گوگل دست


گوگل دست از جریمه اتحادیه اروپا برمی دارد زیرا درآمد Q2 26٪ رشد می کند و اهداف وال استریت را خرد می کند
شرکت مادر گوگل ، آلفابت ، در سه ماهه دوم درآمد خود را 26 درصد افزایش داد ، و از اهداف وال استریت پیشی گرفت و رشد قابل توجهی را ارائه داد حتی اگر این شرکت جریمه سنگین 5 میلیارد دلاری را از مقررات نظارتی اروپا جذب کرد.
سهام آلفابت در معاملات بعد از ساعت دوشنبه 4 درصد افزایش داشت.
مدیران گوگل کسب و کار تبلیغات موبایل این شرکت و گسترش تجارت رایانش ابری آن را برای رشد درآمد سالم اعتبار می دانند. مدیر عامل گوگل ، سوندار پیچای ، مشتریان مهم جدیدی را از جمله ابرفروشگاه خرده فروشی Target ذکر کرد که به گفته وی در حال مهاجرت مناطق اصلی تجارت خود به پلتفرم Google Cloud است.
در اینجا برخی از شماره های اصلی آورده شده است:

* درآمد خالص (به استثنای هزینه های جذب ترافیک): 26.2 میلیارد دلار ، در مقابل 25.6 میلیارد دلار که تحلیلگران انتظار دارند
* سود هر سهم: 4.54 دلار با احتساب جریمه اتحادیه اروپا ، 11.75 دلار بدون جریمه
* درآمد “سایر شرط بندی ها”: 145 میلیون دلار در مقایسه با 97 میلیون دلار در دوره قبل
* ضرر عملیاتی “سایر شرط ها”: 732 میلیون دلار ، در مقایسه با 633 میلیون دلار در دوره قبل
* تعداد سرشماری: 89،058 ، در حالی که در سال گذشته در حال حاضر 75606 بود. نتایج قوی به خوش بینی سرمایه گذاران در مورد Google ، که سهام آن در سه ماه گذشته بیش از 17٪ افزایش یافته است ، حتی به دلیل تعدیل مقررات نظارتی در اروپا در شیوه های تجاری شرکت ، افزایش یافته اینجا است.
“تحلیلگر تحقیقات GBH دان ایوز در یادداشتی خطاب به سرمایه گذاران در پی نتایج روز دوشنبه گفت.
آلفابت درآمد خالص 3.2 میلیارد دلار را اعلام کرد که در مقایسه با سه ماهه دوم سال گذشته 3.5 میلیارد دلار کاهش داشته است. این بیشتر به دلیل جریمه 5 میلیارد دلاری اخیراً کمیسیون اروپا است. ناظر رقابت اتحادیه اروپا ادعا کرد که گوگل با Android ، نرم افزار موبایلی که در بیشتر تلفن های هوشمند جهان استفاده می شود ، قوانین ضد انحصاری اتحادیه اروپا را نقض کرد. گوگل از این حکم تجدید نظر می کند.
پیچای در پاسخ به این سال که چگونه این حکم ممکن است بر تجارت تلفن همراه Google تأثیر بگذارد ، گفت: “ما در حال تجزیه و تحلیل این تصمیم هستیم و فکر می کنم برای اظهارنظر یا گمانه زنی خیلی زود است.”
Pichai سرمایه گذاری در زمینه هوش مصنوعی را به عنوان یک دارایی مهم برای کمک به پیشروی گوگل در بازار رقابت پرچم گذاری کرد و وی به فرصت های جدید گوگل برای کسب درآمد از محصول محبوب Maps خود اشاره کرد.
وی گفت: “من همیشه احساس می كردم كه نقشه دارایی فوق العاده ای است كه ما داریم.”
تعداد کلیک های پرداخت شده بر روی تبلیغات گوگل 58٪ نسبت به سال افزایش یافته است ، در حالی که مقدار پولی که Google با میانگین کلیک تبلیغات دریافت می کند ، 22٪ کاهش یافته و با روند کسب و کار مطابقت دارد.
هزینه های جذب ترافیک ، معیار مهم در تجارت آگهی گوگل ، در Q2 تا 23٪ از درآمد آگهی را تشکیل می دهد ، کمی بیشتر از 22٪ گزارش شده در مدت مشابه سال گذشته.
بیشتر بخوانید:
* یک مدیر در یک شرکت فناوری 4.4 میلیارد دلاری یک زن را اخراج کرد و سپس او را در یک یادداشت در سطح تیم منفجر کرد: درون فرهنگ کابوس یک برنامه زیبایی چینی که رشد سریع دارد
* یکی از بنیانگذاران که گفت هرگز شرکت تازه تأسیس خود را نمی فروشد ، نشان می دهد که چرا تصمیم خود را برای “شرکت خاموش و خواب آلود 18 میلیارد دلاری” کانادا تغییر داده است
* ما جزئیات جدیدی درباره شرکت VC که توسط پناهجویان سرمایه اجتماعی آغاز شده است – از جمله نام رسمی آن داریم
* یکی از افراد داخلی می گوید که مدیر ارشد Google Cloud که فقط کناره گیری کرده تلاش کرده تا نقش خود را در این شرکت پیدا کند
* جنسیت را فراموش کنید ، بیشتر کتاب داغ جدید درباره Google یادآوری مهمی است درباره اینکه سرگی و لری واقعاً پس از چه کاری هستند ثبت نام کنید تا برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید از جریمه اتحادیه اروپا برمی دارد زیرا درآمد Q2 26٪ رشد می کند و اهداف وال استریت را خرد می کند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.