Baby Boomers عاشق بازاریابی در شبکه های اجتماعی هستند


Baby Boomers عاشق بازاریابی در شبکه های اجتماعی هستند
همانطور که مطالعه امروز مرکز تحقیقات پیو با عنوان “بزرگسالان مسن و رسانه های اجتماعی” نتیجه گیری می کند ، “شبکه های اجتماعی مورد استفاده در سنین 50 سال به بالا نسبت به سال گذشته تقریباً دو برابر شده است.”
در حقیقت ، سریعترین رشد جمعیتی کاربران شبکه های اجتماعی متشکل از Baby Boomers در سنین 50 تا 64 سال است. تقریباً نیمی (47 درصد) کاربران اینترنت 50-64 سال و تقریباً از هر چهار نفر (26 درصد) کاربران 65 ساله و بالاتر اکنون از اجتماعی استفاده می کنند بر اساس مطالعه ، سایت های شبکه
اگر دپارتمان بازاریابی یا بازرگانی شما فیس بوک و سایر اماکن شبکه های اجتماعی یا سیستم عامل های رسانه های اجتماعی را به عنوان زمین های بازی دیجیتال برای نوجوانان بی بضاعت و بیست و چند سال اخراج کرده است ، این مطالعه مرکز تحقیقات پیو باید زنگ خطری برای بیدار کردن شما باشد تا شما را در فکر خلاف این مسئله قرار دهد.
بیشتر و بیشتر افراد مسن وقت بیشتری را در اینترنت و به ویژه در سایت های رسانه های اجتماعی می گذرانند. همانطور که ممکن است شک کنید ، آنها در حال برقراری ارتباط با دوستان قدیمی ، برقراری ارتباط با اعضای خانواده ، ایجاد شبکه های شخصی و حرفه ای برای کمک به یافتن شغل و پیشبرد شغل و مدیریت ارتباطات روزانه خود هستند. و هر کجا که بازار جمعیتی یا ثانویه مورد نظر شرکت شما در حال افزایش زمان است ، باید تمرکز خود را بیشتر روی تلاش های بازاریابی خود جلب کنید.
حتی اگر حضوری کاملاً ثابت در شبکه های اجتماعی داشته باشید ، این مطالعه اخیر به منظور افزایش آگاهی از جمعیت شناختی بالقوه ای است که از طریق رسانه های اجتماعی به آن می رسید. در نتیجه ، ممکن است بخواهید پیام های خود را مجدداً مشاهده کنید ، بنابراین فراتر از مجموعه جوان طنین انداز است و جذابیت بیشتری برای نسل های مختلف دارد. به عبارت دیگر ، زبانی مانند “هی ، این را بررسی کن” یا “بچه ها دوست دارید این را دوست داشته باشید” ممکن است بهترین نمایش شما نباشد.

با فرض اینکه شما یک استراتژی ارتباطی همسو با تجارت دارید که از اهداف مرتبط با مصرف کننده شما پشتیبانی می کند ، باید از قبل استراتژی دستیابی به اطلاعات جمعیتی خود را داشته باشید. اگر این اطلاعات دموگرافیک شامل مصرف کنندگان 50 سال به بالا است ، مطمئن شوید که استراتژی شما در مورد بازاریابی در شبکه های اجتماعی و همچنین روابط با مصرف کننده اعمال می شود.
مطالب بیشتر مطالب بیشتر برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *