برنامه Google & # x27؛ برای مسدود کردن برخی از تبلیغات در Chrome ، باعث آزار مدیران اجرایی تبلیغات و دامن زدن به بحث توطئه می شود


برنامه Google & # x27؛ برای مسدود کردن برخی از تبلیغات در Chrome ، باعث آزار مدیران ادامه مطالب اجرایی تبلیغات و دامن زدن به بحث توطئه می شود

Angst در رسانه های دیجیتال بسیار شایع است زیرا Google در حال تغییر در مرورگر Chrome خود است که می تواند انواع خاصی از تبلیغات را قطع کند. بسیاری از افراد در اکوسیستم درباره اینکه چه اتفاقی می افتد و چه زمانی مطمئن نیستند. آنها همچنین یک سوال تعجب آور می پرسند: چه کسی پشت همه اینها است؟
برای بازبینی: گوگل قصد دارد سال آینده میلادی مرورگر جدیدی از Chrome را ایجاد کند که به طور خودکار تبلیغات خاصی مانند تبلیغات ویدیویی را که با صدا پخش می شوند به طور خودکار مسدود می کند. گوگل می گوید طبق توصیه یک گروه بین صنعتی به نام ائتلاف برای تبلیغات بهتر عمل می کند ، گروهی که می گوید 12 نوع آگهی را شناسایی کرده است که به نظر مردم بسیار آزار دهنده است. این ائتلاف می گوید ناشران و شرکت های فناوری اطلاعات باید سریع آنها را رها کنند.
این اتهام – شما می توانید آن را یک تئوری توطئه بنامید – که توسط بیش از یک مدیر فناوری تبلیغات عملی شده است این است که Google ائتلاف را رهبری می کند ، بودجه آن را تأمین می کند ، و دستور کار خود را هدایت می کند. به عبارت دیگر ، آنها می گویند ، Google تصمیم گرفت كه كدام تبلیغات را هدف قرار دهد و سپس به طور یك جانبه – منفجر كردن مدل های تجاری در طول مسیر – عمل كرد و از ائتلاف به عنوان پوشش تصمیم خود استفاده كرد.
اگر Google تجربه گشت و گذار در وب را برای کاربران Chrome کمتر آزار دهنده کند ، چه مشکلی وجود دارد؟ خوب ، Google همچنین تجارت فناوری تبلیغات خاص خود را دارد – با استفاده از الگوریتم هایی برای قرار دادن تبلیغات به صورت آنلاین و هدف قرار دادن کاربران – و برخی از شرکت هایی که تحت تأثیر تغییر Chrome قرار خواهند گرفت رقبای آن هستند.
گوگل همه صحبت های توطئه را رد می کند. به گفته آن ، قدرت بیش از اندازه ائتلافی که این تغییرات را توصیه می کند ، نیست. ائتلاف نیز همین را می گوید. همچنین ، بسیاری از ناشران اقدام گوگل برای خلاص شدن از اینترنت را از شر تبلیغاتی که مردم را آزار می دهد و فقط نرم افزار مسدود کردن تبلیغات را تشویق می کنند ، تحسین می کنند و این باعث آسیب رساندن به تجارت می شود.

اما خصومت با گوگل نشان دهنده قدرت گسترده آن در رسانه های دیجیتال است. این بخش بزرگی از بودجه تبلیغات را جذب می کند و بر چگونگی گشت و گذار در وب و برای شرکت های کوچک فناوری تبلیغات تأثیر می گذارد ، این بدان معنی است که Google شیوه های تجاری آنها را حکم می کند. به عنوان مثال ، شرکت تبلیغات تلفن همراه پارسک گفت که پس از تغییر Chrome مجبور است مدل تجاری خود را به طور کامل کنار بگذارد.
این اخبار مانند آن است که در کسب و کار عصب کشی می کند.

جیم اسپانفلر ، یکی از پیشکسوتان صنعت که زمانی Forbes.com را اداره می کرد و نشریه The Daily Meal را تأسیس کرد ، با اشاره به اهداف و چالش های ائتلاف گفت: “این کمی Draconian است و تعداد مبارزان بسیار زیادی است که می توانند با همه صحبت کنند.”
ناشران ، اسپانفلر اضافه كردند ، “مضطرب و نگران هستند. آنها احساس می كنند كه این كار با خودشان انجام شده است ، نه توسط آنها. و IAB [دفتر تبلیغات تعاملی ، گروه پیشرو تبلیغات تبلیغات دیجیتال] در اینجا بازیگر اصلی است ، اما آنها اساساً توسط گوگل و فیس بوک کنترل می شوند. آنها سهم شیر از حقوق را پرداخت می کنند. بنابراین این یک انتقاد منصفانه است. ”
تمام این قسمتهای متحرک و حوزه های انتخابیه رقیب باعث شده تا نتوانید درمورد مسئولین کار دشوار باشید.

گفن لامدان ، معاون ارشد رئیس سلترا ، كه به تبلیغ كنندگان كمك می كند تا بتوانند كدام تبلیغات را در وب پخش كنند ، گفت: “در حال حاضر كمبود دانش و كمبود اطلاعات از طرف Google وجود دارد.” “ناراحت کننده است.”
به گفته لامدان ، برخی از تصمیمات اخیر گوگل در مورد Chrome “برای IAB تعجب آور بود. حتی اعضای IAB نیز نمی دانستند. بنابراین ما از همه اطراف س aroundالات زیادی داریم.”
وی گفت: “من واقعاً فکر می کنم این پروژه ای است که IAB باید آن را هدایت کند.”
ائتلاف داوطلبین ائتلاف برای تبلیغات بهتر ده ها عضو از جمله IAB ، Google ، آژانس خرید تبلیغات GroupM ، Procter & Gamble و تامپسون رویترز را لیست می کند.
کی مسئول است؟ به طور در اینجا بیشتر بخوانید رسمی ، این ائتلاف توسط یک شرکت حقوقی ، Venable نظارت می شود. اما به گفته سخنگوی Venable ، برندان مک کورمیک ، این ائتلاف “یک سازمان عضو محور” است و نه IAB و نه Google نمایش را اجرا نمی کنند.
دستها در سرتاسر آمریكا وی گفت كه در مورد آنچه كه تبلیغات آزاردهنده و شایسته قلع و قمع تلقی می شوند ، كار ائتلاف تماماً پاسخ دادن به خواسته های مصرف كنندگان بود.
مک کورمیک گفت: “این بسیار خوب مورد استقبال قرار گرفته است.” وی افزود: Venable در حال آموزش بازار است و به ناشران کمک می کند تا قبل از ورود به روزرسانی جدید Chrome سازگار شوند.
با این حال: “این جدا از آنچه Chrome انجام می دهد است.” “[Google] قدم به جلو می گذارد. ما می خواهیم تصویب بازار را تسریع کنیم.”
مک کورمیک گفت که دو ردیف عضو پرداخت کننده حقوق وجود دارد و همانطور که برخی گفته اند ، Google به خودی خود بودجه را تأمین نمی کند.
“اگر به وسعت عضویت نگاه کنید ، بسیار فراگیر بوده است. همه اعضای ما در این مورد صدا دارند.
وی افزود: “جدول زمانی مشخصی برای ائتلاف وجود ندارد”. “انتظار دارید در ماه های آینده بیشتر از ما بشنوید. مکالمات بسیار فعال هستند.”
آنچه گوگل می گوید گوگل قبل از شروع مسدود کردن هرگونه تبلیغ در Chrome ، به ناشران و شرکت های فناوری تبلیغات 30 روز فرصت می دهد.
یک نماینده Google گفت: “به لطف استانداردهای تبلیغات بهتر ، صنعت تبلیغات دارای 12 تجربه تبلیغ است که می دانیم کاربران اینترنت را آزار می دهد و مردم را ترغیب می کند که به طور کامل از تبلیغات خودداری کنند.”
“Chrome سابقه طولانی در محافظت از کاربران در برابر تجربه های آزار دهنده و مضر دارد. به عنوان مثال ، مانند مرورگرهای دیگر ، Chrome پنجره های بازشو را در برگه های جدید مسدود می کند و هشدارها را قبل از صفحات بدافزار نشان می دهد.”
با این حال ، مدیر عامل پارسك ، مارك گلدیمان سریعاً گفته است كه تبلیغات اصلی Google ، از جمله تبلیغات متنی جستجوی آن و تبلیغات پیش ویدئویی ، مانند آنهایی كه در YouTube وجود دارد ، بخشی از آزمایشات اولیه ائتلاف نبوده است. او می پرسد چه کسی می گوید مردم آنها را آزاردهنده نمی داند.
این موضوع برای افراد صنعت تبلیغات نیز ضرر ندارد که حتی در شرایطی که گوگل متعهد می شود تجربه تبلیغات را برای کاربران بهبود بخشد ، این شرکت اعتراف کرده است که به شرکت های نرم افزاری مسدود کننده تبلیغات پرداخت می کند تا مطمئن شود که تبلیغات گوگل مسدود نمی شود ، همانطور که Business Insider گزارش داده است. .
علاوه بر این ، در مورد پارسك ، گلدیمان متقاعد شده است كه آزمایش بدون اجازه انجام شده است. وی گفت: “یا آنها کد ما را کپی کردند یا یکی از برچسب های ما را گرفتند.”
طبق ائتلاف ، هیچ تبلیغ ناشر خاصی در آزمایش استفاده نشده است ، که ممکن است دلیل اصلی تبلیغات اصلی گوگل را توضیح دهد. از وب سایت آن:
تحقیقات ائتلاف در حمایت از استانداردهای تبلیغات بهتر براساس تجارب تبلیغاتی رایج از سراسر وب بود. این تجربه های تبلیغاتی ماهیتی عمومی دارند و برای نشان دادن مفهوم تجربه تبلیغات طراحی شده اند – نه تجربه تبلیغات خاص از فروشنده خاص.
چه کسی تبلیغات بهتری نمی خواهد؟ برخی از ناشران و شرکت های فناوری تبلیغات از تلاش های ائتلاف و گوگل حمایت می کنند.
“ما از میزان جزئیات و شفافیت ارائه شده توسط Google تحت تأثیر قرار گرفته ایم و 200٪ از این طرح عقب هستیم.”
تروی یانگ ، رئیس رسانه های دیجیتال هرست ، در پست اخیر وبلاگ Google گفت.
آری لوین ، بنیانگذار و مدیر ارشد استراتژی در شرکت فناوری تبلیغات Triplelift ، شرکت خود را برای بهتر ساختن تبلیغات دیجیتال تاسیس کرد.
وی گفت: “ما از لحظه شروع به این مأموریت بوده ایم.” “ما دست خود را بلند کرده ایم و گفته ایم:” تبلیغات برای کار کردن نیازی به آزار و اذیت ندارند. ” آینده اینترنت به آن بستگی دارد. ”
لوین گفت که گوگل و فیس بوک تسلط بیشتری یافته اند ، آنها بر محافظت از تجربه مصرف کننده تمرکز کرده اند. وی گفت: “بقیه اعضای وب با آنها رقابت می كنند و آنها در جهت مخالف حرکت كرده اند.” “این گوه بزرگتری را بین یک اینترنت مبتنی بر تجربه کاربر و یک اینترنت مبتنی بر فناوری تبلیغات ایجاد کرده است ، و در برخی از مواقع باید به مرحله نهایی برسد.”
هری کارگمن ، مدیرعامل شرکت تبلیغات موبایلی کارگو ، موافق است که تبلیغات دیجیتال نیاز به بهبود دارند. اما او نگران است که کار ائتلاف خسته کننده باشد. “ما نگران هستیم ، اما در حال حاضر هیچ تغییری ایجاد نمی کنیم.”
به گفته وی ، مسدود كردن انواع تبلیغات خاص “نوآوری صفر را فراهم می كند”. “هیچ کس نمی داند که Google چگونه این کار را پیاده سازی می کند. مسئله این است که اگر ناشر باشید ، روزی که این برنامه فعال شود ، می توانید تمام تبلیغات خود را خاموش کنید. شما نمی دانید چه خبر است.”
لامدان توافق کرد که دلایلی وجود دارد که نگران چگونگی تفسیر فن آوری Chrome از انواع تبلیغات باشند.
وی گفت: “وقتی به راهنماهای تبلیغات بهتر نگاه می کنید ، آنچه مجاز است کاملاً واضح است.” “اما وقتی آنها را به زبان ماشین ترجمه می کنید ، در نرم افزار مشخص نیست.”
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.