بیل آکمن حمله خود را با Google Ads برای مدت طولانی & # x27؛ Herbalife & # x27؛


بیل آکمن حمله خود را با Google Ads برای مدت طولانی & # x27؛ Herbalife & # x27؛
به نظر می رسد بیل آکمن ، تیتر صندوق های سرمایه گذاری ، مدیر عامل Pershing Square Management Management ، نبرد خود را با Herbalife ، که وی آن را “طرح هرمی” می نامد ، به سطح دیگری می برد.
برای نگاهی درونی به معاملات میلیاردی و شخصیت های مسلط بر وال استریت ، برای خبرنامه Insider Finance ثبت نام کنید. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک بر روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. اگر از Google “Herbalife” استفاده کنید ، متوجه خواهید شد که در “آگهی های مربوط به herbalife” تبلیغ شماره 2 ذکر شده در سایت thesaboutherbalife است – وب سایتی که توسط Ackman و Pershing Square ایجاد شده و شرکت بازاریابی چند سطحی فروشنده مواد مغذی را از بین می برد. مکمل.
Street Insider خاطرنشان کرد: تبلیغات آکمن دقیقاً در زیر وب سایت رسمی Herbalife قرار دارد و مکان مناسبی برای توزیع کنندگان احتمالی Herbalife است که می توانند روی آن قرار بگیرند و روی آن کلیک کنند.
آنچه که بیشتر است این است که آکمن برای دریافت آگهی در این فضا مجبور به پرداخت هزینه است و هر بار که شخصی بر روی آن کلیک کند باید هزینه آن را پرداخت کند.
آن را بررسی کنید:
اینجا screengrab گوگل هفته گذشته ، آكمان در یك رویداد ویژه در كنفرانس Sohn كه در آن شركت ادامه مطالب را “یك طرح هرمی” خواند ، یك پایان نامه بی رحمانه سه ساعته با طول 342 اسلاید به مدت 3 ساعت ارائه داد.
او یک هدف قیمتی صفر دارد و معتقد است شرکت در حال شکست است.
Herbalife در پاسخ به تز آكمان گفت كه او از اطلاعات “منسوخ” و “نادرست” استفاده كرده است. این شرکت گفت که روز ژانویه یک تحلیلگر را میزبانی خواهد کرد تا ادعاهای آکمن را رد کند.
سهام Herbalife خراب شده است. از 18 دسامبر ، جلسه قبل از تأیید Ackman برای موقعیت کوتاه پرشینگ ، سهام 33.41٪ فرو رفته است.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.