به گفته یک برنامه ریز مالی ، 3 دلیل که ممکن است ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری اشتباه برای شما باشد


به گفته یک برنامه ریز مالی ، 3 دلیل که ممکن است ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری اشتباه برای شما باشد
“آیا ارز رمزنگاری شده یک سرمایه گذاری هوشمند است؟”
من باید این را هزار بار در سال گذشته شنیده باشم. مشتریان ، دوستان ، دندانپزشک من – حتی مادرم می خواهد در مورد رمزنگاری صحبت کند. عجله طلایی دیجیتالی در حال رخ دادن است و همه خواهان قطعه ای از این عمل هستند.
اما نه به این سرعت. قبل از سرمایه گذاری روی چیزی به عنوان ارز رمزنگاری شده جدید و اثبات نشده ، مهم است که به دو طرف سکه نگاه کنید.
مقالات محبوب میانگین 401k موجودی بهترین حسابهای پس انداز آنلاین با بازده بالا بهترین نرم افزار مالیاتی در سال 2021 بهترین پاداش کارتهای اعتباری متوسط ​​بازده بازار سهام
دلایلی که باید سرمایه گذاری کنید مطالب بیشتر دلایلی که باید * سرمایه گذاری نکنید * عدم پرسیدن “چرا که نه؟” منجر به سرمایه گذاری بر اساس احساسات یا FOMO (ترس از دست دادن) می شود که می تواند منجر به اشتباهات پرهزینه شود. کار هوشمندانه انجام دهید و همه زوایا را در نظر بگیرید ، از جمله اینکه چرا نباید در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنید.
پس از بررسی جوانب مثبت و منفی ، اطلاعات کافی در اختیار خواهید داشت تا بدانید آیا رمزنگاری برای شما و اهداف مالی شما مناسب است یا خیر.
در اینجا سه ​​دلیل کاملا خوب برای عدم سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده ذکر شده است.
1. شما نگران از دست دادن پول در کوتاه مدت هستید اگر برنامه سرمایه گذاری خود را چندین بار در روز بررسی کنید و از دست دادن 5 ، 10 یا 20 درصد در چند ساعت نگران باشید – ارز رمزنگاری شده احتمالاً برای شما مناسب نیست. مگر اینکه استرس بیشتری در زندگی خود بخواهید. از آنجایی که رمزنگاری یک فناوری جدید و یک کلاس دارایی جدیدتر است ، این امر به عنوان یک سرمایه گذار سوار پرتلاطم می شود.
به همین دلیل است که ذهنیت اهمیت دارد.
وقتی با طرز فکر کوتاه مدت خرید می کنید ، سعی می کنید بازار را زمان بندی کنید. این هدف یک معامله گر است ، نه یک سرمایه گذار. به جای رشد بلندمدت ، روی یک چیز تمرکز کرده اید: ورود و خروج در زمان مناسب. تنها درصد کمی از مردم می توانند این کار را به خوبی انجام دهند. درصد حتی کوچکتر آن را بارها و بارها بدون انفجار انجام می دهند.
دلیل بهتری برای خرید: مطمئن نیستید که فردا ، هفته آینده یا ماه آینده چه اتفاقی می افتد. و این مشکلی ندارد ، زیرا شما در حال سرمایه گذاری بر روی پتانسیل های رمزنگاری شده در طول سالیان طولانی ، حتی ده ها سال آینده ، هستید. فراز و نشیب های کوتاه مدت شما را نگران نکند. اگر آنها این کار را بکنند ، به این معنی است که شما بیشتر از آن چیزی که بتوانید از دست بدهید ، در یک عکس ماهواره ای مانند رمزنگاری سرمایه گذاری کرده اید. به همین دلیل مهم است که تعیین کنید چند درصد از نمونه کارهای شما متعلق به رمزنگاری است.
2. شما به یک پرداخت سریع امیدوار هستید سرمایه گذاران تازه وارد رمز ارز اغلب از مکانی از FOMO خرید می کنند. به جای اینکه بپرسید “آیا ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری مناسبی برای من و اهداف من است؟” ، ترس از دست دادن ثروت های یک شبه تصمیم خرید را به پیش می برد.
من این را طرح “بدون برنامه” می نامم. به ندرت جواب می دهد.

شما اهداف خود را بازبینی نکرده اید نمونه کارهای خود را بازبینی نکرده اید نمی دانید رمز ارز چگونه با استراتژی شما مطابقت دارد اما آیا همه مردم در جهان فریاد می زنند “خرید ، خرید ، خرید!” ، شما این کار را انجام می دهید ، زیرا شما نمی خواهید از دست دادن عمل بدون برنامه یا چارچوبی برای سرمایه گذاری در زمینه ارزهای رمزنگاری شده در کنار سایر اهداف خود ، این اشتباه می تواند به صورت استرس ، اهداف تاخیری و پولی که می تواند هوشمندتر سرمایه گذاری شود برای شما هزینه داشته باشد.
یک دلیل بهتر برای خرید: شما اهداف ، سرمایه گذاری ها و برنامه کلی خود را مرور کرده اید. پس از یک شیرجه عمیق ، تصمیم گرفته اید که چند درصد از رمز ارزها در مجموعه شما تعلق دارد (معمولاً درصد کمی ، 1-5 is برای سرمایه گذاران بلند مدت مناسب است) ، و شما آماده هستید تا با برنامه ای که در پیش گرفته اید جهش کنید. به
3. شما اولویت های مالی مهم تری دارید هر کس اهداف متعددی را برای دستمزد خود رقابت می کند.

پوشش دادن شرایط اضطراری خرید خانه بازنشستگی به موقع رفتن به تعطیلات اینها همه چیزهایی است که پول می تواند به شما در حل آنها کمک کند. اما این به شما بستگی دارد که برای هر کدام برنامه ریزی کنید.
اگر 5 هزار دلار پاداش دریافت کنید ، بهترین سرمایه گذاری ممکن است ارز رمزنگاری نشده باشد. شاید آرامش خاطر پر شدن صندوق اضطراری شما باشد. یا تسکین احساسی از پرداخت وام های دانشجویی. یا به هدف پیش پرداخت خانه خود نزدیک شوید. یا تأمین خواسته ها و نیازهای آینده خود در دوران بازنشستگی.
مهمترین اولویت هر چه باشد ، شما هستید که آخرین تماس را برای آنچه برای سلامت مالی شما مناسب است انجام می دهید. به همین دلیل مهم است که قبل از خرید رمزنگاری مکث کنید.
آیا پول شما می تواند در جایی دیگر برای شما بیشتر کار کند؟
به این سwerال پاسخ دهید تا تصمیم خرید خود را هدایت کنید.
دلیل بهتری برای خرید: اگر با اهداف خود در راه هستید و فرصتی دیگر برای رشد می خواهید ، ارزهای دیجیتال پتانسیل بالایی برای سرمایه گذاری ماه دارند. اما نباید به پرداخت قبوض در دوران بازنشستگی یا تأمین هزینه پزشکی غافلگیرانه متکی بود. قبل از سرمایه گذاری پرخطر مانند ارزهای رمزنگاری شده ، مطمئن شوید که بنیان مالی شما تنظیم شده است.
آنتونی کارلتون ، CFP ، معاون رئیس Farther ، مدیر ثروت دیجیتال است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کار او ، در LinkedIn با او ارتباط برقرار کنید.
آنتونی کارلتون آنتونی کارلتون ، CFP ، مشاور ثروت و مشاور فناوری اطلاعات ساکن شیکاگو. او با متخصصان رو به رشد در سراسر ایالات متحده همکاری می کند و به آنها کمک می کند تا اهداف خود را با یک برنامه مالی و مجموعه سرمایه گذاری که فقط برای آنها ساخته شده است ، تضمین کنند. او همچنین دونده ، مربی تناسب اندام و نویسنده است. با او در لینکدین ارتباط برقرار کنید تا در مورد سابقه حرفه ای وی بیشتر بدانید. بیشتر بخوانید کمتر بخوانید بررسی کنید: گزینه های Personal Finance Insider برای بهترین مبادلات ارزهای رمزنگاری شده

افشاگری: این پست توسط تیم Personal Finance Insider برای شما آورده شده است. ما گهگاه محصولات و خدمات مالی را برجسته می کنیم که می تواند به شما در تصمیم گیری هوشمندانه تر با پول شما کمک کند. ما توصیه سرمایه گذاری نمی کنیم یا شما را تشویق به اتخاذ استراتژی سرمایه گذاری خاصی نمی کنیم. این که تصمیم بگیرید با پول خود چه کار کنید بستگی به خود شما دارد. اگر براساس یکی از توصیه های ما اقدامی انجام دهید ، ما سهم کوچکی از درآمد را از شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. این بر ویژگی یا محصول مالی ما تأثیر نمی گذارد. ما مستقل از تیم فروش تبلیغات خود فعالیت می کنیم.

بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.