من یک مشاور مالی هستم و ثروتمندترین مشتریان من همگی 4 عادت دارند


من یک مشاور مالی هستم و ثروتمندترین مشتریان من همگی 4 عادت دارند
به عنوان یک مشاور مالی ، کار من این است که نیازها و اهداف مشتریان خود را به برنامه ای برای رسیدن به خواسته آنها تبدیل کنم. من به آنها کمک می کنم تا استراتژی هایی را برای از بین بردن ریسک مالی ، ایجاد ثروت بلند مدت ایجاد کنند و به آنها برنامه ای ارائه دهم که آنها را در مسیر رسیدن به اهداف مالی خود قرار دهد.
هرچه بیشتر برنامه ریزی کنید ، احتمال صرفه جویی ، سرمایه گذاری و دستیابی به آزادی مالی بیشتر است. بسیاری از مردم از آنچه برای ایجاد عادات مالی خوب لازم است غرق شده اند ، اما یک رویکرد گام به گام می تواند این کار را آسان تر کند.
مقالات محبوب میانگین 401k موجودی بهترین حسابهای پس انداز با بازده بالا بهترین نرم افزار مالیاتی در سال 2021 بهترین پاداش کارتهای اعتباری میانگین بازدهی بازار سهام در اینجا چهار عادت رایج ثروتمندترین مشتریان من است و نحوه ایجاد آنها د همان عادت ها
عادت شماره 1: آنها عاشق استراتژی هستند ثروتمندترین مشتریان من عاشق استراتژی هستند زیرا متوجه می شوند بیش از یک راه برای رسیدن به هدف وجود دارد. معمولاً در جلسه برنامه ریزی مالی آنها ، ما در مورد استراتژی صحبت می کنیم. ما تمام دارایی ها و اهداف آنها را در جلوی خود نوشته ایم تا پهنای باند ذهنی را داشته باشیم تا بتوانیم تاکتیکی در مورد آنچه در آینده در راه است فکر کنیم. هنگامی که همه چیز مورد توافق قرار گیرد و به سرانجام برسد ، همه می دانند که برای کمک به تیم در اجرای برنامه باید چه کار کنند.
به عنوان مثال ، مشتریان من که تصمیم به راه اندازی مشاغل جدید می گیرند می دانند که این امر بیش از انتخاب صنعت و راه اندازی فروشگاه نیاز دارد. ما باید یک برنامه استراتژیک بسازیم که به آنها اجازه می دهد تا اهداف دیگر خود را ادامه دهند ، که ممکن است از پس انداز برای کالج تا پرداخت حق بیمه عمر تا پرداخت بدهی و به روز رسانی برنامه املاک آنها متغیر باشد.
استراتژی سازی به مشتری کمک می کند تا نسبت به دستیابی به برنامه مالی خود اطمینان داشته باشد زیرا دارای حس جهت و طرح کلی اهداف قابل اندازه گیری است. پس از اتمام استراتژی ، آنها یک برنامه فیزیکی دارند که تصمیمات روزانه را هدایت می کند و به آنها امکان می دهد پیشرفت خود را ارزیابی کرده و در صورت لزوم رویکردها را تغییر دهند.
عادت شماره 2: آنها با پول خود به متخصصان اعتماد می کنند مشتریان من این شهامت را دارند که به اسرار و پول خود به کسی اعتماد کنند. بسیاری از آمریکایی ها پول را مخفی نگه می دارند. ما شرم و گناه را تجربه می کنیم و نمی خواهیم کسی ما را بر اساس میزان درآمد یا درآمد ما و نحوه خرج کردن ما قضاوت کند. بنابراین ما آن را مخفی نگه می داریم و در سکوت رنج می بریم.
من دریافتم که ثروتمندترین مشتریان من در مورد نحوه زندگی ، نحوه خرج کردن و آنچه می خواهند انجام دهند صحبت می کنند. آنها ممکن است بدهی خود را شروع کرده باشند ، اما اعتماد آنها به من برای راهنمایی آنها منجر به رابطه سالم تری با پول آنها شده است.
بیایید با آن روبرو شویم: شما باید به کسی اعتماد کنید که به او اجازه می دهد به شما کمک کند ، حتی اگر این فقط برای رد کردن ایده ها از او باشد. حتی بزرگترین ورزشکاران جهان نیز مربی ای دارند که باید پاسخگو باشد.
مشتریانی که از لحاظ مالی باهوش هستند ، اعتماد را آنقدر ارزشمند می دانند که تیمی از مشاوران قابل اعتماد دارند. این مشاوران مورد اعتماد کارشناسان موضوعی هستند. آنها شامل یک برنامه ریز مالی ، مدیر کسب و کار ، وکیل ، مشاور سرمایه گذاری و CPA هستند. داشتن این کمک اضافی و تخصص شخصی به مشتری این امکان را می دهد تا به جای تصمیم گیری در دفاع و تمرکز بر اطفاء حریق ، با پول خود بیشتر فعال باشد.
وقت بگذارید و به این فکر کنید که از چه کسانی مشاوره می گیرید. اگر در حال حاضر نمی توانید تیم متخصصان را بپردازید ، کسانی را که می شناسید و قبلاً رابطه سالمی با پول دارند ، استخدام کنید – و به آنها اعتماد کنید.
عادت شماره 3: آنها صبر بی امان دارند از آنجا که تخصص برنامه ریزی مالی من ثروت نسلی است ، اکثر مشتریان من نگران آینده خود هستند. به این معنی که آنها باید صبر داشته باشند تا چیزهایی را که ممکن است باعث رضایت فوری شوند ، کنار بگذارند. به عنوان مثال ، آنها ممکن است تصمیم بگیرند که یک خانه دوبلکس به جای یک خانه تک خانوادگی بخرند تا مطمئن شوند که در آینده از درآمد وام مسکن و سرمایه گذاری خود کمک می گیرند.
آنها اهداف خود را می دانند و درک می کنند که اگر می خواهند با بیش از 1 میلیون دلار بازنشسته شوند ، اکنون زمان سرمایه گذاری حداقل 15 درصد از درآمد آنها است. البته ، آنها برنامه های کوتاه مدت (اهداف پس انداز برای تعطیلات سالانه ، تعمیرات خانه و/یا ماشین) دارند ، اما همیشه از اهداف بلند مدت هیجان زده تر هستند. این به آنها این امکان را می دهد که تمرکز کرده و از داشته های خود سپاسگزار باشند و زندگی راحتی داشته باشند زیرا می دانند که در مرحله تحقق رویاهای خود هستند.
عادت شماره 4: آنها همیشه در حال یادگیری هستند این مهمترین عادت همه آنهاست.

داشتن برنامه مالی باعث ایجاد اعتماد به نفس می شود. بنابراین ، مشتریان من به اندازه کافی در مورد پول خود درک می کنند که آنها فقط از کورکورانه مشاوره نمی گیرند. وقتی نمی فهمند سوال می پرسند. آنها ایده ها را به چالش می کشند. آنها می خوانند و ایده ها را روی میز می آورند و مطمئن می شوند که بخشی از مکالمه باقی می مانند. بیشتر از همه آنها متوجه می شوند که آنها تصمیم گیرندگان نهایی هستند زیرا تنها کسانی هستند که دارای قدرت برای ادامه برنامه هستند.
اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، باید با متخصصان مالی واجد شرایط مصاحبه کنید – و به دنبال فردی باشید که به شما آموزش دهد و به شما قدرت دهد و با در نظر گرفتن آینده شما به پول شما نگاه کند. بیشتر از همه ، اطمینان حاصل کنید که فردی را پیدا کرده اید که به زبانی که در واقع می توانید از همه مسائل مالی آن را درک کنید صحبت می کند.
باور کنید تکرار منجر به نتیجه می شود. فقط خواندن این مقاله شما را یک قدم به کسب عادات مالی ثروتمندترین مشتریان من نزدیک می کند.
Jala Eaton ، Esq.، CTFA ، یک خوش بین ، وکیل برنامه ریزی املاک و مشاور مالی معتبر با مأموریت برای کمک به زنان سیاه پوست در ساخت و محافظت از دارایی های خود از طریق یادگیری سرمایه گذاری و ایجاد طرح املاک است.
بیشتر مطالب مرتبط Jala Eaton Jala Eaton ، Esq.، CTFA ، یک خوش بین ، وکیل برنامه ریزی املاک و مشاور مالی معتبر با مأموریت برای کمک به زنان سیاه پوست در ایجاد و محافظت از دارایی های خود از طریق یادگیری سرمایه گذاری و ایجاد طرح املاک است. شکاف ثروت نژادی مشکل است و ثروت نسلی هدف و راه حل است. وقتی به مشتریان خود مشاوره نمی دهد یا در مورد پول در اینستاگرام صحبت نمی کند (onmyownfinancial را دنبال کنید) دوست دارد در مهمانی های رقص خصوصی که دختر 4 ساله اش در اتاق نشیمن آنها برگزار می کند شرکت کند. بیشتر بخوانید کمتر بخوانید بیشتر برنامه ریز مالی پوشش همه چیز که باید درباره برنامه ریزان مالی بدانید آیا به برنامه ریز مالی نیاز دارم؟ 5 بار ممکن است برای پول کمک بخواهید کار با یک مشاور مالی می تواند شادی و اعتماد به نفس را افزایش دهد مشاور مالی چقدر است؟ ساختار هزینه ، توضیح داده شده است
افشاگری: این پست توسط تیم Personal Finance Insider برای شما آورده شده است. ما گهگاه محصولات و خدمات مالی را برجسته می کنیم که می تواند به شما در تصمیم گیری هوشمندانه تر با پول شما کمک کند. ما توصیه سرمایه گذاری نمی کنیم یا شما را تشویق به اتخاذ استراتژی سرمایه گذاری خاصی نمی کنیم. این که تصمیم بگیرید با پول خود چه کار کنید بستگی به خود شما دارد. اگر براساس یکی از توصیه های ما اقدامی انجام دهید ، ما سهم کوچکی از درآمد را از شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. این بر ویژگی یا محصول مالی ما تأثیر نمی گذارد. ما مستقل از تیم فروش تبلیغات خود عمل می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.