لبرون جیمز در اولین فشار تبلیغاتی بزرگ برای اتومبیل های خودران بازی خواهد کرد
لبرون جیمز در تبلیغات تجاری اینتل بازی خواهد کرد و فناوری خودروهای خودران این شرکت را به نمایش می گذارد و اولین تبلیغ بزرگ برای وسایل نقلیه بدون راننده است.
شرکت ها از تبلیغ فناوری بدون راننده برای عموم مردم خودداری کرده اند. Uber و Google spinoff Waymo آزمایشات خودران رانندگی را در شهرهای منتخب آغاز کرده اند ، اما تاکنون بازاریابی را برای آنها به فیلم های YouTube و پست های وبلاگ محدود کرده اند.
عدم تمایل به این دلیل است که شرکت ها برای تلاش های بازاریابی گذشته خود را در آب گرم قرار داده اند.
مرسدس سال گذشته به دنبال انتقاداتی مبنی بر گمراه کردن مصرف کنندگان در مورد توانایی خود رانندگی خودرو ، تبلیغاتی را برای کلاس E خود در سال 2017 انجام داد. تسلا هیچ یک از اتومبیل های خود را تبلیغ نمی کند ، اما به دنبال گزارش سو of استفاده افراد از این فناوری ، مارک تجاری “خودران” را از وب مطالب بیشتر سایت های خود حذف کرده است.
برخلاف مرسدس و تسلا ، اینتل در واقع محصولی را نمی فروشد ، بنابراین قدرت بیشتری برای آزمایش تبلیغات دارد. در این آگهی ، یک جیمز دلهره به صندلی عقب یک وسیله نقلیه خودمختار می خزد ، و خود به خود راهنمای ماشین را تماشا می کند.
جیمز سرانجام با ماشین سازگار می شود و می گوید می خواهد آن را نگه دارد. این بیشتر نسبتاً کوتاه است ، اما از طرف شرکت ها متوجه می شود که اگر این فناوری رو به نابودی است ، مردم باید به آن اعتماد کنند.
همچنین این اولین آگهی تبلیغاتی است که برای یک خودرو کاملاً بدون راننده در معرض دید عموم مخاطبان قرار می گیرد. The Verge گزارش داد که این رقابت قبل از افتتاحیه فصل NBA در 17 اکتبر ظاهر می شود.
پخش تبلیغات تجاری با جیمز یک روش مطمئن برای تبلیغ این موضوع است که ، بله ، اینتل در حال کار بر روی فناوری اتومبیل سازی خودران است. این غول نرم افزاری دیرهنگام در مسابقه تسلیحاتی با اتومبیل خودران است ، اما به طور جدی روی این فناوری سرمایه گذاری کرده است.
اینتل در مارس Mobileye را که یک شرکت رانندگی مستقل است به مبلغ 15.3 میلیارد دلار خریداری کرد. این شرکت توافق کرده است که 250 میلیون دلار برای تولید نرم افزار اتومبیل های خودمختار هزینه کند و با Waymo و BMW همکاری کرده است.
CNBC گزارش داد که Waymo همچنین در حال آماده سازی اولین کمپین تبلیغاتی خود برای اتومبیل های خودران است. این تیم با طرفداران ایمنی برای یک کمپین تبلیغاتی دیجیتال و فضای باز همکاری خواهد کرد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شویدلبرون جیمز در اولین فشار تبلیغاتی بزرگ برای اتومبیل های خودران بازی خواهد کرد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.