یکی از بزرگترین ستاره های YouTube می گوید مسدودکننده های تبلیغات YouTube را مجبور به راه اندازی سرویس پرداخت می کنند


یکی از بزرگترین ستاره های YouTube می گوید مسدودکننده های تبلیغات YouTube را مجبور به راه اندازی سرویس پرداخت می کنند
PewDiePie ، ستاره سوئدی یوتیوب که بیش از 40 میلیون مشترک برای فیلم های بازی خود جمع کرده است ، معتقد است که گوگل این سرویس را به عنوان راهی برای تقویت جریان درآمد راه اندازی کرده است که در غیر این صورت با محبوبیت روزافزون مسدودکننده های تبلیغات رو به زوال است.
برای آخرین روندها و پیشرفت های فناوری ، در خبرنامه 10 چیز در Tech ثبت نام کنید. در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. آدرس ایمیل با کلیک روی “ثبت نام” ، شما موافقت می کنید که ایمیل های بازاریابی را از Insider و همچنین سایر پیشنهادات شریک دریافت کنید و شرایط خدمات و سیاست حفظ حریم خصوصی ما را می پذیرید. وی در وبلاگ خود می نویسد: “YouTube Red بیشتر به عنوان تلاش برای مقابله با Adblock وجود دارد.”
PewDiePie از پیروان توییتر خود نظرسنجی کرد و به تجزیه و تحلیل YouTube خود پرداخت تا 40٪ بینندگان وی از نرم افزاری که تبلیغات را مسدود می کند استفاده کنند. حدود 5 سال پیش این فقط 15٪ به 20٪ رسیده است.
مطمئناً درآمد آگهی چگونگی درآمدزایی YouTube و افرادی است که ویدیو می سازند
PewDiePie که نام اصلی وی Felix Kjellberg است ، می نویسد: “این بدان معنی است که YouTubers حدود 40٪ از درآمد تبلیغات خود را از دست می دهند.” “شخصاً ، اگر شما از ویدیوهای من از adblock استفاده می كنید ، مشكلی ندارم. تبلیغات آزار دهنده است ، من متوجه می شوم ، من اینجا نیستم كه از این موضوع شكایت كنم. اما برای كانال های كوچكتر ، این تعداد می تواند مخرب باشد.”
مطالب مرتبط به دلیل محبوبیتش ، PewDiePie سال گذشته 7.4 میلیون دلار از کانال خود درآمد کسب کرد ، اما اکثر سازندگان به مبلغی حتی نزدیک به آن هم نمی رسند.
از زمان بروزرسانی سیستم عامل اپل برای اولین بار در مسدود شدن تبلیغات در آیفون ها و آیپد ها مسدودکننده های تبلیغات به یکی از موضوعات داغ گفتگو تبدیل شده اند.
رئیس تبلیغات گوگل ، Sridar Ramaswamy اخیراً آنها را “ابزاری بلانت” خواند که باید صنعت تبلیغات را نگران کند ، در حالی که پیشنهاد می کند برای شناسایی برخی از تبلیغات قابل قبول لازم است سیستمی وجود داشته باشد که توسط هیچ سیستم مسدود کننده تبلیغات مسدود نشود.
PewDiePie اذعان می کند که باید دید آیا YouTube Red در نهایت راه حل مناسبی برای کانال ها و ستاره های کوچکتر است یا خیر ، اما معتقد است که “مهم تر این است که ما بفهمیم مشکل واقعی اینجا چیست.”
در اینجا بیشتر بخوانید Business Insider برای اظهار نظر در مورد پست PewDiePie به یوتیوب مراجعه کرده و در صورت شنیدن ما به روز خواهد شد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.