Pinterest Just Solved All Procter & amp؛ مشکلات رسانه های اجتماعی Gamble & # x27؛
مارک پریچارد ، مسئول بازاریابی جهانی و ایجاد برند P&G ، اخیراً به وال استریت ژورنال گفته است که انتظار دارد “برخی از فعالیتهای دیجیتالی بسیار سنگین برای برنامه المپیک ما” در شبکه های اجتماعی. اما او هیچ مشخصی نداد. P&G بزرگترین تبلیغ دهنده جهان است که بودجه تبلیغات 10 میلیارد دلاری را کنترل می کند.
این شرکت با انتقال دلار بازاریابی به دیجیتال در ابتدای سال اعلام کرد که می خواهد پس انداز کند. س ،ال مثل همیشه این است که چگونه می توان مصرف کنندگان را ترغیب کرد که با مارک های P&G که اکثر آنها ذاتاً اجتماعی نیستند تعامل کنند.
پاسخ: Pinterest.
پین های “Thank You Mum” از Spice Girl Mel C و دونده سابق ، پائولا رادکلیف ، حمایت مالی المپیک غول کالای بسته بندی شده را نشان می دهند. و … مادران این حساب توسط “Glenda” ، یکی از مدیران جامعه P&G کنترل می شود و بخشی از حمایت مالی بزرگتر المپیک است.
چرا این مهم است
به راحتی می توان گفت اگر مارک شما یک فیلم یا یک گروه راک یا چیزی جالب مانند یک برچسب مد باشد ، می خواهید بازاریابی در شبکه های اجتماعی بیشتر انجام دهید – این نوع دارایی تولید کننده محتوا است که مردم واقعاً می خواهند با آن در توییتر ، فیس بوک و یوتیوب اغلب اوقات این مارک ها توسط انسان های واقعی مانند طراحان روبرو می شوند و بنابراین در ترجمه بخش “اجتماعی” رسانه های اجتماعی مشکلی ندارند.
اگر در تجارت P&G ، فروش صابون ، حوله کاغذی و محصولات نظافت مشغول باشید ، بسیار دشوارتر است. حتی یک وفادار به جزر و مد نیز احتمالاً برای tide.tumblr.com ثبت نام نمی کند (در واقع ، این حساب قبلاً توسط شخصی که علاقه مند است ، حدس می زنید ، عکاسی هنری است) گرفته شده است.
مطمئناً ، همه Old Spice Guy را دوست دارند. اما P&G نمی تواند به سادگی به همه مارك های دیگر خود سفارش دهد كه بچه های Old Spice خودشان را ارائه دهند. خیلی واضح است (تورم Old Spice Guy در حال حاضر یک مشکل در تبلیغات است – Edge Shave Gel و Dairy Queen قبلا نسخه های خود را از او ارائه داده اند.)
Pinterest = بهشت ​​Procter
اینجا حالا نگاهی به Pinterest بیندازید. کاربران آن علاقه زیادی به لباس ، نظافت ، لباسشویی و فضای داخلی دارند. شما می توانید آنها را در حال چسباندن مواد درمورد Tide — مارک لباسشویی جاگرنات P&G – ببینید اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا.
بسیاری از کاربران Pinterest بخشهایی با عنوان “محصولی را که دوست دارم” دارند. حتی یک مرد با تابلوی Pinterest کاملاً به CPG اختصاص دارد (خلاصه بازاریابی برای “کالاهای بسته بندی شده مصرفی”).
Unilever ، دشمن بزرگ پروکتر ، عشق مشابهی را در Pinterest دریافت کرده است. آرم آن را می توانید اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا و اینجا ببینید. در مورد مارک صابون Dove نیز می توانید همین حرف را بزنید.
برای هر دو شرکت ، Pinterest یک هدیه خدایی است: این تنها رسانه اجتماعی مطالب بیشتر است که در آن محتوای محصول داخلی دارای ارتباط داخلی است و مخاطبانی که آن را می خواهند. انتظار دارید Pine / P / G یکپارچه Pinterest را به سرعت ادامه دهد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شویدPinterest Just Solved All Procter & amp؛ مشکلات رسانه های اجتماعی Gamble & # x27؛

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.