چگونه شروع به کسب درآمد آنلاین به عنوان بازاریابی وابسته کنیم (با دوستی مبتدی)


چگونه شروع به کسب درآمد آنلاین به عنوان بازاریابی وابسته کنیم (با دوستی مبتدی)
چگونه شروع به کسب درآمد آنلاین به عنوان بازاریابی وابسته کنیم (با دوستی مبتدی)
این یکی از بهترین برنامه های آموزش رایگان همکاری است که من پیدا کرده ام.
برای استفاده از یکی از این سه شبکه ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که وارد سیستم شوید ، محصولات موجود را مرور کرده و سپس برای چند شرکت به عنوان یک شرکت وابسته اقدام کنید. می توانید داده ها و اطلاعات مربوط به هر محصول مانند تعداد فروش ، هزینه و غیره را مشاهده کنید.
از آنجا ، شما می خواهید یک محصول دیجیتالی را انتخاب کنید که فروش زیادی داشته باشد و همچنین مقدار کمیسیون خوبی به شما ارائه دهد. همچنین به این فکر کنید که چگونه می خواهید هرکدام از این محصولات را به بازار عرضه کنید و با چه زاویه ای برای مطلوب شدن مخاطب خود انتخاب کنید.
آزمایش محصول ایده خوبی است ، همچنین یافتن ایده ای که مواد بازاریابی رایگان را که سازنده محصول طراحی کرده است ، ارائه می دهد. برخی از آنها با صفحات فرود رایگان ، پست های وبلاگ ، توالی پاسخ خودکار ایمیل و موارد دیگر همراه هستند که می توانید از آنها استفاده کنید.
تبلیغ محصولات دیجیتال به این معنی است که شما در هر فروش سود بیشتری کسب می کنید و این بدان معناست که مقدار کمتری ممکن است اشتباه باشد. این روش همچنین برای بسیاری از بازاریابان باتجربه اینترنت ، روش ارجح است ، بدین معنی که تازه واردین به بازاریابی شرکت های وابسته می توانند به راحتی راهنمایی و کمک بیشتری پیدا کنند.
سایر شبکه های وابسته
شبکه های وابسته دیگری نیز برای آن دسته وجود دارد که نمی توانند آنچه را که می خواستند در آن سه پیدا کنند.
کمیسیون اتصال یکی از بزرگترین شبکه ها بود اما مدتی قبل توسط Conservant به CJ Affiliate تغییر نام داد. آنها یکی از بزرگترین شبکه ها هستند ، اما برای تأیید سخت و کاملاً پیچیده انتخاب خوبی برای مبتدیان نیستند.
DigiResults یکی دیگر از گزینه های جالب شبکه است که تا حدودی کوچکتر از موارد دیگری است که ما بررسی کردیم اما این مزیت را دارد که بلافاصله (بله بلافاصله!) به حساب PayPal شما پرداخت می شود. این بسیار انعطاف پذیر و رایگان است اما طیف وسیعی از محصولات را برای انتخاب ندارد.
آمازون
یکی از انتقادات به بسیاری از شبکه های وابسته این است که آنها اغلب تمایل دارند بیش از هر شبکه دیجیتال بازاریابی تمرکز کنند. با کلیک در ClickBank ، WarriorPlus یا JVZoo متوجه خواهید شد که بیشتر موارد موجود در این گروه قرار دارد.
اگر می خواهید طیف گسترده ای از طیف وسیعی از کالاها و محصولات مرتبط را برای فروش از جمله تعداد زیادی محصول فیزیکی خریداری کنید ، ممکن است بخواهید شبکه وابسته آمازون را در نظر بگیرید
آمازون یک برنامه وابسته دارد که می توانید محصولات آنها را در سایت خود تبلیغ کرده و کمیسیون دریافت کنید. این البته به شما امکان دسترسی به میلیون ها محصول مختلف را در هر جای قابل تصوری می دهد. به عنوان مثال ، اگر سایت تناسب اندام دارید ، اکنون می توانید دمبل ، کفش مخصوص دویدن و مانیتور تناسب اندام و غیره بفروشید. به همین ترتیب ، اگر وب سایتی در مورد بازی های رایانه ای دارید ، می توانید تمام بازی هایی را که پیشنهاد می دهید مستقیماً بفروشید.
آمازون همچنین ابزارهای بسیار خوبی برای سهولت در تبلیغ محصولات شما و مدیریت فروش شما دارد. اما همچنین کارمزد زیادی به شما نمی دهد. انتظار می رود که بسته به نوع محصول ، کمیسیون های 1٪ در حداکثر 10٪ افزایش یابد (جدول زیر را ببینید). این خیلی کم است و به این معنی است که شما می توانید بسیاری از بازی ها ، کتاب ها ، دی وی دی ها و شیک های پروتئینی را بفروشید و هنوز هم تنها با چند دلار پول نشان دهید.
با این حال ، آمازون محصولات بسیار گران قیمت نیز دارد به طوری که به عنوان مثال ، 6٪ از کالای 350 دلاری ، کارمزد 21 دلار است. روزانه 5 عدد از آنها را بفروشید و این بیش از 100 دلار در روز است. باز هم خیلی شل نیست! در واقع بسیاری از بازاریابان وابسته در آمازون تمرکز کرده و در نتیجه درآمد جدی کسب می کنند.
یافتن آنلاین محصولات
یک گزینه این است که به سادگی محصولات را به صورت آنلاین پیدا کنید و این امر از نظر نوع محصولاتی که در نهایت می فروشید ، به میزان قابل توجهی باز می شود. به عنوان نمونه ، مواردی مانند لرزش پروتئین ، کفش ارتز ، درمان دیابت و غیره را در وب جستجو کنید ، در می یابید که بسیاری از آنها گزینه “عضو شدن” را در پایین پایین لیست خود دارند. سایت اینترنتی. اکنون تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از طریق سایت آنها ثبت نام کنید و تبلیغات را به همین روش با لینک خود شروع کنید.
همین امر برای بسیاری از خدمات نیز صدق می کند. سایت های قمار ، کارگزاران سهام و موارد دیگر معمولاً کمیسیون مراجعه به شما را به شما پیشنهاد می دهند و بهترین قسمت این است که غالباً این کمیسیون برای تمام مدت عضویت در آن عضو است. معنای این امر این است که اگر کسی با استفاده از لینک ارجاع شما به صورت آنلاین در یک کارگزار باینری ثبت نام کند ، درصدی از کل سود حاصل از آن را به دست می آورید. این بدان معناست که شما در نهایت می توانید به طور کامل بازاریابی را متوقف کنید و همچنان که می خوابید سود زیادی کسب کنید … برای همیشه!
مشکلی که در یافتن محصولات شرکت های وابسته از این طریق وجود دارد این است که شما کاملاً به حسن نیت تاجر / فروشنده و بدون داشتن شخص ثالث مداخله کننده (شبکه وابسته) متکی هستید. در همان زمان ، شما به طور کلی کمیسیون کمتری دریافت خواهید کرد. اگر کفشی برای فروش آنلاین پیدا کنید ، احتمالاً 30٪ از هر فروش را دریافت نخواهید کرد – جدا از هر چیز ، سربارهای بالاتری نیز دارند که خودشان حساب می کنند. به همین دلیل به مبتدیان توصیه می شود که با یک یا چند شبکه وابسته که در بالا ذکر شد شروع کنند.
شرایط استفاده از خدمات
هر زمان که به یک شبکه وابسته می پیوندید یا در یک برنامه وابسته مستقیم ثبت نام می کنید ، حتماً شرایط خدمات یا “TOS” را بخوانید.
می خواهید اطمینان حاصل کنید که محدودیتی وجود ندارد که باعث اختلال در جاده شود یا مشکلی ایجاد کند. به عنوان مثال ، برخی از بازرگانان شرکت های وابسته را از استفاده از نام تجاری تاجر با منابع ترافیکی پولی مانند Adwords Google منع می کنند.
نگرانی دیگر انحصارطلبی است. برخی از برنامه های وابسته به شما اجازه تبلیغ محصولات رقابتی در همان وب سایت را نمی دهند.
به طور خلاصه ، شما باید به دقت بررسی کنید که کدام شبکه وابسته برای شما بهتر است. اما به خاطر داشته باشید که محصولات دیجیتالی بسیار محبوب هستند ، فروش خوبی دارند و بین 50 تا 75 درصد ، کارمزد آنها معمولاً بسیار بیشتر از محصولات فیزیکی است ، بنابراین برای تازه کارها ایده آل است.

* راه اندازی وب سایت خود (وردپرس) در حالی که بسیاری از پلتفرم های سازنده وب سایت / میزبان وب سایت رایگان وجود دارد ، به عنوان مثال ، Blogger ، Weebly ، Wix و غیره ، توصیه نمی شود که از این موارد برای وب سایت اصلی پول ساز خود استفاده کنید.
وب سایت پول شما محل اصلی تجارت شماست. جایی است که بازدیدکنندگان – مشتریان بالقوه – در آن حضور پیدا می کنند. بنابراین وب سایت شما برای تجارت شما کاملاً مهم است.
یک کلمه در بازاریابی اینترنتی وجود دارد که می گوید: “همه آنچه را که بر روی قیف فروش شما تأثیر می گذارد داشته باشید.” در واقع از دنیای تجارت آفلاین وام گرفته شده است. این ایده یک ایده ساده است: قسمتهای مهم کسب و کار خود را (خصوصاً در بازاریابی اینترنتی) در معرض موارد خارج از کنترل خود قرار ندهید.
به عنوان مثال ، غیرقابل شنیدن است که یک وب سایت / ارائه دهنده میزبانی وب به دلیل نقض واقعی یا قابل درک شرایط خدمات خود ، وب سایت خود را تعطیل کند. یا حتی از طریق شکایت (مخرب یا غیرمجاز) از طرف یکی از عموم مردم. وقتی این اتفاق می افتد ، تقریباً همیشه با یک ضرر کامل گیر می کنید.
بنابراین ، حتی به عنوان یک مبتدی ، بسیار توصیه می شود که نام دامنه خود را ثبت کنید و از هاست پرداختی استفاده کنید تا بتوانید بیشترین کنترل را بر وب سایت خود داشته باشید.
وردپرس
2 سیستم عامل وردپرس وجود دارد. یکی بستر وب سایت و میزبانی آن را بصورت رایگان (wordpress.com) فراهم می کند در حالی که دیگری بستر وب سایت رایگان را فراهم می کند اما میزبانی آن را ندارد (wordpress.org) – شما باید وب سایت خود را در حساب میزبانی پرداخت شده خود میزبانی کنید.
اما wordpress.com از همان موضوعاتی رنج می برد که سایر گزینه های رایگان که قبلاً بحث شد. WordPress.org تحت کنترل شماست و آنچه در اینجا توصیه می شود نیز همین است.
برای مبتدیان و در واقع برای هر کس دیگری ، WordPress (.org) ساده ترین و قابل کنترل ترین وسیله برای راه اندازی وب سایتی است که شما مالک و کنترل آن هستید.
وردپرس در حالی که در ابتدا به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی طراحی شده بود ، اکنون به عنوان یک CMS (سیستم مدیریت محتوا) همه منظوره در نظر گرفته می شود و میلیون ها نفر و مشاغل مختلف از آن برای ایجاد انواع مختلف وب سایت استفاده می کنند. در حقیقت ، امروزه بیش از هر سیستم عامل دیگری وب سایت ها در وردپرس کار می کنند.
برخی از مزایای وردپرس:
بدون دانش برنامه نویسی مورد نیاز است.
هزاران افزونه رایگان و برتر برای افزایش عملکرد و سفارشی سازی.
هزاران تم رایگان و پولی. یک سیستم مدیریت آسان برای به روزرسانی سایت ها به طور منظم تنظیم سایت وردپرس شما
راه اندازی سایت شما شامل ابتدا ثبت نام دامنه ، سپس دریافت حساب میزبانی ، نشان دادن دامنه به حساب میزبانی وب و نصب و پیکربندی وردپرس است.
از این نترسید این کار بسیار آسان است ، به خصوص از آنجا که اکثر شرکت های معتبر میزبان فیلم های گام به گام نحوه انجام این کارها را ارائه می دهند و البته در صورت نیاز به کمک ، 24 ساعت به خدمات پشتیبانی مشتری آنها دسترسی دارید. علاوه بر این ، آنها به طور معمول یک فروم آنلاین خواهند داشت که دیگر مدیران وب با تجربه تر می توانند به تازه واردانی مانند خود شما کمک کنند.
و بسیاری از شرکتهای میزبان ، داشبورد مشتری ساده برای کار با نام “cPanel” دارند که به شما امکان می دهد تمام عملیات مورد نیاز خود را با کلیک یک دکمه و بدون نیاز به هیچ گونه دانش فنی انجام دهید. ابزاری ایده آل برای یک مبتدی. به عنوان مثال ، نصب وردپرس خود از طریق دکمه ای به نام “Fantastico” بسیار آسان است.
مضامین وردپرس
برای اینکه وب سایت خود را به درستی نمایش دهید ، به یک قالب وردپرس نیاز خواهید داشت. این مانند یک پوسته است که ظاهر و احساس وب سایت شما را مشخص می کند – این همان چیزی است که بازدید کنندگان شما هنگام ورود به سایت شما مشاهده و تجربه می کنند. بنابراین مدتی را برای انتخاب موضوع خود اختصاص دهید و آن را درست کنید.
یک تم ساده ، تمیز ، اما حرفه ای را انتخاب کنید. خواندن و پیمایش در اطراف باید آسان باشد. هدف سایت شما این نیست که کسی از او بازدید کند و آن را دوست داشته باشد – این احساس و ظاهر را دوست دارد – این برای اوست که محتوای شما را ببلعد و آنچه را که تبلیغ می کنید بخرید ، نه چیز دیگری.
داشتن یک سایت جذاب ظاهری مشکلی ندارد ، اما این یک نکته ثانویه است ، اولین اولویت شما باید انتخاب موضوعی باشد که به اندازه کافی ساده باشد تا بر موارد مهم برای کسب و کار شما تأکید کند – محتوای عالی ، محصول (ها) ) شما در حال تبلیغ ، فرم انتخاب (برای ایجاد لیست ایمیل خود) و تبلیغات خود هستید. هیچ حواس پرتی دیگری نباید وجود داشته باشد.
Wordress.org هزاران تم رایگان دارد که می توانید انتخاب کنید. آنها به راحتی از پنل مدیریت وردپرس شما انتخاب می شوند و با چند کلیک بارگذاری و فعال می شوند. همچنین بسیاری از وب سایت های تم برتر وجود دارد که در آنها می توانید مضامین با درجه بالاتر سازگار با وردپرس را خریداری کنید.
در آخر ، مطمئن شوید که موضوع شما “پاسخگو” باشد ، یعنی به طور خودکار ادامه مطالب خود را تنظیم می کند تا به راحتی در تلفن همراه قابل مشاهده باشد. گوگل اکنون سایت هایی را که برای موبایل مناسب نیستند مجازات می کند. بنابراین در توصیف تم به دنبال کلمه “پاسخگو” باشید.
پلاگین های وردپرس
یک افزونه یک “افزودنی” به سایت وردپرس شما است که عملکرد آن را افزایش می دهد – به ‘برنامه ها’ در تلفن هوشمند خود فکر کنید. می توانید افزونه های رایگان را از طریق پنل مدیریت وردپرس خود با چند کلیک مشاهده ، انتخاب ، بارگذاری و فعال کنید. همچنین پلاگین های برتر برای فروش آنلاین وجود دارد.
بدون پلاگین سایت شما بسیار اساسی خواهد بود. اما با استفاده از افزونه های مناسب ، تجربه کاربر بسیار افزایش می یابد و شما می توانید بدون نیاز به دانستن هرگونه کدگذاری یا موارد دیگر “فناوری” ، در طرح سایت خود تغییراتی ایجاد کنید. همه چیز ‘نشانگر است و بر روی ‘و / یا‘ کشیدن و رها کردن کلیک کنید.
فقط زیاده روی نکنید. اگرچه داشتن بسیاری از افزونه ها “خوب” است ، اما تمرکز خود را بر روی “باید ها” بگذارید زیرا هرچه افزونه های بیشتری را در سایت خود فعال کرده باشید ، سرعت سایت شما با سرعت کمتری در مرورگر جستجوگر بارگیری می شود ، در نتیجه احتمال برخورد آنها با پیکان عقب بیشتر است. و حتی به سایت خود نرسید. افزونه های بارگیری شده نیز از ضعف های احتمالی امنیتی هستند ، بنابراین هرچه بیشتر خطر بیشتری داشته باشید.
مهمترین افزونه ها به بهبود SEO (بهینه سازی موتور جستجو – برای کمک به رتبه بندی شما در Google) کمک می کند ، از نظرات هرزنامه جلوگیری می کند ، اشتراک گذاری محتوای شما (فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، Pinterest و غیره) را برای افراد آسان می کند ، صفحات را به طور خودکار ذخیره می کند برای کمک به زمان بارگذاری سایت ، پشتیبان گیری خودکار از وب سایت و پایگاه داده و کمک به ربات Google در جستجوی سایت شما.
نام دامنه
اولین چیزی که شما نیاز دارید یک نام دامنه است که به عنوان آدرس وب وب جهانی (www) برای وب سایت شما عمل می کند. اگر امیدوارید برای ساختن “مارک” قابل شناسایی از بازاریابی محتوای زیادی استفاده کنید ، به یک نام دامنه نیاز خواهید داشت که به راحتی قابل شناسایی باشد و در عین حال جذاب باشد.
نام دامنه شما مهم است ، بسیار مهم است. در واقع نام کسب و کار و وب سایت شماست. بنابراین باید کاری را که انجام می دهید با چند کلمه توصیف کند. نام دامنه شما باید منعکس کننده جایگاهی باشد که در آن فعالیت می کنید. شما فقط یک زمان کوتاه (چند ثانیه) برای تأثیرگذاری در هنگام بازدید بازدیدکنندگان در سایت خود دارید ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هم وب سایت شما و هم نام دامنه شما منعکس می شود آنچه شما انجام می دهید و آنچه می توانند انتظار داشته باشند با ماندن در وب سایت شما به دست آورند.
همانطور که گفته شد ، ما نمی خواهیم چیزها را بیش از حد پیچیده یا بیش از حد تصور کنیم. در دنیای آنلاین در مورد نام دامنه چیزهای زیادی تغییر کرده است …
گوگل هنگام تصمیم گیری در مورد رتبه بندی یک وب سایت ، اهمیت فوق العاده ای به نام دامنه می داد. همانطور که تصور می کنید ، این امر منجر به این شد که افراد نام دامنه را تقریباً منحصراً برای مزایای رتبه بندی خود انتخاب کنند. این منجر به این شد که گوگل میزان وزنی را که یک نام دامنه تحمل می کند کاهش دهد ، با این عارضه جانبی قابل توجه دیگر که اگر Google تشخیص دهد شما از دامنه خود به دلیل ارزش رتبه بندی خود استفاده می کنید ، در واقع شما را جریمه می کنند.
انتخاب نام دامنه
بنابراین چطور می توانید نام دامنه خود را انتخاب کنید؟ ساده: اولین هدف شما باید چیزی به یادماندنی باشد ، در حالت ایده آل چیزی به یاد ماندنی باشد که شامل یک کلمه یا عبارت توصیف موضوع / طرحی واقعی باشد که در آن فعالیت می کنید.
این باید تا حد ممکن کوتاه باشد (حداکثر 3 کلمه) و ترجیحاً به ‘.com ‘(پسوند دامنه) ختم شود زیرا معمولاً پذیرفته شده است که .com از همه پسوندهای دامنه بهترین عملکرد را دارد و به راحتی توسط مردم شناخته می شود.
اگر نمی توانید پسوند .com را برای نام دلخواه خود دریافت کنید ، بهترین گزینه ها عبارتند از .org و .net. اگرچه ممکن است ارزان تر از سایرین باشد ، اما به سراغ .info نروید زیرا طبق تجربه من ، در Google به این خوبی رتبه بندی نمی کند.
خلاق بودن. اگر نمی توانید نام انتخاب اول خود را بدست آورید اما قطعاً می خواهید پسوند دات کام را داشته باشید ، ترتیب دیگری را امتحان کنید. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم شما می خواستید ‘yogaforhealth.com ‘را پیدا کنید اما در دسترس نبود ، پس می توانید‘ healthyyoga.com’ را امتحان کنید. اما اگر کاملاً می خواهید با «yogaforhealth» بمانید ، ابتدا ببینید که آیا پسوند .org یا .net ابتدا در دسترس است یا خیر.
به یاد داشته باشید که کوتاه تر بهتر است ، نیازی نیست که هر کلمه از جای خود را به نام داشته بیشتر باشید. به عنوان مثال “بزرگسالان وزن” یا “وزنه برداران از وزن” بسیار بهتر از “وزن” برای ‘weightlossforpeopleoversixty.com” هستند. و از خط فاصله استفاده نکنید ، به عنوان مثال ‘بزرگسالان کاهش وزن ‘نه‘ سالمندان-کاهش وزن’.
میزبانی
در مرحله بعدی شما نیاز به یک حساب میزبانی خواهید داشت. در حالی که نام دامنه شما همان چیزی است که به عنوان “آدرس” وب سایت شما عمل می کند ، حساب میزبانی جایی است که تمام پرونده های وب سایت شما ذخیره می شود.
برای درک یک سرور ، مفید است که تصور کنید این یک رایانه بزرگ است که دائماً به شبکه جهانی متصل است و شامل تعدادی وب سایت است. هنگام خرید فضای سرور (میزبان خود) ، فضای ذخیره سازی یکی از این رایانه ها را به دست می آورید که احتمالاً در مکانی امن واقع شده است و توسط یک سری از تکنسین های متخصص مراقبت می شود تا از ایمن ماندن در برابر هکرها اطمینان حاصل کند. ، گسل ها و غیره
وقتی کسی نام دامنه ای را که خریداری کرده اید تایپ می کند ، مرورگر او را به سمت فضای خاص سرور سوق می دهد. سپس این امکان را برای دسترسی به پرونده های تشکیل دهنده وب سایت شما فراهم می کند ، از جمله فایل های HTML و CSS که طرح ، طرح و قالب بندی و همچنین همه تصاویر و محتوا را تعریف می کنند. سپس آنها می توانند وب سایت شما را با شکوه تمام مشاهده کنند!
هر کدام را که انتخاب کنید ، ابتدا باید برخی از ویژگی ها و جوانب مثبت و منفی انواع مختلف میزبانی را با یکدیگر مقایسه کنید.
انواع میزبانی شامل:
میزبانی مشترک: این نوع اصلی میزبانی است ، به این معنی که بخشی از فضای یک سرور خاص را بدست می آورید. اگر تصور می کنید یک سرور مانند یک کامپیوتر است ، به نظر می رسد که شما 20٪ از فضای هارددیسک را به خود اختصاص می دهید ، در حالی که سایر کاربران بقیه موارد را به اشتراک می گذارند.
عملا ، این برای شما تفاوت چندانی ندارد – شما هرگز پرونده سایر کاربران را نخواهید دید و آنها هرگز پرونده شما را نخواهند دید. معنای آن این است که شما فضای ذخیره سازی کمتری خواهید داشت و “پهنای باند” کمتری دارید (پهنای باند این است که چه مقدار داده می تواند منتقل شود قبل از اینکه سرور به طور موقت خراب شود یا بسیار کند شود – هرچه افراد بیشتری از همان سرور استفاده کنند ، فشار بیشتر خواهد شد).
Dedicated Hosting: با این روش سرور خود را می گیرید که شخص دیگری نمی تواند از آن استفاده کند. این به معنای فضای بیشتر ، پهنای باند بیشتر و انعطاف پذیری بیشتر در مورد آنچه شما مجاز به نصب هستید است. به عنوان مثال ، اگر می خواهید یک برنامه وب ایجاد کنید ، باید یک PHP Framework نصب کنید. برخی از این موارد مانند Symfony فقط در سرورهای اختصاصی کار خواهند کرد.
در برخی موارد ، کاربران میزبان اختصاصی حتی مجاز به فروش فضای ذخیره سازی به دیگران به عنوان نمایندگی فروش هستند.
Cloud Hosting: در اینجا شما چندین نسخه از سایت خود را در سرورهای مختلف (به صورت اشتراکی یا اختصاصی) خواهید داشت ، به این معنی که اگر یک سرور خراب شود ، ارائه دهنده میزبانی می تواند به سادگی ترافیک را به نسخه دیگری از وب سایت شما هدایت کند. این به معنای خرابی کمتر است و البته به این معنی است که شما چندین برابر فضای ذخیره سازی و یک محدوده پهنای باند بسیار خسیس کمتر خواهید داشت.
به عنوان یک مبتدی در بازاریابی شرکت های وابسته ، شرایط میزبانی شما نسبتاً متوسط ​​خواهد بود. تعداد زیادی از افراد به طور هم زمان به سایت شما مراجعه نخواهند کرد و وقتی مراجعه می کنند ، تصاویر زیادی را بارگیری نخواهند کرد. شما می توانید با یک حساب میزبانی مشترک شروع به کار کنید تا سرمایه اولیه خود را کم نگه دارید و سپس فقط با رشد کسب و کار خود راه حل های گران تر را بسازید. اما بسیاری از بازاریابان شرکتهای وابسته دریافتند که میزبانی اشتراکی نیاز آنها را پوشش می دهد ، حتی در حالی که درآمد قابل توجهی کسب می کنید.
موارد دیگری که باید در نظر گرفت پشتیبانی مشتری ، میزان خرابی (خواندن بررسی ها) و ویژگی های اضافی است. چیزی که بسیار مفید می توان جستجو کرد cPanel است ، که یک داشبورد آسان برای استفاده است و دارای انتخاب ابزارهایی است که برای همه مدیران وب ، به ویژه مبتدیان بسیار مفید است.

* افزودن محتوا به وب سایت خود برای موفقیت در یک شرکت وابسته ، باید محتوای با کیفیت داشته باشید. این بدان معنا نیست که شما باید یک نویسنده عالی باشید یا حتی اینکه خودتان باید این نوشتن را انجام دهید. اگر ترجیح می دهید همیشه می توانید آن را برون سپاری کنید.
اینترنت با محتوا کار می کند. هیچ کس به سایتی مراجعه نمی کند که محتوای خوبی نداشته باشد یا اطلاعاتی را که بدنبال آن است فراهم نمی کند ، حداقل نه برای مدت طولانی.
کل بنیان تجارت بازاریابی وابسته شما یک وب سایت موضوعی (تو رفتگی در دیوار) است که افراد علاقه مند به آن موضوع خاص می توانند به آن مراجعه کنند و ارزش واقعی کسب کنند.
به جای کلمات کلیدی در محتوای خود ، روی کیفیت تمرکز کنید
“محتوا” هر آنچه در وب سایت شما ظاهر می شود است. متن ، تصاویر ، فیلم ها و غیره ، اما در حالت تعادل ، کلمات و عبارات موجود در محتوای شما بیشترین تأثیر را در توانایی شما در جذب ترافیک (بازدید کنندگان) هدفمند به وب سایت شما خواهند داشت.
“Keywords” نامی است که به کلمات و عباراتی گفته می شود که افراد برای جستجوی چیزی در اینترنت از آن استفاده می کنند ، به عنوان مثال “بهترین تمرینات برای سالمندان”.
= >> در گذشته ، موتورهای جستجو مانند Google از کلمات کلیدی در یک صفحه وب استفاده می کردند تا تعیین کنند که صفحه مربوط به چه چیزی است و تعداد دفعات نمایش آن کلمات کلیدی در صفحه برای تعیین میزان ارتباط آن صفحه با تحقیق جستجو با استفاده از آن کلید واژه ها. در واقع بسیار پیچیده تر از این بود ، به عنوان مثال ، بک لینک از وب سایت های دیگر همراه با نشانگرهای دیگر در محاسبه گنجانده شده است ، اما شما تا آنجا که محتوا است ایده را دریافت می کنید.
مشکلی که در این مورد وجود داشت این بود که بسیاری از مدیران وب تقریباً کاملاً متمرکز بر این بودند که محتوای آنها شامل بسیاری از ارجاع ها به کلمات کلیدی خاصی باشد که می خواهند برای آنها در Google رتبه بندی کنند و نه کیفیت و عمق اطلاعاتی که بازدید کنندگان سایتشان در واقع به دنبال آن بودند. .
نتیجه این بود که بسیاری از صفحات وب ارائه شده توسط افرادی مانند Google در نتایج SERP (صفحات نتایج موتور جستجو) برای هر عبارت جستجوی خاص ، گاهی اوقات از نظر جستجوگر کیفیت پایین و حتی بسیار ضعیفی داشتند.
با این حال ، موتورهای جستجو ، به ویژه گوگل و بینگ ، در سال های اخیر بسیار پیشرفت کرده و دستخوش تغییرات اساسی شده اند. آنها در درک مناسب ترین و با کیفیت ترین صفحات وب برای هر عبارت جستجو بهتر می شوند و سپس نتایج جستجو در SERP ها را به جستجوگر ارائه می دهند.
بنابراین ، برای موفقیت امروز ، مهمترین نکته “تمرکز محتوا” نیست “تمرکز کلید واژه” است. محتوای شما باید بر خوانندگان و موضوعی که درباره آن می نویسید متمرکز شود. تلاش برای بهینه سازی محتوا باید به صورت توصیفی و آموزنده باشد ، با استفاده از تغییرات ، مترادف ، عبارات جایگزین ، معانی جایگزین ، و غیره.
در بیشتر موارد ، موتورهای جستجو در درک کیفیت محتوا ، عمق و میزان ربط ، بسیار خوب عمل می کنند ، بنابراین دیگر نیازی به استفاده از کلمات کلیدی با زور نیست. در حقیقت ، اگر امروز از این تاکتیک های قدیمی استفاده کنید ، وب سایت شما با رتبه های بسیار پایین مجازات می شود ، حتی ممکن است به طور کامل از SERP های آنها حذف شود.
به طور خلاصه ، شما می خواهید مقالات شما براساس موضوعات موجود در محل کار شما باشد ، نه بر اساس عبارات کلیدی خاص که می دانید افراد از آنها برای جستجوی اینترنت استفاده می کنند. محتوای بسیار مرتبط و با کیفیت بالا ، اکنون باعث پر کردن و تمرکز کلمات کلیدی می شود.
وبلاگ شما
بهترین راه برای افزودن محتوای مرتبط به وب سایت خود داشتن یک بلاگ است. این جایی است که شما پست های خود را منتشر می کنید و به دیگران در مورد تجارت خود اطلاع می دهید. در همان زمان ، می توانید این را با حضور پررنگ در شبکه های اجتماعی ، مارک تجاری سنگین و حتی شاید یک کانال YouTube ترکیب کنید ، به طوری که مخاطبان شما می توانند شما را بهتر بشناسند.
موفقیت در این امر عمدتاً مربوط به ارسال منظم پست و ارائه ارزش واقعی به خوانندگان است. سعی نکنید بلافاصله بفروشید اما در عوض ، وقت خود را صرف ایجاد اعتماد و احترام در جایگاه خود کنید. هر بار که یک پست وبلاگ منتشر می کنید ، باید از خود بپرسید: آیا این چیزی است که می خوانید؟ آیا به اندازه کافی جامع ، جذاب و منحصر به فرد است که از سایر پست های موجود در این مکان برجسته باشد؟ آیا این باعث می شود که انگار واقعاً چیزهای خود را می دانید؟
به نظر می رسد این کار برای یک مبتدی کار زیادی باشد و شما فکر کنید که می توانید یک رهبر فکر شوید اعصاب خردکن است. با این حال بسیار ارزش آن را دارد. دلیل اصلی این امر این است که وقتی در مقام خود صاحب نظر باشید ، نه تنها قادر خواهید بود یک محصول را بفروشید – بلکه در واقع هر کالای مرتبطی را که متعاقباً می خواهید بفروشید. شما یک مسیر مستقیم به بازار دارید که به شما اجازه می دهد مستقیماً به هزاران خریدار برسید و آنها همیشه خوشحال و مایل به پذیرش توصیه های شما هستند.
این استراتژی است که بیشتر بازاریابان شرکت های وابسته برای ثروتمند شدن واقعی از آن استفاده می کنند اما کمی بیشتر طول می کشد. همچنین توجه داشته باشید که اگر می خواهید از این استراتژی استفاده کنید ، لازم است که در مورد کیفیت محصولاتی که توصیه می کنید ، به دقت فکر کنید. اگر محصولات غیر استاندارد را بیش از حد معمول تبلیغ کنید ، احترام خریداران خود را از دست می دهید و در نهایت بعید است که آنها توصیه های آینده شما را در نظر بگیرند.

* هنگامی که سایت شما ساخته و راه اندازی شد ، زمان آن فرا رسیده است که روشهای تبلیغاتی را برای جذب بازدیدکنندگان (بازدید کنندگان) به سایت خود در نظر بگیرید. بدون ترافیک ، مخاطبی برای تبدیل وجود نخواهد داشت و پولی هم نمی توان کسب کرد.
به خاطر داشته باشید که به طور معمول نرخ تبدیل 3٪ خوب ارزیابی می شود ، بنابراین ریاضیات نیز باید این کار را انجام دهید. به عنوان مثال ، اگر شما 1000 بازدید کننده در ماه و نرخ تبدیل 3٪ داشته باشید ، به احتمال زیاد درآمد زیادی کسب نخواهید کرد ، مگر اینکه کمیسیون های وابسته بسیار زیاد باشند.
برعکس ، هنگامی که شما هر هفته 1000 بازدید کننده داشته باشید ، همین 3٪ می تواند سودآوری بیشتری داشته باشد. ترافیک بسیار هدفمند و بسیاری از آنها برای موفقیت حیاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *