آمازون به طور قابل توجهی & # x27؛ به طور قابل توجهی & # x27؛ در فصل تعطیلات بیش از هر زمان دیگری تبلیغات Google وجود دارد – و این تغییر در استراتژی غول تجارت الکترونیکی را نشان می دهد


آمازون به طور قابل توجهی & # x27؛ به طور قابل توجهی & # x27؛ در فصل تعطیلات بیش از هر زمان دیگری تبلیغات Google وجود دارد – و این تغییر در استراتژی غول تجارت الکترونیکی را نشان می دهد
آمازون سخت به گوگل متمایل است.
بر اساس داده های جدید آژانس تبلیغاتی مرکل ، آمازون تعداد تبلیغات جستجوی گوگل را که خریداری کرده است برای افزایش بازدید به وب سایت خود در تعطیلات امسال افزایش داده است.
گرچه جهش در هزینه تبلیغات در سه ماهه چهارم تبلیغات سنگین جای تعجب ندارد ، اما زمان هزینه تبلیغات آمازون جذاب است.
مرکل هزینه تبلیغات آمازون را در طول آخر هفته سایبر ردیابی کرد و دریافت که این غول تجارت الکترونیکی تبلیغات جستجوی گوگل خود را “به طور قابل توجهی” در هفته شکرگذاری بالا برد. این آژانس گفت که در حالی که معمولاً مشاهده آمازون با پرخاشگرانه گوگل با تبلیغات جستجو در جمعه سیاه و دوشنبه سایبری بود ، بیشترین هزینه تبلیغات آمازون معمولاً تا ماه دسامبر آغاز نشد.
اندی تیلور و مارک بالارد از Merkle در یک پست وبلاگ نوشتند: “در هر دو سال گذشته میزان تبلیغات تبلیغاتی متن آمازون به طور پیوسته در طول فصل تعطیلات رشد کرده است ، و فقط در حدود روزهای شکرگذاری افزایش کمی داشته است.”
علاوه بر این ، این شرکت پیش بینی می کند که اگر آمازون در هفته های آینده با مطالب مرتبط همان سرعت به سرمایه گذاری ادامه دهد ، امسال بزرگترین سرمایه گذاری آمازون در تبلیغات متنی گوگل تا به امروز خواهد بود.
بیشتر بخوانید: فروش تبلیغات آمازون فقط در یک ماه گذشته 150٪ افزایش یافته است – و به نظر می رسد که فصل تعطیلات خوشی برای گوگل و فیس بوک نیز باشد
در اینجا نگاهی داریم به تبلیغات آمازون از 1 نوامبر تا روز شکرگذاری (22 نوامبر) در مقایسه با گروه مشتریان خرده فروشی مرکل:
مرکل اما آمازون در حال کاهش تبلیغات خرید است آمازون بیشتر تبلیغات متنی Google را برای جابجایی بازدیدکننده خریداری می کند ، اما به گفته مرکل سرمایه گذاری مشابهی در تبلیغات خرید Google ندارد. تبلیغات خرید یک قالب تبلیغاتی برجسته در بالای نتایج جستجو است که شامل عکس های محصول و پیوندهایی برای اجازه دادن به مقایسه مصرف کنندگان از فروشگاه ها است.
سهم آمازون از تبلیغات خرید “از اواسط ماه نوامبر نسبتاً افزایش یافته است ، اما خرده فروشان مورد مطالعه در طی همان بازه زمانی رشد چشمگیری در سهم برداشت خود داشته اند”.
مرکل “در این پست وبلاگ آمده است:” به نظر می رسد این نشان می دهد که حراج طی چند هفته گذشته تغییر یافته است تا میزان آلی را برای تبلیغ کنندگان افزایش دهد. ” “به این ترتیب ، داده ها نشان می دهد که به نظر نمی رسد آمازون خود در فضای خرید به طور قابل توجهی تهاجمی تر شده و حتی ممکن است نسبت به تبلیغ کنندگان دیگر کمی افت کند.”
به گزارش مرکل ، طی یک هفته قبل از شکرگذاری ، فروش خرده فروشی وابسته به کلیک بر روی تبلیغات Google Shopping نسبت به سال گذشته 45٪ رشد داشته است. فروش جمعه سیاه 41٪ افزایش داشت ، در حالی که فروش دوشنبه سایبری در مدت مشابه 42٪ افزایش یافت.
به طور کلی ، مارک ها به طور فزاینده ای در تبلیغات خرید سرمایه گذاری می کنند و مرکل به طور جداگانه اخیراً گزارش داده است که هزینه تبلیغات در قالب 40٪ نسبت به سال گذشته در این سه ماه رشد کرده است.
آمازون در مورد تبلیغات خرید Google سابقه سنگینی دارد ، بخشی از این دلیل است که تبلیغات تجاری منطقه ای است که آمازون و گوگل در آن رقابت می کنند.
در بهار امسال ، مرکل متوجه شد که آمازون بی سر و صدا خرید تبلیغات خرید Google به طور موقت را متوقف کرد ، و اشاره کرد که این شرکت ممکن است در حال تهیه نسخه کپی جدید تبلیغات خرید Google باشد.
آمازون قالب تبلیغاتی مشابه تبلیغات خرید Google را به نام تبلیغات کالای حمایت شده ارائه می دهد که محل قرارگیری مبتنی بر کلمات کلیدی در نتایج جستجو هستند. در ماه سپتامبر ، آمازون تجارت تبلیغات خود را با هدف تسهیل در درک تبلیغات توسط تبلیغ کنندگان در یک مارک تجاری ادغام کرد ، اما خریداران گفتند که این اقدام لزوماً به آنها در درک گزینه های پیچیده تبلیغات آمازون کمک نمی کند.
بیشتر برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.