانید با برون سپاری بخشی از کارهایی که انجام می دهید ، به راحتی هزینه های زیادی را پس انداز کنید. شما باید کار را برای مشتری درست انجام دهید. اگر هزینه های کارگری شما مبلغی برای شما نامطلوب است ، برای کاهش هزینه ها کار را از یک منبع معتمد انجام دهید.
سازمان ها به خوبی در تهیه مواد اولیه کار می کنند ، اما اکثر مردم برون سپاری را نادیده می گیرند. تفویض کار همیشه به معنای بخشیدن کار نیست. گاهی اوقات ، به معنای پذیرفتن مسئولیت انجام کار است. همچنان در قبال کار خود پاسخگو و پرداخت خواهید شد.
نتیجه
آیا در عصر انقلاب تکنولوژیکی امروز ، آنقدر سرمایه گذاری می کنید که بتوانید زمان را به پول تبدیل کنید؟
اتوماسیون کلید تبدیل کار دستی کارمندان و هزینه های موثر به بهره وری است. فکر کنید که چگونه مزایای کاهش هزینه های حقوق و دستمزد می تواند سود را برای شما افزایش دهد.
علاقه مندید که چگونه یک نرم افزار مناسب می تواند هزینه های نیروی کار شما را کاهش دهد؟
ما آماده هستیم تا تخصص خود را با شما در میان بگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.