Google برای پیگیری بیشتر شما مجوز می خواهد تا بتواند تبلیغات بهتری را به شما نشان دهد
طی چند هفته آینده ، همه کاربران Google اعلانی را مشاهده می کنند که در Gmail یا Chrome خود ظاهر می شود (یا به عنوان یک اعلان برنامه مانند سمت راست) که از آنها می پرسد آیا می خواهند نوع جدیدی از “شخصی سازی تبلیغات” را انتخاب کنند.
برای آخرین روندها و پیشرفت های فناوری ، در خبرنامه 10 چیز در Tech ثبت نام کنید. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. اگر تغییر را انتخاب کنید ، Google می تواند از اطلاعاتی که در مورد شما از سرویس های خود مانند جستجو ، Chrome و YouTube دارد استفاده کند تا بتواند بر تبلیغاتی که در بیش از 2 میلیون شریک سایت و برنامه خود در هر تلفن هوشمند به شما نشان می دهد ، تأثیر بگذارد. یا رایانه رومیزی که در آن وارد شده اید.
پیش از این ، داده هایی مانند سابقه جستجوی شما یا لیست های پخش YouTube را از شخصی سازی ارائه شده هنگام مرور وب سایت ها و برنامه هایی که از Google برای ارائه تبلیغات استفاده می کنند ، جدا نگه داشته است.
اگر شرکت در این کار را انجام دهید ، Google می گوید این تبلیغات می تواند به شما آگهی های مربوط به شما را نشان دهد و کنترل های بهتری را به شما ارائه دهد.
Google در حال راه اندازی صفحه جدیدی برای فعالیت من است که با کنترل کنترل بیشتر اطلاعاتی که می تواند برای تبلیغات خود داشته باشد ، به افرادی که خط مشی جدید آن را می پذیرند کنترل بیشتری می کند.
اینجا بنابراین ، به عنوان مثال ، اگر نوع خاصی از لباس را جستجو کردید اما می خواستید تبلیغات مربوط به آن را متوقف کنید – یا اگر یک مرد غول پیکر با بازوهای بادی در حال تعقیب شما در اینترنت است – صفحه فعالیت جدید به شما امکان می دهد آن قطعه را حذف کنید داده های موجود در حساب شما در هر دستگاهی. قبلاً باید آن را به طور همزمان روی لپ تاپ و تلفن هوشمند خاموش کنید.
در اینجا یکی از توضیحاتی است که از Google مشاهده خواهید کرد:
اینجا Google این همان چیزی است که اخیراً فیس بوک از اطلاعات مربوط به افرادی که حساب ندارند استفاده می کند تا به آنها در وب سایت های دیگر تبلیغات نشان دهد. با این حال ، این تغییر به کاربران نیاز داشت تا به جای انتخاب ، انصراف دهند.
بنابراین ، این برای تجارت تبلیغات Google به چه معناست؟ در حال حاضر ، تبلیغ کنندگان تغییری در نحوه خرید تبلیغات مشاهده نخواهند کرد. با این حال ، با جمع کردن همه داده های موجود در تلفن همراه و دسک تاپ در سایت های خاص خود و سایت های شریک ، تبلیغات گوگل باید بهتر باشد. و هر شرکتی جذاب ترین سرمایه گذاری را به تبلیغ دهندگان اختصاص می دهد سرمایه ای است که می خواهند پول بیشتری در آن بریزند.
هنوز اعلانی را مشاهده نکرده اید؟ همچنین می توانید در ردیابی جدید شرکت کرده و یا انتخاب کنید که اینجا را خاموش نگه دارید.
در اینجا معرفی آن به صفحه فعالیت جدید آمده است: Google Google Google برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شویدGoogle برای پیگیری بیشتر شما مجوز می خواهد تا بتواند تبلیغات بهتری را به شما نشان دهد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.