چرا نباید دنبال کنندگان اینستاگرام را بخرید


چرا نباید دنبال کنندگان اینستاگرام را بخرید
2 دلیل بزرگ برای رشد پیروان اینستاگرام خود به روش صحیح
ما اخیراً در مورد این موضوع صحبت کرده ایم که اینستاگرام چقدر می تواند ابزاری شگفت انگیز برای تجارت شما باشد. اینستاگرام مملو از فرصت های بازاریابی است – از تبلیغات پولی گرفته تا IGTV تا ارسال محصولات.
با این حال ، جلب توجه مردم فقط به اشتراک گذاری تصویر و جمع آوری لایک و فالوور نیست. شما باید وقت خود را به تعامل با مردم اختصاص دهید و پست های سایر کاربران را دوست داشته باشید – زمانی که بسیاری از صاحبان مشاغل به سادگی ندارند.
مدیریت یک حساب کاربری در اینستاگرام یکی دیگر از وظایف موجود در لیست کارهای شما است که قبلاً با جلسات ، مهلت ها و پروژه ها همراه شده است.
کوتاه مدت ، یک اشتباه بزرگ که بسیاری از مشاغل مرتکب شده اند ، تلاش برای خرید فالوور یا تعامل اینستاگرام است.
اگر به فکر خرید فالوور اینستاگرام یا استفاده از ربات های اینستاگرام برای افزایش تعامل هستید ، این کار را نکنید.
در اینجا 2 دلیل مهم وجود دارد که می خواهید از پرداخت هزینه فالوئرهای اینستاگرام خودداری کنید:

* ربات های اینستاگرام انسانی نیستند ممکن است خرید دنبال کنندگان اینستاگرام وسوسه انگیز به نظر برسد و از ربات ها بخواهید به طور خودکار نظر دهند ، مانند پست ها و دنبال کردن خودکار Instagrammers در مکان شما. استفاده از ربات های اینستاگرام باعث می شود تعداد زیادی فالوور و نظر – اغلب در چند ساعت یا چند روز – داشته باشید.
به عنوان مثال ، یک ربات اینستاگرام می تواند نظر “عالی!” روی هر پستی با هشتگی که تعیین کرده اید و پوستر را دنبال کنید.
مشکل ربات های اینستاگرام واقعی نیستند. آنها روبات هستند. شما پیروان خود را با افرادی که واقعاً به خدمات یا محصول شما علاقه مند هستند رشد نمی دهید و می توانید تعامل را فراموش کنید.
بسیاری از کاربران اینستاگرام نسبت به ربات های اینستاگرام عاقلانه عمل می کنند و شخصی را که نظر یک کلمه ای را روی پست خود ارسال می کند دنبال نمی کنند. اگر آنها متوجه شوند شما از ربات ها استفاده می کنید ، ممکن است نسبت به نام تجاری شما واکنش منفی نشان دهند و باعث شوند کاربران دیگر نیز به آن بپیوندند.
اینستاگرام تعداد زیادی از سایت ها و برنامه های اتوماسیون شخص ثالث مانند Instagress و PeerBoost را به دلیل نقض دستورالعمل های انجمن و شرایط استفاده از آنها خاموش کرده است ، بنابراین استفاده از ربات ها حتی می تواند حساب شما را به خطر بیندازد.
رباتها همچنین می توانند نظراتی بگذارند که منطقی نیستند و کاملاً حساس نیستند ، مانند “خیلی باحال!” روی یک پست غم انگیز ربات ها متن مکالمه را نمی فهمند ، آنها به سادگی نظرات خود را بر اساس هشتگ اضافه می کنند.

* خرید فالوورهای اینستاگرام جعلی بزرگ است و می تواند با خرید فالوورهای اینستاگرام سریعاً تعداد شما را فریب دهد ، مخصوصاً وقتی می بینید ارزان است – سایت هایی مانند Buzzoid از هر 100 فالوور 3 دلار شارژ نمی کنند.
خب ، اول از همه: اگر فالوورهای اینستاگرام را بخرید ، خلاف شرایط استفاده اینستاگرام هستید.
اینستاگرام فالوورهای جعلی را رصد می کند و حساب های آنها را پاک می کند ، بنابراین احتمالاً در نهایت فالوورهای پرداخت شده خود را از دست می دهید و حساب اینستاگرام شما آسیب می بیند.
سایر مشکلات خرید فالوور اینستاگرام شامل موارد زیر است:
• این باعث افزایش تعامل نمی شود زیرا ربات ها با محتوای شما ارتباط برقرار نمی کنند.
• این شهرت برند شما را از بین می برد زیرا مخاطبان می بینند که تعداد زیادی دنبال کننده دارید اما تعامل محدودی دارید.
هیچ راهی آسان برای رشد فالوورهای اینستاگرام خود وجود ندارد. اگر از میانبرها استفاده کنید ، خطر ممنوعیت شدن توسط اینستاگرام و از بین بردن اعتبار خود را دارید.
بهتر است محتوای جذاب ارسال کنید ، با مردم تعامل داشته باشید در اینجا بیشتر بخوانید و از هشتگ های مناسب برای جذب و حفظ مخاطب خود استفاده مطالب بیشتر کنید.
این ساده است: شما نمی توانید سطح تعامل انسانی امروز کاربران اینستاگرام را از مارک ها انتظار داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.