تسلط بر قیف بازاریابی – مایک کلینگلر Opus_ # 039؛


تسلط بر قیف بازاریابی – مایک کلینگلر Opus_ # 039؛
در اینجا بیشتر بخوانید مایک کلینگلر دوره جدید خود را با عنوان تسلط بر قیف بازاریابی ایجاد کرده است تا به کارآفرینان درگیر اینترنت کمک کند تا در واقع جریان نقدی پایدار از مشاغل خود ایجاد کنند. مایک یکی از بنیانگذاران Renegade Professionals است. و در حالی که وی شخصاً با این برنامه موفقیت پولی فوق العاده ای دیده است ، می خواهد Renegade Professionals خود را به سطح بعدی برساند.
ساختار جریان نقدی را بهینه کنید
مایک هنوز از مدل پیشنهادی بودجه استفاده می کند ، مناطق مختلفی را شناسایی کرده است که باعث می شود بازاریابان ده برابر بیشتر از بازاریابان موفق ، ده برابر بیشتر کار کنند. اگر امروز هرکدام از سیستم های پیشنهادی بودجه را در بازار (از جمله Renegade Professional و Sponsoring Magnetic) امتحان کرده اید ، از این رو می دانید که در هنگام انتخاب یکی از این سیستم های جدید ، اولین مانعی که به آن دست می یابید ، می باشید. هدف اصلی شما “ایجاد رابطه” با مایک کلینگلر ، آن سیگ و مایک دلارد است و نه با شما!
این بسیار مهم است که احتمالی که از طریق تبلیغات یا بازاریابی محتوا جذب کرده اید در معرض دید شما و آنچه می توانید ارائه دهید باشد. وقت آن است که دیگر از نظر متخصصان خبر ندهید. مایک معتقد است که هر کس باید محصول خود را با قیمت پایین داشته باشد تا بلافاصله به مشتری جدید شما بفروشد. این از همان ابتدا ذهنیت و ارتباط مناسب را با چشم انداز جدید شما برقرار می کند.
و به جای قیف فروش سنتی شما ، مایک قیف بازاریابی (گردش پول) خود را تعریف کرده است که پیشرفت از پیشنهاد اولیه رایگان و مطالب بیشتر ارزان قیمت را به پیشنهادات بالقوه متعدد عقب انداز نشان می دهد که می توانید به همه آگهی های پیشنهادی خود ارائه دهید. ایده این است که یک تصویر کاملاً واضح از کل روند کار داشته باشید. و دوره مایک ، بازاریابی قیف بازاریابی ، شما را در کل مراحل راهنمایی خواهد کرد. قیف شما باید به گونه ای طراحی شود که حداکثر ارزشی را که به سرب جدید خود می دهید و همچنین جریان نقدی که دریافت می کنید ، به حداکثر برساند.
ایجاد نقاط شیرین
مایک به شما آموزش می دهد که چگونه محصول کم رده خود را بسازید ، و او می گوید این کار آسان تر از آن است که شما فکر می کنید. بزرگترین چالش ایجاد چیزی است که ارزش را فراهم کند. به عنوان بخشی از دوره ، او به شما کمک می کند تا چشم انداز خود را از قیف جریان نقدینگی روشن کنید. او چندین کلاس را به بازدید مجدد و تصفیه دید شما از قیف اختصاص می دهد. قیف شما باید ساختاری برای طرح جریان نقدی شما فراهم کند.
بخش عمده ای از توسعه قیف شما تعیین محل لکه های شیرین در کل سیستم خواهد بود. یک نقطه شیرین جایی است که ارزشی که شما می دهید با حداکثر گردش پول دریافت می شود.
یکی از دلایل بسیار مهم بودن زمان صرف شده برای تولید قیف این است که شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که کل روند – از ابتدا تا انتها – همه با هم متناسب و روان هستند. شما در حال ایجاد نقشه یا طرحی خواهید بود که به کسب و کار و گردش وجه شما ساختار می بخشد.
هدف تسلط بر قیف بازاریابی
مایک سابقه فوق العاده مفصل بودن (بعضی اوقات مشقت بار) دارد. اما این باید دوره خوبی را برای شما طی کند که دوره تسلط بر قیف بازاریابی را بگذرانید. نقشه های بسیار دقیق ، اگر دنبال شوند ، باید نتایج استثنایی برای شما ایجاد کنند.
هدف مایک از این دوره این است که به شما کمک کند یک سیستم یکپارچه ایجاد کنید که همه چیز را از آنچه شما برای تولید هدایای خود ارائه می دهید ، تا چگونگی تولید جریان نقدی از هدایای خود – و همه چیز در این بین را شناسایی کند.
چه کسی به یک قیف فروش نیاز دارد وقتی شما می توانید یک قیف بازاریابی (گردش پول) داشته باشید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.