6 مهارت بازاریابی که هر صاحب مشاغل باید به آن تسلط داشته باشد
با افزایش رقابت برای جلب توجه مصرف کنندگان آنلاین ، ضروری است که برای یادگیری استراتژی ها و مهارت های جدید وقت بگذارید تا به شما در تقویت وفاداری به نام تجاری ، تعامل با مشتریان و ارتباط با مشتریان جدید کمک کند.
در اینجا شش مهارت بازاریابی وجود دارد که می خواهید برای تسلط به کسب و کار خود در سال 2015 وقت بگذارید و به آنها تسلط داشته باشید:
مهارت 1: چگونه ویدیوهایی بسازیم که در واقع کسب و کار بیشتری را برای شما به ارمغان می آورند
اگر هنوز از ارزش و ROI احتمالی ساخت و به اشتراک گذاری ویدئوها برای کسب و کار خود مطمئن نیستید ، آمارهای زیر را در نظر بگیرید:

* “90 درصد اطلاعاتی که به مغز منتقل می شود بصری است و تصاویر بصری 60،000 برابر سریعتر در مغز پردازش می شوند.”
* “188.2 میلیون نفر در ایالات متحده 52.4 میلیارد ویدیوی محتوای آنلاین را در دسامبر 2013 مشاهده کردند. به طور متوسط ​​آمریکایی ها بیش از 19 ساعت به تماشای ویدیوهای آنلاین اختصاص دادند.”

* “بازدیدکنندگان وب سایت 64 درصد بیشتر احتمال دارد که پس از تماشای ویدئو یک محصول را در یک سایت خرده فروشی آنلاین خریداری کنند.” در سال 2015 ، بازاریابی ویدیویی بیشتر از همیشه خواهد بود. اگر وقت خود را برای شروع آزمایش ویدیو صرف نکرده اید ، اکنون زمان آن است. می توانید با مشاهده این وبینار موفقیت در بازاریابی ویدئویی از Kissmetrics شروع کنید ، که به شما آموزش می دهد چگونه اهداف صحیح را تعیین کرده و فرآیندهای مناسب را دنبال کنید تا موفقیت بازاریابی ویدیویی خود را تسریع کنید.
مهارت 2: نحوه جذب مشتریان با استفاده از ایمیل
بازاریابی ایمیلی یکی دیگر از زمینه هایی است که مطمئناً در سال 2015 برای مشاغل بزرگ خواهد بود. در سال گذشته ، مشاغل بیش از هر زمان منابع خود را برای توسعه و پیاده سازی استراتژی های بازاریابی در تلاش برای ارتباط و حفظ مشتریان بیشتر هزینه کردند. برای بسیاری از مشاغل ، این سرمایه گذاری به ثمر رسیده است. در پست اخیر وبلاگ Capterra در مورد بازاریابی ایمیلی ، نویسنده Caroline Malamut آمار زیر را شامل می شود:

* “هنگامی که مشتریان از طریق ایمیل به بازار عرضه می شوند ، 138٪ بیشتر از افرادی که پیشنهادات ایمیل دریافت نمی کنند ، هزینه می کنند.” بازاریابی ایمیلی اگر در گذشته از آن به عنوان ابزاری برای ارتباط و برقراری ارتباط با مشتریان استفاده نکرده باشید ، کمی ترسناک به نظر می رسد. اما لازم نیست باشد هر روز منابع زیادی منتشر می شود که می تواند به شما کمک کند تا بیشترین بهره را از بازاریابی ایمیلی ببرید. با خواندن این راهنمای خرید مشتریان با راهنمای ایمیل از Help Scout شروع کنید. این مجموعه مملو از مثالها و نکات مفید است که می تواند شما را در مسیر درست قرار دهد.
مهارت سوم: نحوه بازاریابی خودکار
اگر می خواهید بازاریاب کارآمدتری شوید ، باید مایل به سرمایه گذاری روی ابزارهایی باشید که می تواند به خودکارسازی تلاش های شما کمک کند.
سال گذشته ، بیشتر مشاغل بیش از هر زمان دیگری ابزارهای اتوماسیون بازاریابی را در جهت ساده سازی فرایندها ، درک بهتر مشتریان خود و کسب درآمد بیشتر ، به کار گرفته و اجرا کردند. در واقع ، طبق گفته Salesforce ، “یک چهارم از همه شرکت های B2B Fortune 500 در حال حاضر از اتوماسیون بازاریابی به همراه 76٪ از بزرگترین شرکت های SaaS جهان استفاده می کنند.”
اگر مطمئن نیستید که اتوماسیون بازاریابی چیست ، چگونه می تواند به کسب و کار شما کمک کند یا از کجا شروع کنید ، مدتی را به گوش دادن به این مجموعه چهار قسمتی در مورد آینده بازاریابی و خودکارسازی فروش از Sugar CRM اختصاص دهید. در آن ، از چند کارشناس صنعت شنیده می شود که در مورد تعداد انگشت شماری از مثالها ، بهترین شیوه ها و روندهای آینده در ارتباط با اتوماسیون بازاریابی بحث می کنند.
مهارت 4: چگونه می توان یک کپی نویس بهتر شد
در چند سال گذشته ، بازاریابی محتوا یکی از اصلی ترین استراتژی هایی است که شرکت ها برای ارتباط بیشتر با افراد آنلاین از آن استفاده می کنند. اگر می خواهید به عنوان یک کسب و کار آنلاین آنلاین ایجاد کنید ، باید وقت بگذارید و به طور مرتب پست های وبلاگ خود را در وب سایت خود بنویسید و منتشر کنید. اما انتشار منظم هفته به هفته هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت مگر اینکه شما نیز وقت بگذارید تا مطمئن شوید محتوایی که در هر پست قرار می دهید متفکرانه ، اصلی و مفید باشد.
در سال 2015 ، توانایی شما در نوشتن و به اشتراک گذاری مطالب با کیفیت بالا با مشتریان ، مشتریان و پیروان خود بیش از هر زمان دیگری اهمیت خواهد داشت. اگر خود را چندان نویسنده نمی دانید ، با خواندن این راهنمای Copywriting از Quick Sprout شروع کنید. این به شما همه چیزهایی را که باید در مورد نوشتن نسخه جذاب برای وب بدانید ، آموزش می دهد.
مهارت 5: نحوه استفاده صحیح از SEO هنگام توسعه محتوا
علیرغم آنچه برخی ممکن است به شما بگویند ، سئو هنوز در ایجاد آگاهی آنلاین برای نام تجاری شما ، افزایش ترافیک به وب سایت شما و جذب مشتریان جدید مهم است. گفته می شود ، سئو همان چیزی نیست که قبلاً بود. در سال های اخیر ، گوگل به طور جدی شرکت هایی را که به نظر آنها تاکتیک های مبهم در تلاش برای “کار بر روی سیستم” اجرا می کنند ، سرکوب کرده و مجازات می کند. در نتیجه ، شرکت ها نمی توانند از استراتژی های SEO که پنج سال پیش استفاده می کردند ، استفاده کنند.
اما این بدان معنا نیست که سئو مرده است. به تازگی تکامل یافته است. در حال حاضر بیشتر محتوا محور است. برای درک بیشتر نحوه تغییر SEO در سال 2015 ، چند دقیقه ای را صرف مطالعه این راهنمای SEO مبتنی بر راهنمای بازاریابی محتوا از CoSchedule کنید. این به شما بینش در مورد مراحل ، فرآیندها و ابزارهایی را که باید برای استفاده بیشتر از SEO در سال جاری استفاده کنید ، می دهد.
مهارت ششم: نحوه تدوین و اجرای استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی
در کنار بازاریابی محتوا ، بازاریابی رسانه های اجتماعی یکی دیگر از فرصت های مهمی است که امسال می خواهید از آن استفاده کنید. مانند SEO ، بازاریابی محتوا همواره در حال پیشرفت است ، بنابراین مهم است که از روندها ، استراتژی ها و بهترین شیوه ها به روز باشید.
اگر می خواهید هنگام اجرای استراتژی های بازاریابی رسانه های اجتماعی در سال 2015 استراتژیک تر و عمدی تر باشید ، از این مجموعه منابع بازاریابی رسانه های اجتماعی از Buffer استفاده کنید. این امر در تصمیم گیری در مورد کدام سایت های رسانه های اجتماعی که باید در آنها مشارکت داشته باشید ، هنگامی که باید به روز رسانی ها را با پیروان خود به اشتراک بگذارید ، نحوه ردیابی ROI و موارد دیگر کمک می کند.
سوجان پاتل در مورد تجارت ، بازاریابی و رشد می نویسد. او معاون بازاریابی در When I Work است و قبلاً Single Grain ، یک آژانس پیشرو در بازاریابی دیجیتال را تأسیس کرده است.
مطالب بیشتر اینجا برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید6 مهارت بازاریابی که هر صاحب مشاغل باید به آن تسلط داشته باشد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.