اگر شرکت بازاریابی ایمیلی شما از ابزارهای رسانه های اجتماعی استفاده نمی کند_ شما اخراج شده اید!


اگر شرکت بازاریابی ایمیلی شما از ابزارهای رسانه های اجتماعی استفاده نمی کند_ شما اخراج شده اید!
بازاریابی از طریق ایمیل بسیار جذاب است و اکثر مشاغل کوچک ، که هر اندازه موفقیت و تمایلی برای رسیدن به مشتری خود دارند ، یک خبرنامه ایمیل دارند. با داشتن رسانه های اجتماعی بسیار قدرتمند ، فقط داشتن یک خبرنامه ایمیل اغلب کافی نیست – شما باید مشتریان خود را با یک وبلاگ و رسانه های اجتماعی درگیر کنید.
ساده ترین راه برای انجام این کار می تواند با ارائه دهنده بازاریابی ایمیل شما باشد. اگر شبکه شما به شما کمک نمی کند از شبکه های اجتماعی استفاده کنید ، ممکن است بخواهید آنچه را که فقط دونالد ترامپ بهتر می گوید بگویید: “اخراج شده شما”
NetAtlanic اخیراً یک بستر جدید رسانه های اجتماعی را راه اندازی کرده است
در بیانیه مطبوعاتی آنها آمده است:
ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیل Net Atlantic، Inc. امروز در دسترس بودن یک بستر جدید بازاریابی در شبکه های اجتماعی اعلام کرد که به بازاریابان در SMBs امکان مدیریت پست های Facebook و Twitter را می دهد ، اشتراک ایمیل و محتوای وب سایت را در رسانه های اجتماعی فعال می کند و تأثیرگذارهای اصلی اجتماعی را شناسایی و درگیر می کند. . Net Atlantic اجزای StrongMail® Social Studio را ارائه می دهد ، که بازاریابان را قادر می سازد اصول بازاریابی اثبات شده را در رسانه های اجتماعی اعمال کنند ، از جمله معیارهای عملکرد قابل اجرا از توییت اولیه تا زمان تبدیل. با ارائه StrongMail Social Direct و Social Notes ، نت آتلانتیک همکاری خود را با StrongMail ، پیشرو در ارائه راه حل های بازاریابی آنلاین برای ایمیل و رسانه های اجتماعی ، گسترش می دهد.
بازاریاب های شبکه های اجتماعی از نظر اندازه گیری و اندازه گیری گرسنه هستند … و بسیاری از ابزارهای رسانه های اجتماعی بر معیارهای تبلیغات سنتی مانند تعداد نمایش ، دنباله ها و کلیک ها تمرکز می کنند. راه حل های StrongMail در شبکه های اجتماعی متفاوت است. این موارد شامل مدیریت کمپین ، ابزارهای به اشتراک گذاری و معیارهای تأثیرگذاری است که بازاریابان می توانند از آنها برای ایجاد کمپین های ویروسی با هدف فعال ترین پیروان استفاده کنند.
رایان دویچ ، معاون خدمات استراتژیک StrongMail ، گفت: “رسانه های اجتماعی نحوه تبلیغات بازاریابان را تغییر داده اند و چالش آنها نحوه سنجش تأثیر تلاش های آنها در شبکه های اجتماعی است.” “راه حل های StrongMail در شبکه های اجتماعی معیارهای قدرتمندی در اختیار بازاریابان قرار می دهد که تأثیر رسانه های اجتماعی را در” خطوط بالا و پایین کسب و کار آنها “ردیابی می کند.”
علاوه بر این ، راه حل های StrongMail در شبکه های اجتماعی کاملاً با StrongMail On-Demand Edition نت آتلانتیک ادغام شده و یک بستر بازاریابی چند کاناله واقعی را ارائه می دهد. بازاریابان می توانند فعالیت های پیروان و مشترکان را برای تعیین سطح دسترسی و آگاهی آنها ردیابی کنند و کل کمپین های تعامل را برای ایجاد درآمد ، اشتراک و تبدیل ایجاد کنند.
شما می توانید از طریق سرویس بازاریابی ایمیل خود از رسانه های اجتماعی استفاده کنید یا ابزارهای شخص ثالث مانند HootSuite ، NutShell Mail ، Tweet Deck ، CoTweet و Postling را در نظر بگیرید که به شما در مدیریت لیست و جذاب کردن (ارسال) در رسانه های اجتماعی کمک می کنند.

پستهای بیشتر در مورد Ramon Ray & the Smallbiztechnology.com را بخوانید »
مطالب مرتبط بیشتر بخوانید برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اطلاع رسانی های فشرده مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.