Peloton هزینه بازاریابی خود را قبل از IPO خود 114 افزایش داد تا تلاش خود را برای جذب مخاطبان جوان و مرفه انجام دهد.


Peloton هزینه بازاریابی خود را قبل از IPO خود 114 افزایش داد تا تلاش خود را برای جذب مخاطبان جوان و مرفه انجام دهد.
روز سه شنبه ، شرکت تناسب اندام Peloton اسنادی را که قبلاً به صورت محرمانه برای عرضه اولیه عمومی مطالب مرتبط ارائه کرده بود ، منتشر کرد و نشان داد که خسارت 245.7 میلیون دلاری در فروش 915 میلیون دلار در جدیدترین سال مالی خود داشته است.
اما فقط ضررهای سازندگان دوچرخه ثابت متصل به اینترنت در حال افزایش نیست-هزینه های تبلیغاتی آن نیز در مسیر صعودی بوده است.
هزینه های فروش و بازاریابی Peloton در سال 2019 114.1٪ افزایش یافته است. Peloton 324 میلیون دلار برای فروش و بازاریابی در سال مالی 2019 به دست آورده است ، این شرکت در پرونده خود گزارش داد ، نسبت به سال گذشته 114.1٪ از 151.4 $ در سال 2018. این افزایش هزینه های فروش و بازاریابی در با شرکت های دیگر که به تازگی در معرض دید عموم قرار گرفته اند ، مانند شرکت اداری WeWork ، که 378.7 میلیون دلار در آستانه IPO خود در سال 2019 هزینه کرده است و Uber ، که 3.2 میلیارد دلار در 2018 هزینه کرده است.
Skye Gould/Business Insider بیشتر بخوانید: WeWork هزینه تبلیغات خود را در راه رسیدن به یکی از پیش بینی شده ترین IPO های سال 2019 به میزان 164٪ افزایش داد
هزینه های فروش و بازاریابی نیز به عنوان سهمی از درآمد Peloton افزایش یافته است. در سال 2019 ، فروش و بازاریابی 35.4 درصد از درآمد را به خود اختصاص داد ، در حالی که 34.8 درصد سال قبل بود.
Peloton هم در بازاریابی عملکرد و هم در زمینه مارک سرمایه گذاری کرده است در حالی که مارک هایی مانند Dolver Shave Club خریداری شده اند و نام تجاری تشک مستقیم مصرف کننده Casper اخیراً به مقام تک شاخ دست یافته است ، بدون شک Peloton اولین مارک DTC است که برای انتشار عمومی به ثبت رسیده است.
بر اساس گزارش پرونده ، آگاهی مارک Peloton در ایالات متحده تا ماه آوریل 67 درصد بود ، چیزی که به “ترکیبی گسترده از بازاریابی و سایر اقدامات ایجاد نام تجاری” نسبت داده شد. این برند نه تنها در بازاریابی عملکردی در بسترهایی مانند فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و کانالهای فوق العاده برای ایجاد فروش سرمایه گذاری کرده است ، بلکه اخیراً به کانالهای سنتی مانند تلویزیون ، مانند دیگر مبتدیان DTC ، سرایت کرده است.
بیشتر بخوانید: مارک های مستقیم مصرف کننده که مشاغل خود را بدون تبلیغات سنتی ایجاد کرده اند ، در حال حاضر از آن به شیوه های کلیدی برای تقویت رشد استقبال می کنند.
“همانطور که تبلیغات تلویزیونی ، بسترهای آنلاین و رسانه های اجتماعی به سرعت در حال پیشرفت یا رقابت بیشتر هستند ، ما باید حضور خود را در این پلتفرم ها حفظ کرده و در رسانه های اجتماعی جدید و نوظهور و بسترهای تبلیغاتی و بازاریابی حضور داشته باشیم.” در S-1 خود نوشت
Carolyn Tisch-Blodgett ، نایب رئیس ارشد برند Peloton ، با استفاده از ترکیبی از تلویزیون ، دیجیتال ، رادیو و حتی بیلبوردهای تبلیغاتی ، به مارک تجاری در یک منطقه شلوغ تناسب اندام کمک کرده است. او به تازگی بر راه اندازی تردمیل متصل شده Peloton Tread ، Peloton Yoga نظارت داشته است و حتی گسترش آن را در بریتانیا با رکاب زدن تبلیغاتی به ارزش 7 میلیون پوند هدایت کرده است.
بر اساس گزارش اخیر گروه تجاری تبلیغاتی Interactive Advertising Bureau و Cassandra ، بخشی از شرکت هلدینگ گروه موتور ، مارک های DTC در پشت یک مخاطب خاص منفجر شده است. ثروتمندتر از کسانی است که فقط از شرکت های کالاهای بسته بندی مصرف کننده سنتی خرید می کنند.
این گزارش نشان داد که 68 درصد از افرادی که محصولات DTC را به همراه محصولات سنتی خریداری می کنند ، 44 سال و زیر سن دارند. به نظر می رسد که این امر در نقطه شیرین Peloton قرار دارد. بر اساس گزارش این شرکت ، سریع ترین بخش های جمعیتی آن شامل اعضای زیر 35 سال و افراد زیر 75000 دلار درآمد سالانه خانوار بوده است.
Peloton که خود را به عنوان یک شرکت رسانه ای معرفی می کند ، در میان چیزهای دیگر ، احتمالاً برای این مخاطبان جذاب بوده است. تقریباً یک سوم این بخش به مطالب مرتبط طور فعال محتوای مربوط به این مارک ها را ایجاد ، به اشتراک می گذارد یا مجدداً منتشر می کند ، تقریباً دو برابر کسانی که فقط مارک های سنتی را خریداری می کنند.
Peloton ، مانند دیگر مارک های DTC ، همچنین گفت که آزمایش های مکرر را در کانال های فروش خود انجام می دهد ، که به او امکان می دهد هزینه های بازاریابی را بیشتر بهینه کند. Business Insider قبلاً گزارش داده بود که یکی از این آزمایش ها آزمایش افزایش است.

درباره IPO Peloton بیشتر بخوانید:

* Peloton ، استارتاپ شگفت انگیز ورزش و دوچرخه سواری که اشتیاق مربوط به تناسب اندام را شعله ور کرد ، برای IPO ثبت نام کرد و ضررهای مارپیچ را آشکار کرد
* مدیرعامل Peloton یک بار در تلویزیون مفتخر شد که این شرکت “به طرز عجیبی سودآور است” ، اما ثبت IPO این استارتاپ سالها زیان را نشان می دهد

* Peloton هشدار می دهد که ناتوانی در صدور مجوز موسیقی ممتاز برای کلاس های تمرین در خانه می تواند یکی از افت های عمده در مدل تجاری آن باشد.

* Peloton ، استارتاپ تناسب اندام با طرفداران فرقه ای ، می تواند با ارزش 8 میلیارد دلار در معرض دید عموم قرار گیرد. خودی ها فاش می کنند که چرا به نظر می رسد تجارت آن در حال انفجار است.

* این استارتاپ فقط 17 میلیون دلار برای مقابله با Peloton دریافت کرد. در اینجا به این دلیل است که بنیانگذار آن فکر می کند یک فرصت بزرگ در بازار تناسب اندام خانگی وجود دارد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.