هنگامی که آن را به بازاریابی محتوا می آید، دیدن باور است


هنگامی که آن را به بازاریابی محتوا می آید، دیدن باور است
من باید اعتراف کنم که هنگامی که من برای اولین بار خواندن نتایج یک نظرسنجی از بازاریابین انجام شده توسط روابط عمومی شرکت ارتباطات ماده ، من وسوسه شد به نوشتن این مقاله در صدای بسیار طنز — حتی طنز تر و سپس من به طور معمول انجام دهد. اساسا بررسی نشان داد که هنگامی که آن را به گرفتن بیشترین انفجار برای بازاریابی محتوای خود را باک استفاده از ویدیو و تصاویری می آید تا به تاثیر مستقیم بر تعامل و اثربخشی.
طنز من قرار بود به این واقعیت است که این نظرسنجی در مورد بازاریابی محتوا و استفاده از ویدئو و تصاویری واقعا لازم صحبت می کنند؟
آیا همه بازاریاداران نمی دانند که استفاده از ویدئو / تصاویری تا حد زیادی افزایش و مثبت به نفع بازاریابی محتوای خود را؟
قرار بود این قطعه را در همان ورین بنویسم من بازاریابین هی اخیرم را انجام دادم، آیا می دانستید مردان و زنان متفاوت هستند؟ در آن مقاله من اشاره به نقل قول از جوآن هوگان گیلمن، معاون اجرایی تایم وارنر کابل و رئیس تایم وارنر کابل رسانه ها که گفت : “اکثریت مشتریان (تبلیغ کنندگان) هنوز هم ایجاد تبلیغات تلویزیونی و آنلاین است که به طور خاص به زنان هدف قرار نمی گیرد.”
اما بعدش يه چيزي فهميدم من متوجه شدم که شاید، فقط شاید، هنوز هم برخی از بازاریاداران محتوا، بازاریاداران نام تجاری و مدیران نام تجاری و به همین دلیل که هنوز هم، با وجود تقریبا 2013 بودن، به طور کامل درک و قدردانی از قدرت ویدیو وجود دارد.
بنابراین من تصمیم گرفتم به ترک طعنه در چک (خوب من نمی توانم قول می دهم من نمی خواهد طعنه آمیز برای کل مقاله) و به اشتراک گذاشتن یافته ها با همه شما در شیوه ای سرراست تر.
اینفوگرافیک زیر به طور مستقیم به یافته های زیر صحبت می کنند:

* 95 درصد (از بازاریاداران) معتقدند محتوای بصری برای بازاریابی آنلاین بسیار مهم است
* 89 درصد در حال حاضر با استفاده از یا برنامه ریزی برای استفاده از محتوای بصری در رسانه های اجتماعی
* 87 درصد بر این باورند که محتوای بصری برای بازاریابی سنتی حیاتی است
* برنامه ریزی 80 درصدی بودجه برای تولید محتوای بصری در سال 92
* 96.7 درصد بر این باورند که محتوای بصری بهترین درگیر در رسانه های اجتماعی
در بحث در مورد یافته های اسکات Signore، مدیر عامل ارتباطات ماده گفت که “مارک های تمام طعم ها تعامل بالاتر با مشتریان خود را هنگامی که آنها استقرار محتوای بصری در سراسر رشته های بازاریابی خود را – از روابط اجتماعی و عمومی، به محتوای وب سایت و حتی مواد بازاریابی استاتیک مانند گزارش های سالانه است.”
شخصا من دوست دارم استفاده خود را از کلمه “طعم” آن را به عنوان رنگ نوعی از باسکین رابینز به آن احساس. اما منابع فرهنگ پاپ به کنار ، نظر Signore بینش در آن است که آن را به نیاز به ادغام صحبت می کند — یکی از کلمات مورد علاقه من — ویدیو / محتوای بصری در سراسر تمام کانال های بازاریابی و رسانه ها.
چشم ها آن را دارند
در قطعه اخیر خود را برای فوربز — 5 مارک های بزرگ تایید می کنند که بازاریابی محتوا کلید مصرف کننده شما است — براندون گوتمن اشاره ویرجین موبایل ویرجین موبایل زنده و امریکن اکسپرس Unstaged ، دو نمونه از مارک های با استفاده از محتوای ویدئویی و بصری برای درگیر کردن طرفداران خود ، مصرف کنندگان ، چشم انداز و مانند آن.
در اینجا چگونه من در استفاده از ویدیو / تصاویری آنلاین و در زمینه بازاریابی محتوا و چرا مهم است و چرا مصرف کنندگان آن را دوست دارم نگاه کنید : در مانیتور خود را به عنوان یک صفحه نمایش تلویزیون نگاه کنید. تو تلويزيون نميخوني؟ البته که نه . تو مراقبش باش . بسیار اساسی و ساده برای مطمئن اما همچنین بسیار درست است. مردم می خواهند همه چیز را آنلاین ببینند، نه فقط بخوانند. و بیشتر و بیشتر می خواهند بیشتر از سابق و کمتر از دومی انجام دهند.
منابع: یاهو، تصاویر گوگل
نام یکی از 100 تاثیرگذار برتر در رسانه های اجتماعی (#41) توسط فناوری اجتماعی را نقد کنید و بالا 50 وبلاگ نویس رسانه های اجتماعی توسط Kred، استیو Olenski استراتژیست محتوای ارشد در Responsys، ارائه دهنده پیشرو جهانی ایمیل در تقاضا و راه حل های بازاریابی متقابل کانال است.
ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.