آمازون


آمازون به تازگی استارتاپی خریداری کرده است که اسکن سه بعدی بدن شما را انجام می دهد
آمازون Body Labs را خریداری کرده است ، یک استارتاپ مستقر در نیویورک که اسکن سه بعدی بدن را انجام می دهد. TechCrunch اولین کسی بود که این خبر را گزارش کرد.
بیشتر در حالی که TechCrunch نتوانست برچسب دقیق قیمت را تأیید کند ، قیمت فروش را بین 50 تا 70 میلیون دلار تعیین مطالب بیشتر کرد.
Body Labs نرم افزاری تولید می کند که به سایر مشاغل می فروشد که شکل و حرکت بدن را به صورت سه بعدی ثبت می کند. در حالی که وب سایت Body Labs نشان می دهد که از فناوری آن می توان برای بازی استفاده کرد ، می توان از آن برای اهداف مد استفاده کرد ، مانند آزمایش روی لباس ، سفارشی کردن تجربه خرید آنلاین یا تطبیق توصیه ها (مانند فیلتر کردن نظرات آنلاین بر اساس نوع بدن).
آمازون در سال گذشته حضور مد خود را افزایش داده است ، چندین خط پوشاک داخلی ایجاد کرده است ، سخت افزاری مانند Echo Look به طور خاص برای مد ایجاد کرده است ، سرویس اشتراک پوشاک خود را راه اندازی کرده است و نرم افزاری را ایجاد می کند که به عنوان موتور توصیه کننده لباس عمل می کند.
آمازون از اظهارنظر خودداری کرد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شویدبه تازگی استارتاپی خریداری کرده است که اسکن سه بعدی بدن شما را انجام می دهد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.