کمپین ترامپ صفحه اصلی YouTube را برای روز انتخابات رزرو کرد. YouTube اجازه نمی دهد این اتفاق دوباره بیفتد – اما اصرار دارد که هیچ ارتباطی با ترامپ ندارد.


کمپین ترامپ صفحه اصلی YouTube را برای روز انتخابات رزرو کرد. YouTube اجازه نمی دهد این اتفاق دوباره بیفتد – اما اصرار دارد که هیچ ارتباطی با ترامپ ندارد.

هزینه کلان تبلیغات YouTube دونالد ترامپ ، رئیس جمهور یوتیوب ، آخرین باری است که هر مبارزاتی می تواند صفحه اصلی این سیستم عامل را برای چند روز رزرو کند.
برای آخرین روندها و پیشرفت های فناوری ، در خبرنامه 10 چیز در Tech ثبت نام کنید. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک بر روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. یوتیوب روز دوشنبه به CNBC تأیید كرد كه از سال 2021 ، تبلیغ كنندگان قادر نخواهند بود اسلات صفحه اصلی خود را برای كل روز رزرو كنند – همانطور كه ​​ترامپ در روز انتخابات انجام داده است.
استراتژی تبلیغات تبلیغاتی YouTube در ماه فوریه آشکار شد ، زمانی که وی تبلیغات بنر را در صفحه اصلی YouTube برای روزهای منتهی به و از جمله روز انتخابات رزرو کرد. از نظر نیویورک تایمز ، رزرو تقریبی 2 میلیون دلار در روز برای رزرو آن شیار ، که به عنوان “سرآمد” یوتیوب نیز شناخته می شود ، هزینه دارد.
ترامپ همچنین در ماه آگوست ، همزمان با کنوانسیون ملی دموکرات ها ، عنوان YouTube را برای 96 ساعت رزرو کرد.
یوتیوب تصمیم خود را ربطی به انتخابات رد کرد.
سخنگوی یوتیوب به CNBC گفت: “این تغییر به تبلیغ دهندگان انعطاف پذیری بودجه بیشتری می بخشد و در همه زمینه ها اعمال می شود – نه فقط تبلیغات سیاسی.”
شرکت مادر یوتیوب گوگل گفت که این تغییر “به هیچ وجه” به انتخابات ریاست جمهوری ارتباط ندارد.
بایدن در واقع بیش از ترامپ در تبلیغات گوگل هزینه کرده است علی رغم کمرنگ شدن ترامپ در یوتیوب ، بایدن بیشتر از او در تبلیغات گوگل هزینه کرد
گزارش شفافیت گوگل برای “بایدن برای رئیس جمهور” هزینه کلی 80.4 میلیون دلاری را نشان می دهد ، در حالی که “دونالد جی ترامپ برای رئیس جمهور” 76 میلیون دلار هزینه کرده است.
بیشتر اما به نظر می رسد ترامپ هزینه های بیشتری را صرف تبلیغات شخصی کرده است – داده های گوگل نشان می دهد 76 میلیون دلار وی برای قرار دادن 26 هزار و 811 تبلیغ هزینه شده است ، در حالی که 80 میلیون دلار بایدن 56720 دلار را برای وی به ارمغان آورده است. این بدان معناست که ترامپ برای هر تبلیغ به طور متوسط ​​2835 دلار هزینه کرده است ، در حالی که بایدن فقط 1410 دلار هزینه کرده است.
این می تواند حاکی از آن باشد که استراتژی ترامپ بیشتر بر هزینه تبلیغات بلیط بزرگ متمرکز شده است – مانند رزرو سرتاسر YouTube.
فلیکس سایمون ، کارشناس ارتباطات سیاسی در انستیتوی اینترنت آکسفورد ، به بیزینس اینسایدر گفت: “به نوعی ، خرید تبلیغات در YouTube منطقی است زیرا نه تنها یک پلتفرم محبوب رسانه های اجتماعی است بلکه یک منبع خبری فزاینده مهم برای بسیاری از آمریکایی ها است.”
سایمون به یک نظرسنجی در ماه سپتامبر استناد کرد که نشان می دهد 26٪ آمریکایی ها گفته اند از YouTube اخبار دریافت کرده اند.
با این وجود ، سایمون اثربخشی خرید ارشد YouTube در روز انتخابات را زیر سال برد.
وی گفت: “بسیار بعید است كه این تبلیغات عقیده یا قصد رأی كسی را در اواخر بازی تحت تأثیر قرار دهند ، این سsال را به ذهن متبادر می كند كه چرا اولاً ستاد انتخاباتی ترامپ این فضاها را خریداری كرده است؟”
در رقابت های ریاست جمهوری سال 2020 ، هزینه در اینجا بیشتر بخوانید های کلان برای تبلیغات دیجیتال و شبکه های اجتماعی بسیار زیاد شده است. بلومبرگ گزارش داد که هر دو مبارزات حزب دموکرات و جمهوری خواه دو برابر بیشتر از سال 2016 برای تبلیغات در فیس بوک هزینه کرده اند.
طبق آگهی کتابخانه تبلیغات فیس بوک ، ترامپ بیش از 126 میلیون دلار برای تبلیغات فیس بوک هزینه کرده است – این مبلغ ترکیبی از هزینه تبلیغات از صفحه رسمی دونالد ترامپ به علاوه تبلیغات از صفحه “تیم ترامپ” است – در حالی که بایدن در کل 98.8 میلیون دلار هزینه کرده است.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *