Google به دلیل تماشای شما هنگام خرید حتی وقتی آنلاین نیستید زیر آتش است


Google به دلیل تماشای شما هنگام خرید حتی وقتی آنلاین نیستید زیر آتش است
این بدان معناست که وقتی کسی در فروشگاه مواد غذایی خریدی انجام می دهد یا به طور حتم با یک هوم دپو رانندگی می کند ، گوگل می داند.
برای بهترین املاک و مستغلات ، تناسب اندام ، غذا ، مسافرت و سبک در خبرنامه Insider Life ثبت نام کنید. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک بر روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. این شرکت روز سه شنبه اعلام کرد ، جمع آوری این اطلاعات با استفاده از داده های چندین برنامه ، از YouTube گرفته تا Google Maps ، همراه با میلیاردها پرونده معاملات کارت اعتباری.
این شرکت گفت ، به طور خاص ، Google به حدود 70 درصد از معاملات کارت اعتباری و بدهی در ایالات متحده دسترسی دارد.
گوگل همه این اطلاعات را با هم بسته بندی می کند و با بازاریابان به اشتراک می گذارد تا ثابت کند تبلیغات آنلاین خود مردم را به خرید ، چه خرید آنلاین و چه در فروشگاه ، ترغیب می کند.
به عنوان مثال ، گوگل می تواند به شرکتی مانند Sephora بگوید که چه تعداد خریدار تبلیغ خط چشم را مشاهده کرده اند ، و سپس بعداً به یک فروشگاه Sephora مراجعه کرده و خرید کرده اند.
این سرویس ردیابی مکان جدید بیشتر بخوانید که با سوابق کارت اعتباری مرتبط است برخی از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را ایجاد کرده است.
گوگل می گوید از تمام اطلاعات مشتری محافظت می کند و هیچ اطلاعات شناسایی برای خریداران مانند نام یا شماره کارت اعتباری را برای بازاریابان جمع آوری یا در اختیار آنها قرار نمی دهد.
این شرکت در یک پست وبلاگ گفت: سرویس های Google “معاملات را به روشی مطمئن و محرمانه با تبلیغات Google مطابقت می دهند و فقط از فروشگاه های تجمیعی و بدون نام فروشگاه برای محافظت از اطلاعات مشتری شما گزارش می دهند.”
اما پاول استیونز از گروه حمایت از حقوق مصرف کننده حقوقی حفظ حریم خصوصی می گوید این سرویس ها اطلاعات خصوصی مشتریان را به خطر می اندازند.
استیونز به واشنگتن پست گفت: “آنچه ما آموخته ایم این است كه ناشناس ماندن اطلاعات بسیار دشوار است.” “اگر به حریم خصوصی خود اهمیت می دهید ، قطعاً باید نگران باشید.”
مطالب مرتبط برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.