10 راز بازاریابی دیجیتال یک تجربه تجاری را ایجاد می کند


10 راز بازاریابی دیجیتال یک تجربه تجاری را ایجاد می کند
این روزها بازاریابی ویروسی و دهان به دهان کافی نیست تا محصول و نام تجاری شما در هجوم بی امان رسانه های تبلیغاتی جدیدی که امروز وجود در اینجا بیشتر بخوانید دارند قابل مشاهده باشد. نوآوری در بازاریابی شاید مهمتر از نوآوری در محصول باشد. با این وجود ، در برنامه های تجاری که می بینم ، محتوای بازاریابی و بودجه کمتر از هر زمان دیگری است.
فراتر از صرف هزینه ، شما باید در این عصر دیجیتال یک “تجربه” ایجاد کنید که شما را از تبلیغات بنر ، انفجار ایمیل و وب سایت های مدرسه قدیمی جدا کند. طبق کتابی که چندی پیش توسط ریک ماتیسون برگشته است ، اینها به یک جهان دیجیتال از واقعیت افزوده ، advergames و دنیای مجازی تبدیل شده اند – بسیار شخصی و قابل اشتراک گذاری منحصر به فرد.
عنوان وی “مارک مورد تقاضا: 10 قانون موفقیت در بازاریابی دیجیتال در هر زمان ، در هر کجای جهان” مشخصه چالش توجه به نسل جدیدی از مصرف کنندگان است که آنچه را که می خواهند ، وقتی که بخواهند و جایی که می خواهند را می خواهند. . در اینجا قوانین بازاریابی جدیدی وجود دارد که از آنها پشتیبانی می کنم:

* بصیرت قبل از الهام است. بازاریابی نوآورانه با بینش مشتری که از تحقیقات دقیق درمورد اینکه مشتری شما چیست و نحوه استفاده وی از رسانه های دیجیتال حاصل می شود ، شروع می شود. آن وقت نوبت به نوآوری از طریق کانال ها یا سیستم عامل های مرتبط است.

* استفاده مجدد نکنید ، دوباره تصور کنید. دیجیتال خیلی ساده برای استفاده مجدد از محتوایی نیست که در کانال های دیگر وجود دارد. این در مورد تصور مجدد محتوا برای ایجاد تجارب پرفروش است که از طریق هیچ رسانه دیگری قابل دستیابی نیست.

* فقط به گفتگو بپیوندید ، آن را جرقه بزنید. به جای پیوستن به انجمن های موجود ، جوامع آنلاین جدید مورد علاقه خود را ایجاد کنید. بپرسید چرا باید باشد ، و چرا مشتریان باید مراقبت کنند. سپس برای آنها دلیل بیاورید تا دوباره برگردند. آن را واقعی ، اجتماعی و مبتنی بر حوادث نگه دارید.

* هیچ کسب و کاری بدون کسب و کار نمایشی وجود ندارد. رازهای هالیوود را به خاطر بسپارید. نام تجاری شما یک داستان است؛ بگو موارد قابل شخصی سازی ، توانایی شخصی و قابل اشتراک را برجسته کنید. ویروسی یک نتیجه است ، نه یک استراتژی. مردم را بخنداند و آنها می خرند.

* کنترل می خواهید؟ بده چندین شرکت از جمله Mastercard ، Coca-Cola و Doritos به مشتریان اجازه داده اند تا تبلیغات تجاری و طراحی های مختلفی را انجام دهند و جوایز زیادی برای مشتری و شرکت در نظر بگیرند. این کنترل ، با مقداری خطر ، برای گرفتن کنترل است.

* خوب است که با مشتریان خود بازی کنید. بازی ها همه گیر هستند ، اما نباید فقط یک انحراف باشد. آنها باید پیشنهاد ارزش را به خانه برسانند. فراموش نکنید که فراخوانی برای اقدام مانند هدایت افراد به مرحله بعدی فرآیند خرید را نیز فراموش نکنید.

* محصولات خدمات جدید هستند. شرکت های نوپا باید بدانند که محصولات نقطه عطف ایجاد ارتباط با مشتریان هستند. کانال های دیجیتال به شما امکان می دهد محصولات را به خدمات درخواستی تبدیل کنید که به مشتریان کمک می کند تا به اهداف خود برسند و ارزش افزوده ایجاد می کنند.

* موبایل جایی است که در آن قرار دارد. علاوه بر اینکه به تلفن همراه به عنوان یک پلت فرم جدید تبلیغاتی فکر می کنید ، به یاد داشته باشید که از نظر پاسخ ، یا “مکانیزم فعال سازی” ، نسبت به پیام های تجاری که در رسانه های دیگر تجربه می کنیم – چاپ ، پخش و غیره – بسیار قدرتمندتر است.

* همیشه شگفتی ها را در فروشگاه نگه دارید. خرده فروشی اجتماعی رویکرد جدیدی است ، جایی که خرید در دنیای واقعی به مشتریان امکان می دهد با دوستان خارج از فروشگاه ارتباط برقرار کنند و نسخه های مجازی مدهای ممکن را توصیه کنند. خدمات درون فروشگاهی خود را به ارزش افزوده تبدیل کنید.

* از تبلیغات هوشمندانه عاقلانه استفاده کنید. نسل جدید “تبلیغات هوشمند” امکان ایجاد یک آگهی تبلیغاتی اینترنتی متناسب با سن ، جنسیت ، موقعیت مکانی ، علایق شخصی ، رفتار خرید گذشته و موارد دیگر را فراهم می کند. ترفند این است که بدون تهاجمی بودن این کار را انجام دهید.
به یاد داشته باشید هر آنچه در دنیای دیجیتال انجام می دهید یا انجام نمی دهید برای مشتریان شما قابل مشاهده است و هر آنچه در مورد شما می گویند در سراسر دنیا با تقاضا قابل مشاهده است. این بدان معناست که بازاریابی دیگر نمی تواند فکر پسینی باشد ، یا چیزی است که می توانید آن را به بعداً موکول کنید ، وقتی منابع بیشتری در اختیار داشته باشید. بدون بازاریابی موثر و نوآورانه ، شما تجارت ندارید.
در اینجا بیشتر بخوانید مارتی زویلینگ
بیشتر بخوانید در Startup Professionals Musings »
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.