3 گواهینامه مایکروسافت که امسال به آنها نیاز دارید
مایکروسافت یک سیستم عامل مشهور در جهان است که میلیون ها شرکت و شخص برای مدیریت وظایف و فعالیت های تجاری از آن استفاده می کنند. در طول سال ها ، مایکروسافت ویندوز به طور مداوم برنامه ها و فن آوری های جدیدی را توسعه داده و سیستم عامل آنها را اصلاح کرده است تا با نیازهای متغیر جهان مطابقت داشته باشد.
داوطلبان مشتاق شغلی فناوری اطلاعات باید مجوز دریافت در مایکروسافت را در نظر بگیرند ، اگرچه چندین مورد برای انتخاب وجود دارد. اگر احساس خستگی شدید کرده اید و فکر می کنید بهترین گزینه شما چیست ، بیایید به 3 گواهینامه مایکروسافت بپردازیم که در سطح بالایی هستند و می توانند شما را در مسیر حرفه رویایی خود قرار دهند.
Microsoft Certified Solutions Associate
توانایی مدیریت فرایندهایی که مربوط به برنامه ها و نرم افزارهای Windows Server است ، مهارتی است که مشاغل در حرفه ای های متقاضی شغل در صنعت فناوری به دنبال آن هستند. چندین آزمون وجود دارد که دانش و تخصص شما را در برنامه های ویندوز ثابت می کند ، از جمله آزمون دستیار Microsoft Certified Solutions. با استفاده از این آزمون ، متخصصان قادر به مدیریت موفقیت آمیز پایگاه داده ها و نگهداری از سرورها هستند. در برخی موارد ، ممکن است لازم باشد چندین دوره مربوط به ویندوز سرور را بگذرانید تا اطمینان حاصل کنید که از دانش لازم برای در نظر گرفتن یک متقاضی واجد شرایط برخوردار هستید.
مایکروسافت 365
گواهینامه های Microsoft 365 ، مانند آزمون Microsoft 365 Fundamentals (MS-900) ، یک پایه اساسی از دانش بنیادی ایجاد می کند که می تواند با تجربه و گواهینامه های بیشتر گسترش یابد.
داوطلبانی که دارای این گواهینامه هستند از اطلاعات مایکروسافت 365 اطلاع خواهند داشت و قادر به کار و مدیریت برنامه ها و همچنین عیب یابی مشکلات احتمالی هستند. با شرکت و قبولی در آزمون صدور گواهینامه MS-900 مایکروسافت و سایر تست های اثبات دانش در نرم افزار مایکروسافت ، شانس پیشرفت در دنیای IT به طور قابل توجهی افزایش می یابد.
تعامل مشتری
هنگام شرکت در آزمون Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement Core (beta) (MB-200) ، متخصصان دانش خود را در مورد نحوه مدل سازی داده ها ، ایجاد Microsoft Flows ، شناسایی اجزای پلت فرم و موارد دیگر نشان می دهند. اطلاعات زیادی در مورد این آزمون صدور گواهینامه ارائه شده است ، بنابراین بسیاری از افراد ترجیح می دهند که از قبل با استفاده از سوالات آزمون Microsoft Dynamics MB-200 از منابع تأیید شده مطالعه کنند. با مرور اطلاعات با استفاده از س examالات امتحان Microsoft Dynamics MB-200 که مربوط به آخرین نسخه آزمون است ، داوطلبان مطمئناً نمره قبولی کسب می کنند و سفر خود را به دنیای فناوری ادامه می در اینجا بیشتر بخوانید دهند.
دنیای IT می تواند رقابتی و شدید باشد ، بنابراین نامزدها باید تلاش کنند تا خود را از دیگران متمایز کنند. یکی از م mostثرترین راهها برای انجام این کار اخذ گواهینامه در نرم افزار و برنامه های Microsoft است که مربوط به حوزه تخصصی شما می باشد. با این کار شما به کارفرمایان بالقوه نشان می دهید که دانش و مهارت لازم برای افزایش بهره وری و داشتن دارایی مثبت برای شرکت را دارید.
گواهینامه های بی شماری برای انتخاب وجود دارد که باعث می شود برخی از افراد حرفه ای نتوانند انتخاب کنند که در کدام بخش تمرکز کنند. از بین امتحانات موجود ، برخی از برترین گواهینامه هایی که باید در نظر گرفته شوند شامل آزمون Microsoft Certified Solutions Associate ، Microsoft 365 و Microsoft Dynamics 365 Customer Engagement Core می باشد.
در اینجا بیشتر بخوانید3 گواهینامه مایکروسافت که امسال به آنها نیاز دارید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.