به گفته سرمایه گذاران 8 مورد از نویدبخش ترین استارتاپ های فناوری در روابط عمومی


به گفته سرمایه گذاران 8 مورد از نویدبخش ترین استارتاپ های در اینجا بیشتر بخوانید فناوری در روابط عمومی
سرمایه گذاری در صنعت فناوری روابط عمومی رونق گرفته است و به استارتاپ هایی دامن می زند که نوید بخش اندازه گیری بهتر و خدمات جدید را در زمینه روابط عمومی می دهند.
اینسایدر از سرمایه گذاران و متخصصان صنعت خواسته است تا استارتاپ های فناوری روابط عمومی را که به اعتقاد آنها شروع به کار می کنند ، براساس افزایش سرمایه اخیر ، خدمات جدید و افزایش سهم بازار شناسایی کنند.
Marque: ارائه خدمات مدیریت شهرت اندرو وسلس ، مدیرعامل و بنیانگذار. اندرو وسلس ، مدیر عامل و بنیانگذار The Marque Startup: The Marque
مجموع بیشتر بخوانید بودجه: 4.13 میلیون دلار (3 میلیون پوند)
چه می کند: The Marque در سال 2015 تأسیس شد و نمایه هایی ایجاد می کند و خدمات نظارت بر شهرت را برای افراد با ارزش بالا ارائه می دهد. اکثر نمایه های آن مربوط به افرادی است که خدمات حرفه ای و مالی دارند ، اما مدیرعامل اندرو وسلس گفت که در حال مذاکره با سازمان های ورزشی و آژانس های استعدادیابی است. سرمایه گذاران عبارتند از دومینیک مورفی CVC Capital و لارنس گافی Twin Point Capital.
چرا در لیست قرار دارد: The Marque می گوید خدمات مدیریت شهرت دیجیتالی را ارزان تر از رقبای خود ارائه می دهد.
جنیفر پروسک از شرکت روابط عمومی Prosek Partners ، سرمایه گذار ، آن را “ابزاری قدرتمند در جعبه ابزارهای نمایان سازی اجرایی” نامیده است که “به مدیران عامل و مدیران ارشد راهی می دهد تا یک نمایه اجرایی حق بیمه کنترل شده ایجاد کنند که در صفحه اول گوگل رتبه بالایی دارد”.
یادداشت: روابط عمومی حرفه ای را با داده های خوانندگان ناشر ادی کیم ، بنیانگذار و مدیر عامل Memo راه اندازی یادداشت: یادداشت
آخرین دور: مارس 2021
مجموع بودجه: 7 میلیون دلار
چه کاری انجام می دهد: از سال 2018 شروع شد و توسط سرمایه گذاران از جمله MHS Capital ، Susa Ventures و LightShed Ventures پشتیبانی می شد ، Memo به داده های خوانندگان ناشران برتر مانند Condé Nast ، Forbes و The Washington Post دسترسی پیدا می کند تا به مشتریانی مانند Walmart و Samsung کمک کند تلاش های روابط عمومی آنها
چرا در لیست قرار دارد: در حالی که طرفداران روابط عمومی به طور سنتی برای اندازه گیری عملکرد کمپین به معیارهای نیابتی مانند تأثیرات متکی بوده اند ، Memo ادعا می کند که می تواند دقیقاً به آنها بگوید که چه کسی و چند نفر یک داستان معین را خوانده اند.
جیمی سلتزر ، شریک اصلی LightShed می گوید: “Memo اولین پلتفرمی است که در آن مارک ها می توانند مستقیماً از ناشران به داده های عملکرد مقاله دسترسی داشته باشند.” وی افزود: “این شرکت به برندها نشان می دهد که هزینه پرداخت رسانه های پولی چقدر است که بتوانند با مشارکت رسانه ای یکسان ، مشارکت کنند. این پیشرفت تنها با داده های واقعی امکان پذیر است و ثابت می کند که مقالات به مراتب ارزشمندتر هستند. از آنچه قبلاً برای آن اعتبار داده شده بود. ”
Propel: به روزنامه نگاران Zach Cutler ، مدیرعامل و بنیانگذار Propel ، روزنامه نگاران کمک می کند راه اندازی Propel: حرکت
مجموع بودجه: 1.5 میلیون دلار
چه کاری انجام می دهد: Propel در سال 2018 تأسیس شد و اطلاعاتی را در مورد تعداد روزنامه نگاران که بر اساس زمینه روابط عمومی خود باز می کنند ، پاسخ می دهند و می نویسند به مشتریان مانند Google و Daily Mail ارائه می دهد. همچنین به آنها کمک می کند تا با پایگاه داده رسانه ای خود که شامل بیش از 1 میلیون روزنامه نگار است ، کمپین های خود را برنامه ریزی کنند. پشتیبانان عبارتند از LogicBoost Labs و سرمایه گذار فرشته نمرود می.
چرا در لیست قرار دارد: افراد روابط عمومی اغلب از سخت بودن استفاده از ابزارهای فناوری و کمک محدود آنها شکایت دارند ، اما Propel به دلیل سرراست و م praثر بودنش مورد تمجید قرار می گیرد.
اندرو بلوچ ، سرمایه گذار در Propel ، می گوید: “متخصصان روابط عمومی در حال حاضر با اضافه بار داده مواجه هستند و باید ورودی منابع مختلف را در نظر بگیرند و Propel هر جنبه ای از داده ها را از نرخ باز روزنامه نگاران گرفته تا گزارش ، در یک پلت فرم سازمان یافته ساده می کند.”
Publicist: مارک ها و مترجمان آزاد Lara Vandenberg ، موسس و مدیرعامل Publicist را به هم متصل می کند استارتاپ Publicist: Publicist
مجموع بودجه: 2 میلیون دلار
چه کاری انجام می دهد: Publicist در سال 2020 تأسیس شد و توسط سرمایه گذاران از جمله Shannon Brayton ، Ashley Mayer و Margit Wennmachers پشتیبانی می شود ، Publicist به مشتریانی مانند آمازون در یافتن روابط عمومی آزاد و بازاریابی مستقل کمک می کند.
چرا در لیست قرار دارد: مارک ها به طور فزاینده ای به پیمانکاران وابسته هستند و Publicist به خوبی با پایگاه داده خود از بیش از 4000 نفر برای کمک به آنها آماده شده است.
Pranav Yadav ، مدیرعامل NeuroInsight ، سرمایه گذار در Publicist ، همچنین نمرات بالایی برای اجرا دارد. یداو گفت: “دسترسی ، اعتماد و استخدام استعدادهای برتر یکی از بزرگترین مسائل در صنعت ما است.”
Qwoted: بستری است که روزنامه نگاران و متخصصان روابط عمومی Dan Simon ، مدیرعامل Vested و Qwoted را به هم متصل می کند استارتاپ دان سیمون: Qwoted
مجموع بودجه: 3.5 میلیون دلار
چه کاری انجام می دهد: Qwoted 3 ساله روزنامه نگاران را با متخصصان ارتباط می دهد و به متخصصان روابط عمومی این فرصت را می دهد که روزنامه نگاران را در شبکه خود قرار دهند. Qwoted تشنه رقابت با Cision و Meltwater بسیار بزرگتر است. پشتیبانان عبارتند از Third Prime ، Gaingels ، مدیرعامل Meetup دیوید سیگل و Prosek Ventures.
چرا در لیست قرار دارد: طبق مدل Qwoted ، روزنامه نگاران باید تشخیص دهند که آیا یک طرفدار روابط عمومی می تواند به آنها کمک کند یا خیر – پویایی که این شرکت آن را “Bumble for روزنامه نگاران” می نامد.
نمرود می ، سرمایه گذار فرشته ای که علاقه مالی به Qwoted ندارد ، گفت که کیفیت منابع آن “بی نظیر است و رقبای بسیار بزرگتری را مغلوب می کند. همچنین دید بیشتری دارد و هنگامی که یک روزنامه نگار زمین بازی ها را قبول نمی کند ، بیشتر دیده می شود. راه خود را ، و در صورت لزوم به شما اطلاع می دهد بدون مسدود کردن صندوق ورودی خود. ”
سیگنال AI: از AI برای نظارت بر رسانه ها استفاده می کند دیوید بنیگسون ، مدیر عامل در Signal AI راه اندازی AI سیگنال: AI سیگنال
مجموع بودجه: 49.5 میلیون دلار
چه کار می کند: هوش مصنوعی Signal در سال 2013 به عنوان یک شرکت نظارت بر رسانه ها شروع به کار کرد و داشبورد های سفارشی را ایجاد کرد که به کاربران کمک می کند تمام اطلاعات موجود در مورد مارک ها و مشتریان خود را درک کنند. به عنوان مثال ، این شرکت به Deloitte کمک می کند تا تغییرات مقررات مالیاتی را از طریق بستر خود نظارت کند. این شرکت 200 نفره ادعا می کند که بیش از 600 مشتری از جمله بانک آمریکا و گوگل دارد. سرمایه گذاران شامل Redline Capital ، MMC Ventures ، GMG Ventures و Hearst Ventures هستند.
چرا در لیست است: در حالی که بزرگترین بازیگران فناوری روابط عمومی مانند Cision و Meltwater با فناوری آنالوگ شروع به کار کردند ، Signal با دستگاه مبتنی بر هوش مصنوعی شروع به کار کرد ، که روزانه بیش از پنج میلیون خبر ، وبلاگ ، پخش و اسناد نظارتی را زیر نظر دارد.
جنیفر پروسک از شرکت روابط عمومی Prosek Partners ، که در هیئت مشاوره Signal فعالیت می کند ، گفت که بیشتر تحت تأثیر فناوری هوش مصنوعی Signal و توانایی آن در ایجاد داشبوردهای قابل تنظیم قرار گرفته است.
SocialChorus – سیگنال پویا: ابزارهای ارتباطی داخلی را فراهم می کند Gary Nakamura ، مدیر عامل SocialChorus راه اندازی SocialChorus: SocialChorus
مجموع بودجه: 147 میلیون دلار به علاوه
چه کاری انجام می دهد: SocialChorus در سال 2018 تأسیس شد و به مشتریانی مانند Amazon ، Dow و Lowe کمک می کند تا با استفاده از کانال های دیجیتالی با کارکنان خود ارتباط برقرار کنند.
در جولای 2020 ، SocialChorus اکثریت سهام را به Sumeru Equity Partners فروخت. حامیان دیگر شامل Kohlberg Ventures و Arrowroot Capital هستند.
در ژانویه ، SocialChorus اعلام کرد که با یکی از بزرگترین رقبای خود ، Dynamic Signal ، ادغام می شود و مدیرعامل گری ناکامورا مدیرعامل این واحد تجاری می شود.
چرا در لیست قرار دارد: تقاضا برای شرکت هایی مانند SocialChorus با توجه به مشارکت شرکت ها در برقراری ارتباط با نیروی کار از راه دور و افزایش نام تجاری از کارکنان خود برای تقویت پیام های خود ، افزایش می یابد.
Talkwalker: به متخصصان روابط عمومی کمک می کند تا رسانه های اجتماعی و سایر داده ها را تجزیه و تحلیل کنند تود نیلسن ، مدیرعامل Talkwalker راه اندازی Talkwalker: Talkwalker
مجموع بودجه: حداقل 9.3 میلیون دلار
چه کاری انجام می دهد: Talkwalker از سال 2009 شروع به کار کرد و ریشه در گوش دادن و تجزیه و تحلیل اجتماعی داشت و پس از به دست آوردن Nielsen Social در جولای 2020 تلاش می کند به یک شرکت “مصرف کننده” تبدیل شود.
در سال 2018 ، Talkwalker اکثریت سهام را به Marlin Equity Partners فروخت.
چرا در لیست است: Talkwalker هزاران مشتری دارد ، از جمله Spotify ، Adidas و آژانس روابط عمومی Golin. درآمد این شرکت در سال 2020 ، هنگامی که 800 مشتری جدید به آن اضافه شد ، 38 درصد افزایش یافت.
استفن مستر ، یکی از مدیران شرکت PE GTCR که هیچ علاقه مالی به Talkwalker ندارد ، گفت که او در بازی هوشمندانه این شرکت بسیار سرسخت است.
او گفت: “این مورد استفاده از ارزش بالاتری نسبت به اشاره های پرچم دار و انجام تجزیه و تحلیل احساسات مثبت و منفی است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.