گوگل تهدید به کاهش درآمد تبلیغات از ZeroHedge و The Federalist به دلیل نقض سیاست های خود در مورد محتوای مربوط به نژاد است


گوگل تهدید به کاهش درآمد تبلیغات از ZeroHedge و The Federalist به دلیل نقض سیاست های خود در مورد محتوای مربوط به نژاد است
گوگل در حال برخورد با دو رسانه جناح راست است که سیاست های آن را در مورد محتوای مربوط به نژاد نقض می کنند و می توانند توانایی فروش تبلیغات را برای همیشه از بین ببرند.
اولین بار NBC News گزارش داد که گوگل تشخیص داده است که دو سایت غیرمستقیم ، ZeroHedge و The Federalist ، سیاست های خود را نقض کرده اند ، زیرا نمی توانند بخش نظرات خود را تعدیل کنند تا محتوای نفرت انگیز را حذف کنند.
سخنگوی گوگل به بیزینس اینسایدر گفت که این دو فروشگاه موفق به حذف نظرات نفرت انگیز یا متعصبانه از بخش نظرات خود نشدند. سخنگوی گفت ، گوگل درآمد آگهی را از ZeroHedge به دلیل عدم رعایت این قانون پس از اطلاع از تخلف دریافت کرده مطالب بیشتر است ، اما فدرالیست هنوز قبل از قرار گرفتن در لیست سیاه درآمد تبلیغات ، در پنجره قانون است تا با سیاست های Google مطابقت داشته باشد.
NBC News در ابتدا گزارش داده بود که هر دو سایت با استناد به سخنگوی گوگل از بین رفته اند ، اما گوگل بعداً توضیح داد که ZeroHedge دسترسی به درآمد آگهی را از دست داده در حالی که به فدرالیست فقط اخطار داده شده است.
مرکز مقابله با نفرت دیجیتال ، یک سازمان غیرانتفاعی بریتانیایی ، ابتدا سایت ها را پرچم گذاری کرد و پس از انتشار مقاله ای توسط ZeroHedge که ادعا می کند بدون هیچ گونه مدرکی مبنی بر اینکه Black Lives Matter مterثر است “عملاً یکی از فعالان انقلابی CIA از طریق سوروس است” ، گوگل از آنها خواست که از درآمد آگهی استفاده کنند. در همین حال ، فدرالیست با انتشار ادعایی مبنی بر “دروغ گفتن” خبرگزاری ها در مورد این واقعیت که برخی از برتری طلبان سفیدپوست سعی در استفاده از اعتراضات جورج فلوید برای تحریک خشونت داشتند.
نمایندگان ZeroHedge و The Federalist بلافاصله به درخواست های اظهار نظر پاسخ ندادند. پس از انتشار گزارش NBC ، فدرالیست نظرات سایت خود را کاملاً خاموش کرد.
ZeroHedge یک وبلاگ مالی است که در وال استریت برای انتشار اخبار جدید بازارها و اقدامات ضد استبداد ، که غالباً شامل تئوری های توطئه حاشیه ای است ، افرادی فداکار را ایجاد کرده است. نویسندگان سایت با نام مستعار منتشر می کنند ، اما بلومبرگ هویت سه تحلیلگر سابق را که در سال 2016 سایت را اداره می کردند ، فاش کرد.
حساب رسمی ZeroHedge Twitter در ژانویه به دلیل به اشتراک گذاشتن مقاله ای که نقش یک دانشمند چینی را در شیوع COVID-19 زیر سوال می برد ، از سیستم عامل ممنوع شد ، اما هفته گذشته توئیتر پس از تشخیص اینکه “خطایی در عمل اجرای ما ایجاد کرده است” ، حساب را دوباره بازگرداند. ”
فدرالیست یک سایت محافظه کارانه جریان اصلی است ، اما به طور مشابه از طرفداران مرموز آن استفاده می کند – نویسندگان آن با نام واقعی خود منتشر می کنند ، اما فروش توسط یک شرکت مطالب بیشتر خصوصی اداره می شود که از معرفی صاحبان آن یا ساختار بودجه خودداری کرده است.
این دو سایت در میان 9 رسانه ای هستند که مرکز مقابله با نفرت دیجیتال خواستار بازپرداخت آنها شده است. عمران احمد ، مدیرعامل موسسه غیرانتفاعی ، در بیانیه ای به Business Insider گفت که این گروه “اقدام بی سابقه Google” را تحسین می کند اما برای اقدامات بیشتر تحت فشار است.
“هشت سایت دیگر وجود دارد که ما شناسایی کرده ایم و میلیون ها دلار از Google Ads درآمد کسب می کنند. ما گوگل را با ارزش اسمی در نظر می گیریم وقتی آنها می گویند #BlackLivesMatters و اینکه آنها می خواهند هیچ شرارت نکنند ، اما در حال حاضر آنها بودجه پر از نفرت و توطئه را تأمین می کنند – سایت های پر شده ای که ممکن است حق آزادی بیان داشته باشند ، اما کاملاً حق ندارند از آن سود ببرند. ”
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.