سوابق پزشکی الکترونیکی به رعایت استانداردهای HIPPA کمک می کند
مجموعه ای از قانون معروف به قانون حمل و نقل و مسئولیت پذیری بیمه سلامت از قانون عمومی 104-191 1996 صدها جلد را پر می کند. همانطور مطالب مرتبط که به دنبال راه هایی برای افزایش کارایی دفتر با استفاده از نرم افزار جدید هستید بیشتر بخوانید ، اطمینان از اینکه شما از محصولات معتبر و سازگار استفاده می کنید از اهمیت بالایی برخوردار است. صدور گواهینامه HIPPA بدان معنی است که این نرم افزار از استانداردهای دولتی HIPAA مورد نیاز برای سوابق پزشکی الکترونیکی برخوردار است.
قانون حمل و نقل و مسئولیت پذیری بیمه سلامت (HIPAA) حاوی دستورالعمل ها و استانداردهایی برای محافظت از سوابق پزشکی یک فرد است. انتشار سوابق پزشکی خصوصی و سایر اطلاعات بهداشتی شخصی آنها می تواند برای بیمار ویرانگر باشد. این قانون متخلفان را با مجازات های مدنی و کیفری مسئول می داند که در صورت نقض حقوق حریم خصوصی بیمار می تواند مجازات شود.
برای بهبود کارایی و اثربخشی سیستم مراقبت های بهداشتی ، قانون حمل و نقل و مسئولیت پذیری بیمه سلامت (HIPAA) از سال 1996 ، قانون عمومی 104-191 ، مقررات “ساده سازی اداری” را شامل می شود که HHS را ملزم به اتخاذ استانداردهای ملی برای معاملات الکترونیکی مراقبت های بهداشتی می کند. كنگره تشخيص داد كه پيشرفت در تكنولوژي الكترونيكي مي تواند حريم خصوصي اطلاعات پزشكي را از بين ببرد و در مقررات HIPAA كه تصويب حمايت از حريم خصوصي فدرال را براي اطلاعات بهداشتي كه به طور جداگانه قابل شناسايي است ، گنجانده شده است ، گنجانده شده است.
HHS آیین نامه نهایی را در قالب قانون حریم خصوصی در دسامبر 2000 منتشر کرد ، که از 14 آوریل 2001 به اجرا درآمد. این قانون استانداردهای ملی را برای حفاظت از اطلاعات بهداشتی تنظیم می کند ، همانطور که در مورد سه نوع نهاد تحت پوشش اعمال می شود.
برنامه های بهداشتی ، اتاق های مراقبت بهداشتی و ارائه دهندگان خدمات بهداشتی که معاملات مراقبت های بهداشتی خاصی را به صورت الکترونیکی انجام می دهند. این استانداردها از سو mis استفاده از “به صورت جداگانه” اطلاعات بهداشتی قابل شناسایی محافظت و محافظت می کنند. به یک معنا سوابق پزشکی باید کور باشند و هیچ نام دیگری ندارند اما از کد استفاده می کنند. عدم اجرای به موقع این استانداردها ، تحت شرایطی ممکن است مجازات های مدنی یا کیفری را تحریک کند.
دبیر تامی تامپسون خواستار ایجاد فرصتی بیشتر برای اظهار نظر عمومی در مورد قانون حریم خصوصی شد تا اطمینان حاصل شود که قانون حریم خصوصی بدون تأثیر سو affect بر کیفیت یا ایجاد موانع جدید در مراقبت از بیمار ، به هدف مورد نظر خود می رسد. پس از بررسی دقیق اصلاحات قانون ، برای بهبود کارایی و جلوگیری از عواقب ناخواسته ای که می توانست مانع دسترسی بیمار به ارائه مراقبت های بهداشتی با کیفیت شود.
قانون حریم خصوصی ، برای اولین بار ، بنیادی از حمایت های فدرال برای حفظ حریم خصوصی اطلاعات بهداشتی محافظت شده ایجاد می شود. این قانون جایگزین قانون فدرال ، ایالت یا قانون دیگری نیست که به افراد حتی بیشتر از حریم خصوصی محافظت می کند و نهادهای تحت پوشش در حفظ یا اتخاذ سیاست ها یا شیوه های محافظتی بیشتری آزاد هستند.
بنابراین ، هنگام تحقیق در مورد شرکت نرم افزار سوابق پزشکی الکترونیکی برای کمک به سوابق پزشکی الکترونیکی ، عاقلانه است که اطمینان حاصل کنید که هر قسمت از اطلاعات فردی در رویه های سازگار با HIPAA اداره می شود.سوابق پزشکی الکترونیکی به رعایت استانداردهای HIPPA کمک می کند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.