من یک برنامه ریز مالی هستم و در وسط همه گیری یک خانه خریدم – دلیل آن اینجاست


من یک برنامه ریز مالی هستم و در وسط همه گیری یک خانه خریدم – دلیل آن اینجاست
خرید اولین خانه شما می تواند در بهترین مواقع یک فرآیند استرس زا باشد. اما انجام این کار در زمان همه گیری جهانی؟ در مورد یک لایه پیچیدگی اضافی صحبت کنید.
اما این دقیقاً همان کاری است که من و همسرم در اوایل سال جاری انجام دادیم.
مقالات محبوب میانگین موجودی 401k بهترین حسابهای پس انداز آنلاین با بازده بالا بهترین نرم افزار مالیاتی در سال 2021 بهترین پاداش کارتهای اعتباری میانگین بازدهی بازار سهام برای انصاف ، ما فرایند خرید خانه را قبل از گسترش کووید -19 آغاز کردیم کشورمان را در بهار 2020. ما یک یا دو سال زودتر برنامه ریزی را آغاز کردیم و در واقع در پاییز 2019 به دنبال خانه گشتیم.
ما در اواسط ژانویه پیشنهاد ملکی را که می خواستیم بخریم ، ارائه دادیم. به دلیل عوامل متعددی ، از جمله تعطیلی ناگهانی همه مشاغل و دفاتر (از جمله وکیل پایانی ما) ، ما تا 13 مه تعطیل نشدیم.
این یک فرایند بسیار طولانی و اعصاب خردکن بود ، بلاتکلیفی و ترس همه ما را در قرنطینه و تکان خوردن بازار سهام در مارس و آوریل نادیده گرفت.
اما در مجموع ، ما تصمیم خود را برای انجام این خرید گسترده در بحبوحه یک تحول کامل اقتصادی زیر سوال نبردیم – و من فکر می کنم این قدرت برنامه ریزی مالی خوب را نشان می دهد.
چرا همه گیر برنامه های خرید خانه ما را تغییر نداد. من یک برنامه ریز مالی هستم. برنامه ریزی کاری است که من برای امرار معاش برای دیگران انجام می دهم. ما برنامه ریزی شخصی خود را نیز بسیار جدی می گیریم و ساعت ها و ساعت ها را صرف بحث در مورد این حرکت احتمالی پول کردیم.
این قبل از آن بود که ما برای اجرای پیش بینی ها ، ارزیابی سناریوها و تعیین آنچه از نظر مالی امکان پذیر است ، بنشینیم. مهم است که قبل از اینکه به اعداد و ارقام بپردازید ، آنچه را که واقعاً می خواهید و برای آن ارزش قائل هستید روشن کنید.
همواره می توان برای انجام کارهای تجاری ، یا اهرم هایی برای تنظیم امور به گونه ای عمل کرد که برنامه مالی شما کارساز باشد. می توانید زودتر بازنشسته شوید یا مدت زمان بیشتری کار کنید. اکنون یا در آینده می توانید هزینه ها را کاهش دهید. می توانید اهداف را در جدول زمانی خود بیشتر پیش ببرید یا هدفی را کنار بگذارید تا جا برای اولویت دیگری ایجاد شود.
ترکیب اقداماتی که باید انجام شود بی پایان است و به دلیل متغیرهای بیشماری که وجود دارد پاسخهای “درست” بسیار کمی وجود دارد. بهترین پاسخ برای موقعیت شما به ارزشها و اولویتهای شما برمی گردد. از آنجا که شما گزینه هایی دارید ، دانستن اینکه واقعاً چه می خواهید یک نقطه شروع مهم است.
هنگامی که به وضوح در مورد آنچه می خواهید احساس می کنید ، می توانید با اعداد بنشینید تا ببینید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نه.
برای ما ، ما نه تنها نوع ملک مورد نظر خود ، بلکه دلایل اینکه چرا آن را می خواهیم درک کاملی داریم. هنگامی که به درک آنچه ما می توانیم بپردازیم و نحوه مدیریت منابع مالی خود در اطراف این هدف رسیدیم ، از تصمیماتی که گرفتیم احساس خوبی داشتیم زیرا می دانستیم که آنها با اولویت های ما همسو هستند.
در مورد خود اعداد ، دو دلیل بزرگ دیگر وجود داشت که باعث شد برنامه ریزی مالی ما به ما اطمینان دهد که به آن پایبند باشیم و به جلو حرکت کنیم.
برای اطمینان از برنامه ریزی مالی خود ، از مفروضات محافظه کارانه استفاده کنید. ما برنامه ریزی محافظه کارانه داریم ، بدین معنا که مفروضاتی که ما هنگام ارزیابی سناریوها و پیش بینی ها برای تعیین اینکه آیا خرید خانه چیزی است که ما واقعاً می توانیم از آن استفاده کنیم در جنبه امن است ، انجام می دهیم.
در اینجا ظاهر آن شبیه است:

* ما حداقل درآمد و رشد درآمد کسب و کار را فرض کردیم
* ما هزینه های زیادی را که باید در کوتاه مدت و بلند مدت انجام دهیم برآورد کردیم
* ما برای فرضیاتی مانند بازده سرمایه گذاری از اعداد محافظه کار استفاده کردیم
* ما پیش بینی کردیم که هر دو زودتر از آنچه فکر می کنیم واقعاً می خواهیم کار را متوقف کنیم
* ما در مزایای بالقوه مانند درآمد تأمین اجتماعی تأکید نکردیم. در حالی که من فکر می کنم به محض رسیدن به سن کامل بازنشستگی ، چیزی دریافت می کنیم ، اما من شک ندارم که مزایای آن مانند کارگران بازنشسته امروز باشد. با اتکاء نکردن به این درآمد اضافی ، ما در معرض خطر بانکداری حمایتی قرار نمی گیریم که ممکن است وجود نداشته باشد. این ترکیب عوامل به این معنی است که ما در حال برنامه ریزی برای آنچه بسیار امیدوارتر از آنچه در واقع ظاهر می شود هستیم. واقعیت آینده ما
این به ما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنیم که برای اجرای برنامه خود به ضربه زدن به خانه در هر منطقه متکی نیستیم. این همچنین بدان معناست که اگر برنامه چیزهایی را که ما دوست داریم پیش نرود ، اتاق تکان دادن وجود دارد-یا اگر اتفاق کاملاً غیرمنتظره و خارج از کنترل ما رخ دهد.
می دانید ، مانند یک بیماری همه گیر جهانی یا چیزی شبیه آن.
با استفاده از مفروضات محافظه کارانه در برنامه ریزی و اطمینان از اینکه همه چیز همچنان کار خواهد کرد اگر در طول طیف به سمت “بدترین سناریو” پیش برویم ، اطمینان زیادی داشتیم که می دانیم ، حتی اگر همه چیز در حال حاضر آخرالزمانی به نظر برسد ، برنامه ما می تواند آن را تحمل کند
تمرکز خود را در دراز مدت حفظ کنید و جنگل را ببینید (به جای وسواس روی درختان) کلید دیگر برنامه ریزی مالی ما چشم اندازی است که به ما می دهد. امیدوارم چندین دهه زندگی وجود داشته باشد که ما برای زندگی و لذت بردن از آنها زندگی خواهیم کرد – و باید برای آنها برنامه ریزی کنم. این به من کمک می کند تا به جای گم شدن یا حواس پرتی حوادث کوتاه مدت فعلی ، تمرکز خود را بر روی بلند مدت حفظ کنم.
وقتی نوبت به خرید خانه ما می رسید ، اگر فقط به کوتاه مدت فکر می کردم ، احتمالاً این معامله را انجام نمی دادم. عدم قطعیت بیش از حد وجود داشت ، آنقدر احساس می شد که ممکن است اشتباه شود.
سوگیری مجدد معمولاً باعث می شود احساس کنیم آنچه در حال حاضر اتفاق می افتد همان چیزی است که در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت. تصور خود آینده ما و دنیایی که در آن زندگی می کنیم بسیار دشوار است ، و برای مغز ما بسیار ساده تر است که فرض کنیم که رویداد اخیر نمایانگر اتفاقات بعدی است.
بنابراین بله ، ممکن است اوضاع در حال حاضر بد به نظر برسد. (به راحتی می توانید استدلال کنید که فقط اینطور به نظر نمی رسد ؛ اوضاع در حال حاضر بد است.) اما “در حال حاضر” برای همیشه نیست.
من معتقدم استدلال خوبی برای خوش بینی وجود دارد و بخشی از دلایلی که من چنین تصور می کنم این است که برنامه ریزی مالی به من این توانایی را می دهد تا نمای 30 هزار پا را دریافت کنم. برنامه من به من یادآوری می کند که زندگی چیزی فراتر از چیزی است که در حال حاضر در مقابل من قرار دارد و به من اعتماد به نفس داد که با خریدی بزرگ – همه گیر و همه چیز ، پیش بروم.
در حال بارگیری چیزی در حال بارگیری است. اریک روبرگه اریک روبرژ ، CFP ، بنیانگذار Beyond Your Hammock است. او به متخصصان 30 ساله خود کمک می کند مطالب مرتبط تا بیشتر با پول خود کار کنند و نکات مربوط به پول خود را با وال استریت ژورنال ، USA Today ، CNBC ، Forbes و مجله MONEY به اشتراک گذاشته است. اریک را در Instagrambeyondfinances دنبال کنید. بیشتر بخوانید کمتر بخوانید بیشتر برنامه ریز مالی پوشش همه چیز که باید درباره برنامه ریزان مالی بدانید آیا به برنامه ریز مالی نیاز دارم؟ 5 بار ممکن است برای پول کمک بخواهید کار با یک مشاور مالی می تواند شادی و اعتماد به نفس را افزایش دهد مشاور مالی چقدر است؟ ساختار هزینه ، توضیح افشاگری: این پست توسط تیم Personal Finance Insider برای شما آورده شده است. ما گهگاه محصولات و خدمات مالی را برجسته می کنیم که می تواند به شما در تصمیم گیری هوشمندانه تر با پول شما کمک کند. ما توصیه سرمایه گذاری نمی کنیم یا شما را تشویق به اتخاذ استراتژی سرمایه گذاری خاصی نمی کنیم. این که تصمیم بگیرید با پول خود چه کار کنید بستگی به خود شما دارد. اگر براساس یکی از توصیه های ما اقدامی انجام دهید ، ما سهم کوچکی از درآمد را از شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. این بر ویژگی یا محصول مالی ما تأثیر نمی گذارد. ما مستقل از تیم فروش تبلیغات خود عمل می کنیم.

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.