در اینجا نحوه استفاده بازاریابان از فناوری های مختلف تلفن همراه برای دسترسی به مصرف کنندگان است


در اینجا نحوه استفاده بازاریابان از فناوری های مختلف تلفن همراه برای دسترسی به مصرف کنندگان است
بازاریابی موبایلی این روزها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است. بر اساس گزارش IAB ، درآمد حاصل از تبلیغات تلفن همراه 30 درصد از کل هزینه تبلیغات را در نیمه اول سال 2015 به خود اختصاص داده است و در نیمه دوم سال بیش از یک سوم آن را به خود اختصاص داده است. علیرغم این رشد ، هزینه تبلیغات تلفن همراه هنوز از زمان مصرف کنندگان توسط تلفن همراه عقب مانده است ، و این نشان می دهد که بازاریابان هنوز به دنبال بازاریابی تلفن همراه هستند.
فناوری ها و رسانه های ارتباطی ذاتی دستگاه های تلفن همراه ، بازاریابانی را که به دنبال دستیابی به مصرف کنندگان تلفن همراه هستند ، مجموعه ای وسیع از گزینه ها را برای ارسال پیام مناسب به مصرف کننده مناسب در زمان مناسب ارائه می دهد.
در گزارش جدیدی از BI Intelligence ، ما به تاکتیک های مختلف بازاریابی موبایلی که امروزه استفاده می شود ، نگاهی دقیق می اندازیم ، که شامل فن آوری های تلفن همراه قدیمی مانند پیامک به قابلیت های نوظهور مانند بازاریابی مبتنی بر مکان با چراغ راهنما می شود. ما همچنین برخی از مفیدترین فناوری های بازاریابی تلفن همراه را که بازاریابان تلفن همراه به عنوان بخشی از استراتژی های بزرگتر استفاده می کنند ، شناسایی می کنیم.
در اینجا برخی از برداشتهای کلیدی از این گزارش آمده است:

* با توجه به اینکه مصرف کنندگان زمان بیشتری را بر روی دستگاه های تلفن همراه خود صرف می کنند ، کمپین های بازاریابی نیز از این روش پیروی می کنند. هزینه تبلیغات موبایل همچنان در زمان موبایل صرف شده است و فرصتی را برای بازاریابان خلاق فراهم می کند.
* بازاریابان باید از تاکتیک های مختلف تلفن همراه بسته به اندازه و مشخصات جمعیتی مخاطبی که می خواهند به آنها برسند و نوع پیامی که می خواهند ارسال کنند ، استفاده کنند. با همه تاکتیک ها ، بازاریابان باید به ماهیت شخصی دستگاه تلفن همراه احترام بگذارند و به احتمال زیاد بارگذاری ارتباط توجه کنند.
* پیام های تلفن همراه – به ویژه پیامک و ایمیل – دارای گسترده ترین و بالاترین پذیرش در بین کاربران تلفن همراه است. برنامه های پیام رسانی ، نسبتا تازه وارد اما محبوبیت سریعی پیدا کرده اند ، گزینه های نوآورانه و جذاب تری را برای ارائه ارائه می دهند.
* فناوری در حال ظهور ، مانند بهینه سازی خلاق پویا ، جان تازه ای به کمپین های تبلیغاتی مبتنی بر مرورگر تلفن همراه می بخشد ، اما بازاریابان باید مطالب مرتبط به دنبال استفاده از مسدود کننده های تبلیغات تلفن همراه توسط مصرف کنندگان باشند.
* تبلیغات درون برنامه ای می تواند نرخ مشارکت بالایی را ایجاد کند ، به ویژه با فیلم. برنامه ها و چراغهای مبتنی بر موقعیت مکانی اطلاعات بیشتری را ارائه می دهند که می تواند قابلیت های هدف گیری را افزایش دهد. به طور کامل ، گزارش:

* عمده فناوری های تلفن همراه مورد استفاده برای دسترسی به مصرف کنندگان را مشخص می کند.
* اندازه و پتانسیل بالقوه هر یک از این فناوری های تلفن همراه را افزایش می دهد.
* نمونه ای از یک شرکت یا نام تجاری را ارائه می دهد که از فناوری تلفن همراه با موفقیت برای رسیدن به مصرف کنندگان استفاده کرده است.
* اثربخشی هر رویکرد را ارزیابی می کند.
* مشکلات احتمالی و سایر کاستی های هر فناوری تلفن همراه را بررسی می کند. آیا علاقه مند به تهیه گزارش کامل هستید؟ در اینجا دو راه برای دسترسی به آن در اینجا بیشتر بخوانید وجود دارد:

* در یک کارت دسترسی All-Access به BI Intelligence مشترک شوید و به این گزارش و بیش از 100 گزارش تخصصی دیگر که به طور تخصصی تحقیق شده اند دسترسی فوری داشته باشید. به عنوان یک امتیاز اضافی ، شما همچنین به تمام گزارشات آینده و خبرنامه های روزانه دسترسی خواهید داشت تا اطمینان حاصل کنید که از این خط مقدم جلوتر هستید و از نظر شخصی و حرفه ای سود خواهید برد. » اکنون بیشتر بیاموزید
* گزارش کامل را از فروشگاه تحقیقاتی ما خریداری و بارگیری کنید. » خرید کنید و بارگیری کنید برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.