VerticalResponse ابزار یکپارچه بازاریابی رسانه های اجتماعی را راه اندازی می کند


VerticalResponse ابزار یکپارچه بازاریابی رسانه های اجتماعی را راه اندازی می کند
ما در مورد رسانه های اجتماعی تا حد مرگ صحبت کرده ایم ، پس چه جدید؟ خوب ، رسانه های اجتماعی به اندازه کافی یک جنگل هستند که به اطلاعات زیادی در مورد آن نیاز داشته باشند. شاید بدانید که شبکه های اجتماعی چگونه کار می کنند ، اما همچنین باید این واقعیت را در نظر بگیرید که شبکه های اجتماعی از افراد تشکیل شده اند و افراد رفتاری مانند رفتارهایی دارند که پیش بینی آنها دشوار است.
شما باید یاد بگیرید که چگونه مخاطب متزلزل خود را سرگرم کنید و از قدرت پشت آن استفاده کنید. بیایید لحظه ای وقت بگذاریم و با مشاوره وی در مورد ایجاد یک امپراتوری مناسب رسانه های اجتماعی ، به Ramon Ray ، مبلغ ارشد فناوری Small Business گوش دهیم. او شروع می کند و می گوید شما نباید فقط به هر شبکه اجتماعی که پیدا می کنید بپیوندید. خیلی سریع سخت می شود. فقط با پیوستن به شبکه هایی که مدل کسب و کار شما را تکمیل می کنند ، بر آنچه برای شما مفید اینجا است تمرکز کنید.
توصیه دوم او این است که سعی کنید مطالب جذاب با یک موضوع جذاب تهیه کنید. این دقیقاً مانند وبلاگ نویسی است که شما را ملزم می کند کاربران خود را برای موارد بیشتر نگه داریم. آه ، و در مورد آن ، شما همچنین باید مطمئن شوید که پست های شما مکرر و مطابق با برنامه مخاطبان اصلی شما است.
VerticalResponse Social را وارد کنید ، یک سیستم عامل جدید که به عنوان بخشی از داشبورد VerticalResponse ارائه می شود. پلت فرم VR برای درگیر کردن محتوایی که مقدار زیادی کلیک را در اختیار شما قرار می دهد ، از وب استخراج می کند. این اطمینان می دهد که پیروان فعلی شما با چیزهای شیرین سرگرم می شوند. اگرچه در غیر اینصورت باید نگران به روزرسانی مداوم صفحات و فیدهای خود باشید ، اما این پلتفرم جدید به شما امکان می دهد فقط در مدت زمان 20 دقیقه یک ماه به روزرسانی کنید. این روند مرتبط نگه داشتن حضور شما را ساده می کند و به طور مداوم تعامل در پیروان شما را تازه می کند.
بالاتر از همه اینها ، شما همچنین می توانید معیارهای اندازه گیری شبکه های اجتماعی را ببینید که به شما ایده ای درباره عملکرد شما می دهد. این به شما کمک می کند که کارهای درست خود را انجام دهید و در آینده نزدیک باید روی آنها کار کنید.
اگر شما می خواهید بدون استفاده از ساعات اضافی از طریق شبکه های اجتماعی فرصت های خود را جمع کنید ، این فرصت شماست. فقط هر چند وقت یکبار تعامل با پیروان خود را فراموش نکنید تا به آنها نشان دهید که برای شما مهم هستند.

پستهای بیشتر در مورد Ramon Ray & the Smallbiztechnology.com را بخوانید »
ادامه مطالب برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.