چرا چندرسانه ای باید بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های بازاریابی الکترونیکی شما باشد
پرونده های چندرسانه ای کلید جذب مشتری / مشتری جدید به کار شما از طریق کمپین های بازاریابی دیجیتال است. آن روزها تاریخ است ، زمانی که وب سایت ها متشکل از کمی بیش از بلوک متن بودند ، شاید چند خط با حروف رنگی برای شکستن یکنواختی در آن ریخته شده باشد. از آن زمان وضعیت به شدت تغییر کرده است. اکنون ، هر زمان که به هر وب سایت محبوبی دسترسی پیدا کردید ، می توانید انتظار داشته باشید که با ده ها عکس / عکس ، نمایش Flash ، فیلم و حتی منوهای متحرک مورد استقبال قرار بگیرید. اینها همه عناصر چندرسانه ای جاسازی شده در صفحات وب هستند ، تا تجربه هر بازدید کننده را بهتر کنند. هم از طریق بازاریابی الکترونیکی و هم از کمپین های بازاریابی سنتی می توان از استفاده چندرسانه ای در وب سایت های مشاغل مربوطه بهره مند شد.
در اینجا فقط برخی از عناصر چندرسانه ای که باید در وب سایت کسب و کار خود داشته باشید وجود دارد ، اگر می خواهید در ذهن بازدید کننده در مورد کسب و کار شما تأثیر بگذارد:

* تعداد زیادی عکس: فقط تصاویر با کیفیت بالا از محصولات / خدمات خود را در وب سایت خود بارگذاری نکنید. اطمینان حاصل کنید که چند عکس از وقایع دفتر وجود دارد. به عنوان مثال ، اگر تولد کسی جشن گرفته شود ، می توانید چند عکس گرفته شده را به مناسبت بارگذاری کنید. این کار باعث می شود شرکت شما به عنوان یک شرکت “انسانی” ظاهر شود و مطمئناً در ذهن بازدید کننده تأثیر خوبی ایجاد می کند. برای چنین عکسهایی یک قسمت جداگانه داشته باشید و تقریباً تضمین شده است که وب سایت شما از آن به بعد بازدید بیشتری دارد.

* فیلم ها: آیا اخیراً در دفتر کار خود رویداد خاصی ترتیب داده اید؟ مطمئن شوید که ویدیویی از آن در وب سایت شما ادامه مطالب وجود دارد. اگر توانایی میزبانی ویدئوها را ندارید ، حداقل آن ها را در YouTube بارگذاری کنید و آنها را در صفحات وب مربوطه جاسازی کنید. مطمئناً ، اگر اخیراً یک محصول را ترتیب داده اید ، ویدئویی از آن قطعاً باید در وب سایت شما نمایش داده شود. اما برای برخی دیگر از موارد پیش پا افتاده نیز فضای کمی در نظر بگیرید.

* ارائه های Flash: شما همیشه می توانید داده های مربوط به عرضه محصولات جدید را به بیشتر صورت تصاویر ثابت یا نمودار ارسال کنید. با این حال ، برای جلوه ای بهتر ، سعی کنید چند ارائه تعاملی Flash را برای نمایش این داده ها ارائه دهید. بازدید کنندگان این موارد را دوست دارند و محبوبیت وب سایت شما نیز باید به میزان قابل توجهی افزایش یابد.چرا چندرسانه ای باید بخشی جدایی ناپذیر از فعالیت های بازاریابی الکترونیکی شما باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *