Esports ، Comic-Con و momfluencers_ چگونه ارتش ایالات متحده در حال بازسازی برنامه بازاریابی چند میلیارد دلاری خود است
ارتش آمریکا فقط تبلیغ کننده نیست.
بر اساس برآوردهای وزارت دفاع ، در حالی که عضویت در ارتش به طور قابل توجهی از دهه 1970 کاهش یافته است ، بزرگترین بال نیروهای مسلح آمریکا سالانه 400 میلیون دلار برای بازاریابی برای جذب و نگهداری سربازان هزینه می کند.
ارتش نتوانست در سال 2018 برای اولین بار در بیش از یک دهه به هدف استخدام خود برسد و با تمرکز بر بدهی وام دانشجویی به اهداف متوسط ​​تری برای سال 2019 دست یافت.
Business Insider از طریق مصاحبه با مقامات ارشد ارتش و نشان دادن چگونگی پیروزی غول شرکت Omnicom در تجارت تبلیغاتی ارتش ، نگاهی منحصر به فرد در داخل برنامه ارتش برای معکوس کردن این روندها با تغییر استراتژی بازاریابی خود ارائه می دهد.
اکثر جوانان آمریکایی فکر نمی کنند که ارتش مربوط به زندگی آنها باشد: ارتش نمی تواند ژنرال Z را به خدمت بگیرد. در اینجا چگونگی برنامه ریزی بازاریابان ارتش برای حل این مشکل آمده است.
سران بازاریابی جدید ارتش گفتند که قصد دارند از تبلیغات تلویزیونی با بودجه وسیع و متمرکز بر دفاع از ایالات متحده در جنگ و تمرکز بر محتوای اپیزودیک در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام و اسنپ چت که با برجسته کردن مشاغل بالقوه در افراد بالا به دادگاه می پردازند ، دور شوند. زمینه های فناوری مانند هواپیماهای بدون سرنشین و امنیت سایبری
ارتش بخش بازاریابی خود را کاهش داد و ساختار آن را بازسازی کرد تا بتواند پول را به طور م spendثرتری خرج کند: یک حسابرسی نشان داد که ارتش ایالات متحده 36 میلیون دلار در بازاریابی در یک سال هدر داد. در اینجا نحوه برنامه ریزی رهبران جدید آن برای اطمینان از بازگشت پول مالیات دهندگان مشخص شده است.
پس از آنکه کنگره نیمی از مطالب مرتبط بودجه تبلیغاتی خود را به دلیل ممیزی که نشان می دهد میلیون ها هزینه صرف شده بود ، نتیجه نگرفت ، بازداشت شد ، ارتش بخش بازاریابی خود را منحل کرد ، به شیکاگو نقل مکان کرد و رویکردهای خود را در مورد داده ها و رویدادها تغییر داد. مقامات به Business Insider گفتند که قصد دارند بر کنفرانس هایی مانند Comic-Con و esport festival Pax تأکید کنند و گفتند گیمرها و برنامه نویسان “سربازان خوبی می سازند”.
زمین برنده وعده می دهد که میلیون ها هزینه را به مکان هایی که جوانان در آن زندگی می کنند ، منتقل کند: این عرشه زمینی نشان می دهد که چگونه غول تبلیغاتی Omnicom در تجارت بازاریابی 4 میلیارد دلاری ارتش ایالات متحده برنده شد. اولین تبلیغات آن قرار است در رسانه های دیجیتال و اجتماعی منتشر شود.
یک عرشه وسیع که دومین شرکت بزرگ تبلیغاتی جهان برای پیروزی در حساب ارتش استفاده می کرد ، شواهد بیشتری از برنامه ارتش برای دسترسی به جوانان با هدف قرار دادن تبلیغات فیس بوک در دانش آموزان دبیرستانی ، اجرای محتوای حمایت شده در سیستم عامل هایی مانند Reddit ، BuzzFeed و Twitch ارائه کرد. ، و قرار دادن مادران سربازان به عنوان تأثیرگذار.
همچنین مارک های پر سر و صدا مانند تسلا و آمازون را به عنوان شرکای خود ذکر کرد و پیشنهاد کرد که سربازان می توانند پس از ترک ارتش در شرکتی مانند گوگل ، فیس بوک و LinkedIn کار کنند.
در اینجا بیشتر بخوانید برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شویدEsports ، Comic-Con و momfluencers_ چگونه ارتش ایالات متحده در حال بازسازی برنامه بازاریابی چند میلیارد دلاری خود است

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.