POLL_ بازرگانی کریسمس اپل بسیار احساسی و دوست داشتنی است ، اما به اندازه کافی آموزنده نیست


POLL_ بازرگانی کریسمس اپل بسیار احساسی و دوست داشتنی است ، اما به اندازه کافی آموزنده نیست
در آن ، به نظر می رسد یک پسر نوجوان دور از خانواده خود در طول تعطیلات تعطیلات خود را نادیده می گیرد. او به آیفون خود چسبیده است.
اما بعد ، صبح کریسمس ، تلویزیون را روشن می کند و به همه نشان می دهد که تمام مدت او در توییتر نبوده یا یک بازی انجام نمی دهد – او در حال ساخت ویدئویی بود که زمان مشترک آنها را شرح می دهد. کیو لبخند می زند و گریه می کند.
شرکت تجزیه و تحلیل تلویزیونی Ace Metrix دریافت که تبلیغاتی تحت عنوان “اشتباه درک شده” احساسی ترین تبلیغات مطالب مرتبط فن آوری در فصل تعطیلات است اما اگر سخت افزارهای اپل را بیشتر به نمایش بگذارد می توانست تبلیغات قویتری باشد.
Ace Metrix امتیازدهی خود را بر اساس نظرسنجی هایی انجام می دهد.
“بدفهمی شده” نمره کل 607 را کسب کرد ، به ویژه بیش از حد متوسط ​​اما برای ورود به 10 تبلیغ برتر فصل تعطیلات کافی نیست. نقطه “It’s a Miracle” سامسونگ برای ساعت هوشمند Galaxy Gear تنها آگهی فناوری در این لیست است که با امتیاز کلی 649 ، رتبه 6 را به خود اختصاص داده است.
با این حال ، آگهی اپل امتیازات فوق العاده بالایی را برای دوست داشتن (698) ، توانایی جلب توجه (698) و مرتبط بودن (672) کسب کرد.
متوسط ​​آن به دلیل کمبود اطلاعات کافی در مورد محصول برای الهام بخشیدن به خرید ، کاهش یافت. مطمئناً ، ممکن است این تبلیغ بینندگان را گریه کند ، اما صدای آن به حدی نیست که بتواند آنها را مجبور به خرید آیفون کند ، برخلاف تلفن هوشمند از سامسونگ یا نوکیا.
زنان نمرات بالاتری نسبت به مردان کسب کردند و بزرگترین طرفداران این آگهی زنان 21 سال به بالا بودند. مردان مسن آن را بهتر از مردان جوان دوست داشتند.
اگر هنوز آن را ندیده اید ، این آگهی است:

اپل و آژانس تبلیغاتی آن TBWA \ Media Arts Lab در طول سال تلاش کرده اند تا توازنی بین تأثیر عاطفی و ارتباط با نام تجاری در یک زمینه رقابتی فزاینده پیدا کنند.
مطالب مرتبط بنابراین اگرچه “سوund تفاهم” ممکن است به اندازه آن چیزی که ممکن است از مارک اپل تبلیغ نکند ، تأثیر احساسی آن به اندازه کافی خوب عمل می کند تا در نظر گرفتن تبلیغات روشی قوی برای ارسال سال 2013 باشد.
در اینجا “فیلم خانگی” تمام طول آگهی ، در واقع بر روی iPhone 5S گرفته شده است:

برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.