چگونه از رسانه های اجتماعی برای تقویت تبلیغات تلویزیونی استفاده می شود


چگونه از رسانه های اجتماعی برای تقویت ادامه مطالب تبلیغات تلویزیونی استفاده می شود
تحقیقات هوش BI نشان داده است که تماشای تلویزیون و استفاده از شبکه های اجتماعی جدا از یکدیگر نیستند. به نظر می رسد مصرف کنندگان هنگام تماشای تلویزیون عاشق استفاده از شبکه های اجتماعی هستند. بسیاری درباره آنچه تماشا می کنند بحث می کنند و این مکالمات مدت ها پس از زمان پخش ادامه می یابد ، با گفتگوی مرتبط با تلویزیون درصد قابل توجهی از فعالیت کلی شبکه های اجتماعی را تشکیل می دهد.
فعالان صنعت تلویزیون و بازاریابان متمرکز بر تلویزیون دریافتند که می توانند از این عادت جدید مصرف کننده استفاده کنند. این ایده رقابت با شبکه های اجتماعی نبود ، بلکه استفاده از آن بود تا نمایش ها ، رویدادها و تبلیغات تلویزیونی باعث جلب مشارکت بیشتر مخاطبان و مخاطبان شود.
تلویزیون اجتماعی چگونگی ملموس شدن این ایده ها است.
در یک گزارش جدید از BI Intelligence ، ما تعریف می کنیم که تلویزیون اجتماعی چیست ، مهمترین روند تلویزیون های اجتماعی را تجزیه و تحلیل می کنیم ، مخاطبان تلویزیون های اجتماعی را بررسی می کنیم ، جزئیات نحوه تلویزیون های اجتماعی را مجبور می کند پخش کنندگان و تبلیغ کنندگان را به تجدید نظر در استراتژی های خود بیاندازیم و نحوه فروشندگان داده را بررسی می کنیم. در حال تکه تکه کردن و ریز کردن همه آن گفتگوی اجتماعی مرتبط با تلویزیون هستند.
با ثبت نام در یک آزمایش آزمایشی رایگان امروز به گزارش و داده کامل دسترسی پیدا کنید >>
در اینجا مروری بر ظهور تلویزیون های اجتماعی وجود دارد:

* بسیاری از اینها در معرض خطر است: 350 میلیارد دلار در سال 2012 برای تبلیغات تلویزیونی در سطح جهان هزینه شده است. اگر تلویزیون اجتماعی بتواند به تبلیغات م advertisingثرتر کمک کند یا به رسانه های اجتماعی کمک کند تا مقداری از این دلارها را حذف کنند ، این فرصت وجود دارد که تلویزیون های اجتماعی به عنوان اصلی تبدیل شوند تجارت در نوع خود.
* تلویزیون اجتماعی در حال حاضر اینجا است: این در حال حاضر یک عادت ثابت شده برای مخاطبان در سراسر جهان است ، با اکثر کاربران رسانه های اجتماعی که می گویند آنها معمولاً در مورد برنامه ها یا برنامه های تلویزیونی اظهار نظر می کنند. فعالیت همراه با انفجار تلفن همراه رشد کرده است. تلفن های هوشمند و تبلت ها حتی در هنگام تماشای تلویزیون ، اظهار نظر در تلویزیون را برای افراد بسیار راحت تر کرده است. چهل درصد یا بیشتر مخاطبان تلفن همراه ایالات متحده هنگام تماشای تلویزیون در رایانه لوحی یا تلفن های هوشمند خود به مرور رسانه های اجتماعی پرداختند. برای کاربران تلفن های هوشمند ، رسانه های اجتماعی در هنگام تماشای تلویزیون فعالیت همراه محبوب تری نسبت به خرید هستند.
* از آن می توان به روش های بسیار ارزشمندی استفاده کرد: مطالب مرتبط برنامه های متنوعی برای تلویزیون های اجتماعی وجود دارد ، از جمله پشتیبانی از فروش تبلیغات تلویزیونی ، بهینه سازی خرید تبلیغات تلویزیونی ، کارآیی بیشتر خرید تبلیغات ، به عنوان مکمل اندازه گیری مخاطبان و در نهایت ، پیش بینی مخاطبان و بهینه سازی در زمان واقعی. داده های تلویزیون اجتماعی می تواند مانند داشتن یک گروه تمرکز هزاران نفر در نوک انگشتان شما باشد. به خوبی به کار رفته ، تلویزیون اجتماعی می تواند یک حلقه بازخورد مثبت برای تولید برنامه های تلویزیونی فوق العاده چسبنده و تبلیغات چند صفحه ای ایجاد کند.
* همه سیستم عامل های اصلی رسانه های اجتماعی در حال انتقال به فضا هستند ، اما توییتر پیشتاز است: توییتر ، فیس بوک و + Google همه برای استراتژی های با طعم تلویزیون های اجتماعی استفاده شده اند. از میان این سه ، توییتر پیشتاز بوده است ، تا حدودی به دلیل اینکه اطلاعات بسیاری از آن باز و عمومی است ، هدف قرار دادن طرفداران تلویزیون برای بازاریابان است. جدیدترین محصول تبلیغاتی توییتر ، هدف قرار دادن تبلیغات تلویزیونی ، تلفیقی هوشمندانه از توییت ها ، هشتگ ها ، تبلیغات تلویزیونی و ویدئوهای دیجیتال است. توییتر آن را به عنوان تبلیغاتی به عنوان راهی برای ادامه بیان داستان های تجاری که در تبلیغات تلویزیونی بازگو می کنند ، ارائه می دهد ، اما این کار را در خبرهای توییتر مخاطبان تلویزیون – به صورت آنلاین و از طریق تلفن همراه انجام می دهد. این گزارش پر از نمودارها و داده هایی است که به راحتی قابل بارگیری و استفاده هستند. گزارش ،

* مشخص می کند تلویزیون اجتماعی چیست
* مهمترین روندهای تلویزیون اجتماعی را تحلیل می کند
* مخاطبان تلویزیون اجتماعی را بررسی می کند
* نگاه می کند که چگونه تلویزیون اجتماعی پخش کنندگان و تبلیغ کنندگان را مجبور می کند تا در استراتژی های خود تجدید نظر کنند
* جزئیات نحوه تکه تکه کردن و قیمت گذاری فروشندگان داده برای همه گفتگوی اجتماعی مرتبط با تلویزیون برای دسترسی به گزارشات کامل BI Intelligence در مورد The Rise Of Social TV ، برای اشتراک آزمایشی رایگان در اینجا ثبت نام کنید.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.