با ایمیل خود با مشتری EverDesk بیشتر کار کنید


با ایمیل خود با مشتری EverDesk بیشتر کار کنید
اینجا EverDesk یک راه حل منحصر به فرد در دنیای مشتریان ایمیل است. این اولین و در حال حاضر تنها سرویس گیرنده ایمیل است که کلیه پیام های ایمیل را به صورت پرونده های جداگانه در رایانه ذخیره می کند. در مقابل ، سایر سرویس گیرندگان ایمیل این ایمیل ها را در یک پرونده پایگاه داده یا روش های دیگر نه چندان کاربر پسند ذخیره می کنند. EverDesk با ارائه بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد ، آن را به یکی از قدرتمندترین سرویس گیرنده های ایمیل تبدیل کرده است. به عنوان مثال با سرویسهای آنلاین معروف Google همگام سازی می شود. این شامل پشتیبانی کامل از Gmail ، تقویم Google ، مخاطبین Google و Google Docs است. حتی می توانید همزمان با چندین حساب Google کار کرده و محتوای آن را مشاهده کنید. دسترسی اکثر افراد به حساب Google خود با استفاده از یک مرورگر وب فقط به شما امکان می دهد که همزمان با یک حساب کار کنید.
EverDesk با ارائه یک رابط کاربری و مجموعه ای از ویژگی ها که هم کاربرپسند و هم کارآمد هستند ، رویکرد منحصر به فردی به دنیای سرویس گیرنده ایمیل ارائه می دهد. این برنامه تمام ویژگی های یک سرویس گیرنده ایمیل ، تقویم ، دفترچه آدرس و مدیر پرونده را در یک بسته مناسب قرار داده و آن را فراتر از یک سرویس گیرنده ایمیل دیگر ساخته است. در واقع ، EverDesk یک راه حل متمرکز برای سازماندهی منظم داده ها ، مخاطبین ، پیام ها و موارد دیگر ارائه می دهد. ویژگی های آن با ارائه کارایی و سهولت استفاده بی سابقه ، آن را در زمره جامع ترین برنامه های مدیریت اطلاعات موجود در بازار قرار داده است. می توانید همه پیام های ایمیل خود را به صورت همزمان ، همچنین پیوست ها و سایر پرونده ها و اسناد مرتبط را مشاهده ، سازماندهی و با آنها کار کنید. همه این کارها را می توان در یک پنجره انجام داد – دیگر نیازی به چرخش مداوم بین پنجره ها و برنامه های مختلف نیست. EverDesk برای افزایش بهره وری شما طراحی شده است تا میز کار خود را تا حد ممکن شفاف و همه چیز را تا حد امکان در دسترس قرار دهد.
ویژگی QuickBoard EverDesk با یک کلیک دسترسی به هرگونه پرونده مربوط به ایمیل ، مخاطبین ، برنامه ها ، پوشه ها و میانبرهای دیگر ، باعث می شود تا از بسیاری جهات جایگزینی کامل برای Windows Desktop شما باشد. سرویس گیرنده ایمیل به شما امکان می دهد هر تعداد در اینجا بیشتر بخوانید دسته را برای این میانبرها تعریف کنید ، درصورت نیاز به دسترسی آسان تر و سریعتر به داده های مورد نیاز ، امکان پذیر می شود. EverDesk رمزگذاری شفاف PGP ، یک راه حل آسان و کاربر پسند پشتیبان گیری و لیست مخاطبین حساس به متن را فراهم می کند تا شما را از پیمایش در کل آدرس آدرس هر زمان که به دنبال مخاطب خاصی هستید ، نجات دهد.
EverDesk یک ویژگی صندوق پستی جهانی را نیز فراهم می کند. با این کار می توانید همه ایمیل های همه حساب هایی را که مشتری ایمیل را برای بررسی تنظیم کرده اید ، مشاهده کنید. به جای باز کردن چندین برگه یا پنجره مرورگر ، اکنون می توانید هر ایمیل را در یک پنجره مشاهده کنید ، انگار که با یک حساب کار می کنید. همچنین به لطف امکان پیکربندی چندین نمایه کاربر و الگو برای کار با موضوعات مختلف در چندین حساب ، می توانید به طور موثرتری ایمیل هایی را که می بینید و نحوه مشاهده آنها را سازماندهی کنید.
می توانید اطلاعات بیشتری در مورد EverDesk در email-client.net کسب کنید. در اینجا می توانید در مورد بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد برنامه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *