یک مالک خانه مالیبو این پیش پرده فیلم به سبک هالیوود را برای فروش خانه 35 میلیون دلاری خود ساخته است


یک مالک خانه مالیبو این پیش پرده فیلم به سبک هالیوود را برای فروش خانه 35 میلیون دلاری خود ساخته است
ممکن است فکر کنید ویدیوی زیر پیش پرده تبلیغات بزرگ بعدی تابستانی هالیوود است.
اما در واقع این لیست برای خانه 35 میلیون دلاری یک زن در مالیبو است.
DeeAnna Staats برای فیلمبرداری این فیلم سه دقیقه ای ، “عنکبوت و مگس” ، توسط استودیوی هانس زیمر (تهیه کننده امتیاز موسیقی “شیر شاه” ، “گلادیاتور” و “عاشقانه واقعی”) ، کارگردان سینمای هالیوود را گراهام هنمن استخدام کرد. ) به عنوان مغز متفکر پشت موسیقی متن.
این فیلم ، که به جای یک لیست منظم قرار می گیرد ، توسط Staats برای خریداران احتمالی در سراسر ایالات متحده و جهان – در iPad های بسته بندی شده هدیه – ارسال می شود.
می توانید لحظه ای مکث کنید و به آن فکر کنید (و نگاهی به خانه زیبا در گالری زیر بیندازید).
استاتس ، مالک شرکت مبلمان لوکس و طراحی داخلی Staats & Co. توضیح داد: “من می خواستم [خانه] را به شکلی خلاقانه به خریداران ارائه دهم که به آنها حس واقعی مکان را بدهد.” یک خانه منحصر به فرد و بسیار احساسی. ”
گرچه استاتس هزینه تولید فیلم کوتاه را دقیقاً فاش نمی کند ، اما قبول کرد که این یک “محصول کامل هالیوود” است – یکی که قبلاً بارگیری و از طریق 100 آیپد کاملاً جدید ارسال شده است.
عمارت مالیبو با مساحت “Carbon Mesa” با مساحت 9،500 فوت مربع ، بسیار بالاتر از “ساحل میلیاردر” کالیفرنیا واقع شده است. این هتل دارای فضای پاسیوی فضای باز 4500 فوت مربع ، شش اتاق خواب عظیم ، 9 حمام ، یک سالن سینما و یک انبار شراب است که می تواند بیش از 800 بطری را در خود جای بیشتر بخوانید دهد. این بزرگواری است که ، تا آنجا که می دانیم ، فقط کاخ میامی جیانی ورساچه و 58 میلیون دلار “La Palais” تازه وارد شده در بورلی هیلز از آن پیشی می گیرد.
اما اگر فکر می کنید که برای ساختن یک فیلم کوتاه دلپذیر برای حضور در خریداران احتمالی باید یک میلیونر باشید ، اشتباه می کنید. اگرچه همه ما به کارگردانان هالیوود دسترسی نداریم ، تعداد فزاینده ای از مالکان و معاملات ملکی خود را پشت دوربین می گذارند تا در برخی از بازاریابی های ویدئویی دست و پنجه نرم کنند – و این نتیجه می دهد.
اریک لاوی ، نماینده شرکت Keller Williams Realty در بورلی هیلز ، یک فیلم کوتاه درباره لیست هالیوود هیلز تهیه کرد و آن را به عنوان خانه لیسانسه های هیزنده بازاریابی کرد. تلنگر دو دقیقه ای سکسی در بیشتر کمتر از 30 روز خریدار املاک 969،000 دلاری را گرفت.
و چه کسی می تواند فیلم کوتاه پر جنب و جوش و سیاه و سفید تولید شده توسط Neo Property در استرالیا را فراموش کند؟ ویدئوی بی پروا ، دارای مدل هایی است که در خانه تماشایی در خانه ساحلی کوئینزلند در حال گشت و گذار هستند. این خانه با ارزش 2.185 میلیون دلار پس از فقط 3800 بازدید در اینترنت به فروش رسید. (نمی دانید چه تعداد از آنها تکرار دیدگاه بودند؟).
ما تصور می کنیم که سرنوشت Carbon Mesa کاملاً مشابه باشد – به خصوص با آن تبلیغات رایگان iPad و همه موارد دیگر.

اطلاعات بیشتر از مشاغل AOL:

* “وام های VIP” در سراسر کشور: تعداد کمی از سیاست های مقاومت در برابر وام “هدایا”
* عجیب ترین شغل های رنگ خارجی در آنجا
* چگونه آنها این کار را در شهرهای کوچک (از شش نفر یا کمتر) انجام می دهند اکنون یک گشت و گذار در عمارت های عظیم لس آنجلس داشته باشید> برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.