دلیل واقعی Google خاموش کردن تبلیغات تلویزیونی است


دلیل واقعی Google خاموش کردن تبلیغات تلویزیونی است
این یک پست مهمان از بیل ویز ، مدیر عامل شرکت تبلیغات فناوری Mediaocean است.
با غروب آفتاب توسط Google برنامه تبلیغات تلویزیونی ، جای سال است که چه عواملی باعث شده گوگل از این کار خلاص شود – بنابراین می توانیم پاسخ واقعی افرادی را بدست آوریم که اگر کسی در موقعیت بهتری قرار داشته باشد تا بتواند گواهی استفاده از فناوری را برای کسب درآمد بالا بگیرد. موجودی تلویزیون فروخته نشده
با کمال تعجب در مورد آنچه واقعاً در پشت صحنه تبلیغات Google TV در جریان بود ، چیزهای کمی نوشته شده است. اما من توانسته ام مکالمه تیم هایم و خودم را با افراد داخلی در طول سال انجام دهم و دو نتیجه اساسی بگیرم.
اساساً ، تبلیغات Google TV به دلیل دو مسئله دوام نیاورد: 1) گردش کار و 2) عدم اعتماد.
من با گردش کار شروع می کنم
علی رغم شهرت شایسته گوگل به عنوان پیشرو در فن آوری های قابل استفاده ، تبلیغات Google TV فقط با توجه به کارهای روزمره خریدار تلویزیون طراحی نشده است. بیشتر خریداران بیشتر روز کاری خود را در قالب یک نرم افزار خرید رسانه می گذرانند ، برنامه ای که آنها برای اجرای و ضبط صدها تا هزار جزئیات فنی که به طور منظم اداره می کنند ، از مشاهده RFP موجودی ، تا پاسخ به فاکتورها تا مذاکره در قرارداد ، استفاده می کنند. (افشا: Mediaocean بزرگترین ارائه دهنده سیستم گردش کار رسانه است.)
من دیده ام که بسیاری از محصولات غیرعادی ستاره ای از کار می افتند زیرا نمی توانند با این سیستم های گردش کار همگام شوند. اگر محصولی در داخل ابزار گردش کار خریدار زندگی نکند ، درگیر کردن نرم افزار گردش کار بومی برای درگیر شدن با محصول خارجی بار سنگینی را به همراه دارد ، فقط برای بازگشت دوباره به سیستم گردش کار و ثبت معاملات دستی در برگه های ثبت گردش کار. این یک روند بسیار ناامیدکننده است – که خریداران رسانه از آن استقبال نمی کنند – و متأسفانه ناکارآمد است ، که سطح C آژانس نمی خواهد. نتیجه خالص این است که همه افراد در آژانس رسانه از محصول جلوگیری می کنند و محصول از بی توجهی می میرد.
این قسمت بزرگی از آنچه در Google TV Ads رخ داده است. برای استفاده از این محصول ، بازاریاب ها باید از طریق سیستم مدیریت آگهی گوگل که بخشی از جهان DoubleClick / AdWords است فعالیت کنند – اما از طریق مطالب بیشتر سیستم های گردش کار بومی آژانس ها نمی توانند از آن استفاده کنند. این یک مانع بزرگ بود که آژانس های رسانه ای را از خود دور می کرد.
بدون حمایت آژانس های اصلی از همان ابتدا ، گوگل باید با آوردن دم بلند تبلیغات تلویزیونی جدید به مقیاس برسد ، با این هدف که درنهایت برای جذب رسانه های بزرگتر نیز به بازار بالاتری برود. و گرچه این استراتژی در جستجو و نمایش برای گوگل بسیار خوب عمل می کند ، تلویزیون متفاوت است: هزینه های هنگفت تولید تلویزیون موانع بزرگی را برای ورود ایجاد می کند ، حتی با برنامه هایی که به بازاریابان کمک می کند تلویزیون را با ارزان قیمت تولید کنند. گوگل درگیر نبرد سختی برای آوردن تبلیغات جدید به داخل هواپیما بود ، حتی در حالی که بزرگترین مصرف کنندگان تلویزیون در آنجا دور بودند. این به سختی یک دستورالعمل موفقیت است.
این قسمت گردش کار تصویر است. حالا برای بی اعتمادی.
در اینجا بیشتر بخوانید در هسته اصلی آن ، تبلیغات تلویزیونی گوگل ساده بود: موجودی موجودی را خریداری کنید که شبکه های موجود نمی توانند از آن درآمد کسب کنند ، و با کمک الگوریتم های مبتنی بر فناوری آن را از نظر اقتصادی مقرون به صرفه کنید و آن را با نرخ بالاتری بفروشید. و استفاده از فن آوری به عنوان وسیله ای برای خرید کم ، فروش زیاد ، به نظر می رسد مسیر ساده ای برای کسب و کار موفق باشد.
اما فرار از این واقعیت که گوگل یک زندگی همیشگی است که به نظر می رسد بین یوتیوب ، گوگل تی وی و گوگل فیبر ، به دلیل تعدی به مدل های مهم تجاری تلویزیون ، مرده است ، دشوار است. تصور زیادی برای دیدن تبلیغات Google TV به عنوان یک گام در مسیر برداشتن سهم قابل توجه رسانه از مشاغل اصلی شبکه وجود ندارد (حتی اگر نحوه اتصال نقاط در طول مسیر کاملاً مشخص نباشد). بعلاوه ، بسیاری از مدیران شبکه این احساس ناراحت کننده را داشتند که گوگل با سودهایی که شبکه ها به درستی از آن خود کرده اند ، در حال اتمام است ، اگر فقط شبکه ها می توانستند کد کسب درآمد از سخت ترین کالای موجود خود را کسب کنند. همه اینها را با هم جمع کنید و متوجه خواهید شد که انبوه بی اعتمادی بین گوگل و شرکای واقعی و بالقوه تبلیغات تلویزیونی آن وجود دارد – که قسمت عمده ای از دلیل گریز شبکه ها از برنامه است.
انصافاً نسبت به گوگل ، درک من این است که Google TV Ads محصولی عالی بود که توانست مبلغ قابل توجهی هزینه کند. اما در نهایت ، مشارکت کافی را به دست نیاورد تا محصول را با ارزش نگه دارد تا گوگل زنده بماند. خریداران رسانه نمی خواستند با شرکتی روبرو شوند که نمی تواند در روند کار آن جای بگیرد. شبکه ها نمی خواستند قدرت را به تهدید قابل درک واگذار کنند. بین این دو ، تبلیغات Google TV محکوم به شکست بود.
نقره اصلی برای گوگل ناشی از تصمیم آن است ، همراه با تبلیغات تلویزیونی شاتر ، برای “کاهش دو برابر” اقدامات ویدیویی دیجیتال خود – مانند YouTube و AdWords برای ویدیو. این یک حرکت هوشمندانه است. اگر Google نتواند در تلویزیون های سنتی موفق شود ، یک فرصت واقعی برای رهبری واقعی در ویدئو از طریق جذب مخاطبان از تلویزیون و کانال های YouTube خواهد بود. اگر نمی توانید به آنها بپیوندید ، آنها را بزنید.
برای سایر صنایع نیز یک پوشش نقره وجود دارد. هم خریداران و هم فروشندگان می دانند که در موجودی تلویزیون فروش نرفته پتانسیل واقعی وجود دارد و فناوری داده محور راهی برای باز کردن قفل ارزش آن است. و بنابراین اجتناب ناپذیر است که یک کسب و کار برای استفاده از فرصت پیش می آید. اما این باید مشاغلی باشد که جنبه خرید ، طرف فروش و گردش کاری را که به هم متصل می کند ، درک کند.
من هیجان زده ام که می بینم چه شرکتی خواهد بود. اما در حال حاضر ، گوگل آن شرکت نیست.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.