موجودی شبکه سریعتر با NEWT Professional


موجودی شبکه سریعتر با NEWT Professional
متخصصان فناوری اطلاعات همیشه برای مقابله با دشواری فزاینده همراه با نظارت بر تعداد فزاینده ای از رایانه های شخصی مانند ایجاد مشاغل لازم بوده اند. این نوع نیاز معمولاً به عنوان موجودی شبکه یا حسابرسی رایانه شناخته می شود. چندی پیش ، اگر شخصی به موجودی سخت افزار و نرم افزار در سراسر شبکه احتیاج داشت ، این بدان معنا بود که به صورت فیزیکی به سراغ هر رایانه ای در آن شبکه بروید و راه من را از طریق صفحه گسترده به صورت دستی ضبط کنید. خوشبختانه با گذشت سالها ، نرم افزار و سیستم عامل بسیار پیشرفت کرده و موجودی شبکه را ساده تر کرده است. NEWT Professional یک محصول نرم افزاری است که برای کاهش کار در مدیریت دارایی تولید شده است. از سال 2003 توسعه یافته ، NEWT به درستی به یک ابزار پرسشنامه رایانه سریع تبدیل شده است ، قادر است صدها سیستم کامپیوتری را در چند دقیقه اسکن کند ، صرفه جویی در هزینه و زمان برای سازمان ها از هر بعد.
در دنیای مدیریت شبکه ، چندین روش مورد استفاده برای رایانه های موجودی شبکه را پیدا خواهید کرد. دو بخش اصلی ابزاری هستند که ادامه مطالب برای استفاده از عامل طراحی شده اند و مواردی که عامل کم دارند. بسیاری از ابزارهای بدون عامل می توانند بسیار کند باشند و یا از لحاظ تنظیمات امنیتی و رایانه ای با مشكلات زیادی روبرو شوند ، به عنوان مثال WMI (رابط مدیریت ویندوز) ، بنابراین هنوز نیاز به مراجعه به سیستم های رایانه ای منفرد برای “رفع” مشکلات قبل از بررسی دارند. این برای مشاوران موجودی شبکه بسیار ناامید کننده است. استفاده از عامل می تواند این مسائل را دور بزند اما اغلب به روزها یا ساعت ها استقرار گسترده نیاز دارد.
رمزگذاران آزمایشگاه های کومودو بیش از 180 روز زمان صرف کردند تا یک استراتژی برای کاهش این مشکلات مدیریت شبکه ایجاد کنند و منجر به آخرین نسخه 2.5 شود. NEWT Professional اکنون فقط به دسترسی خواندن / نوشتن به ADMIN $ (تلفظ شده “دلار مدیر” یا اشتراک مدیر) نیاز دارد ، که به طور پیش فرض برای مدیران در Windows NT ، Windows 2000 ، Windows XP ، Windows Vista و Windows 7 در دسترس است. این شبکه را فعال می کند موجودی اطلاعاتی را فقط در چند دقیقه بدست آورید که قبل از آن صدها ساعت زمان لازم بود. نه تنها سرعت اسکن بهبود یافته است ، بلکه پهنای باند شبکه بسیار کاهش یافته است ، و امکان ایجاد موجودی شبکه از طریق اتصالات کند ، به عنوان مثال WAN ها (سیستم های گسترده منطقه) با تأثیر کم بر ترافیک شبکه را فراهم می کند.
NEWT Professional تقریباً برای هر شبکه ای که در آن یک موجودی کل شبکه مورد نیاز است مفید است و چندین تکنسین MSP (سرویس دهنده مدیریت شده) و شبکه در اینجا بیشتر بخوانید موجودی شبکه از NEWT Professional برای تشخیص سریع اطلاعات پیکربندی مشتری های خود استفاده می کنند. تمام اطلاعات موجودی سخت افزار و نرم افزار عادی ، از جمله اطلاعات پردازنده ، شماره سریال سیستم ، کلیدهای محصول سیستم عامل و غیره را از بین می برد ، اما علاوه بر این یک قدم جلوتر می رود ، دمای پردازنده ، دمای سیستم و دیسک سخت ، نوع USB را جمع می کند (1). x ، 2.0 یا 3.0) ، نوع صحیح دیسک سخت (IDE در مقابل. SATA) و شماره سریال ، نوع مانیتور (LCD / CRT) ، اطلاعات دقیق حافظه RAM و موارد دیگر.
پس از انجام ممیزی شبکه ، داده ها در یک صفحه گسترده مانند خوانده شده مانند صفحه گسترده ، با گزینه هایی از جمله ذخیره در قالب خود NEWT ، صادرات به اکسل ، HTML ، متن یا شاید یک پایگاه داده MS Access (MDB) کاملاً رابطه ای ارائه می شوند.
از نظر موجودی سریع شبکه ، NEWT Professional نیازهای متخصصان شبکه را در همه جا برطرف می کند ، همه بدون تخلیه کیف پول شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.