فیس بوک اعتراف می کند که نگران مسدودکننده های تبلیغات نیست


فیس بوک اعتراف می کند که نگران مسدودکننده های تبلیغات نیست
برای اولین بار ، این شبکه اجتماعی از فناوری های مسدود کردن تبلیغات به عنوان یک عامل خطر قابل توجه در تشکیل پرونده سالانه 10-K خود برجسته کرد و خاطرنشان کرد که آنها “گاه به گاه” بر درآمد تبلیغات آن تأثیر گذاشته اند.
برای آخرین روندها و پیشرفت های فناوری در خبرنامه 10 چیز در Tech ثبت نام کنید. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک بر روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. اگرچه فیس بوک سال گذشته در 10-K خود از مسدودکننده های تبلیغات نیز نام برد ، اما این کار را فقط به صورت مختصر به عنوان یکی از مواردی که می تواند به طور بالقوه بر کسب و کار تبلیغاتی خود تأثیر بگذارد ، انجام داد ، در حالی که این بار این بخش کامل را به فناوری اختصاص داده است.
هشدار در مورد مسدودکننده های تبلیغات در حالی است که فیس بوک نتایج مالی سه ماهه چهارم بلاک باستر را ارائه می دهد و به نظر می رسد تجارت تبلیغات آن در حال سوزاندن همه سیلندرها است.
نرم افزار مسدود کردن تبلیغات ، که تبلیغات را از طریق وب سایت ها نمایش می دهد ، سال گذشته پس از اولین به روزرسانی سیستم عامل اپل برای مسدود کردن تبلیغات در آیفون ها و آیپد ها ، موضوع مهمی شد.
فیس بوک حدود 96٪ درآمد خود را از طریق تبلیغات بدست می آورد ، بنابراین اگر افراد بیشتری شروع به استفاده از مسدود کننده های تبلیغات مطالب مرتبط در همه دستگاه های خود کنند ، می تواند “بر نتایج مالی فیس بوک تأثیر منفی” بگذارد.
فیس بوک خاطرنشان می کند که تأثیرات سو ad تاکنون بر روی رایانه های شخصی بوده است ، که نشان دهنده کاهش تعداد کاربران آن است. اما این نکته اشاره می کند که اگر فناوری مسدود کردن تبلیغات بر روی دستگاه های تلفن همراه تأثیر بگذارد ، ممکن است منابع مالی آن “آسیب ببیند”.
در اینجا چگونگی عبارت فیس بوک در پرونده های خود عبارت است:
فناوری هایی ایجاد شده و احتمالاً همچنان نیز در حال توسعه هستند که می توانند نمایش تبلیغات ما ، به ویژه تبلیغات نمایش داده شده در رایانه های شخصی را مسدود کنند. ما به طور قابل توجهی کل درآمد خود را از طریق تبلیغات ، از جمله درآمد حاصل از نمایش تبلیغات در رایانه های شخصی ، کسب می کنیم. درآمد حاصل از نمایش تبلیغات در رایانه های شخصی هر از چندگاهی تحت تأثیر این فناوری ها قرار گرفته است. در نتیجه ، این فناوری ها تأثیرات نامطلوبی بر نتایج مالی ما گذاشته اند و اگر چنین فن آوری هایی به ویژه در مورد سیستم عامل های تلفن همراه ادامه یابد ، ممکن است به نتایج مالی آینده ما آسیب برساند. فیس بوک تنها مورد ناخوشایند نیست.
پاییز گذشته ، Sridhar Ramaswamy ، رئیس تبلیغات گوگل گفت که adblockers “یک ابزار بی پرده است و ما باید نگران باشیم.”
ادامه مطالب برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.