10000 استارتاپ – استارت آپ ویکند بعدی


10000 استارتاپ – استارت آپ ویکند بعدی
امروز ما بزرگترین برنامه کارآفرینی را که تا به حال راه اندازی شده اعلام می کنیم – Startup Weekend Next. مشارکت Startup Weekend ، Startup America ، TechStars و Udacity ، Startup Weekend Next چهار هفته آموزش عملی شگفت انگیز را برای ایجاد استارتاپ شما در شهرهای سراسر جهان به ارمغان می آورد. هدف ما – الهام بخشیدن ، آموزش و توانمندسازی صدها هزار کارآفرین و کمک به ایجاد 10 هزار استارتاپ.
کلاس Lean LaunchPad
شاید شما پست های قبلی من در مورد کلاس کارآفرینی Lean LaunchPad را خوانده باشید. این کلاس به بنیانگذاران می آموزد که چگونه از طریق ترکیب مدل کسب و کار ، توسعه مشتری و توسعه چابک با استفاده از راهنمای صاحبان استارتاپ میزان شکست خود را به میزان چشمگیری کاهش دهند. فقط دو سال پیش یک ایده دیوانه کننده بود ، این کلاس اکنون در استنفورد ، برکلی ، کلمبیا ، کلتک ، پرینستون و بنیاد ملی علوم در دانشگاه میشیگان و فناوری جورجیا تدریس می شود.
و در سی روز از زمانی که کلاس Lean LaunchPad را آنلاین در Udacity قرار داده ایم – 50،000 دانش آموز از آن استفاده می کنند.
در حالی که Lean LaunchPad آنلاین با استقبال خوبی روبرو شده است (به اسپانیایی ، فرانسوی ، روسی ، ژاپنی و یونانی ترجمه می شود و به عنوان بخشی از “کلاس در حال چرخش” در دیگر دوره های کارآفرینی مورد استفاده قرار می گیرد) ، این تفاوت با حضور شخصی در کلاس دارد به نیازی به تشکیل تیم نیست و بازخورد فوری مربی وجود ندارد. مهمتر از آن ، هیچ گونه خواسته ای از شما ندارد که ایستادگی کنید و پیشرفت توسعه هفتگی مشتری خود را در مقابل همسالان خود ارائه دهید. در مجموع ، فاقد تجربه عملی دقیق و مشارکتی است که کارآفرینان در کلاس های دانشگاهی ما کسب می کنند.
ما مدت ها در مورد اینکه چگونه می توانیم Lean LaunchPad Online را به سطح بعدی برسانیم و همان سطح آموزش تجربی را به ده ها و صدها هزار کارآفرین در سراسر جهان ارائه دهیم ، فکر کردیم.
نتیجه – Startup Weekend Next.
دست در 100 شهرها
Startup Weekend Next یک نسخه چهار هفته ای از کلاس Lean LaunchPad با مربیان و مربیان عملی است-و ما آن را در صدها شهر در سراسر جهان آموزش خواهیم داد.
من با چهار سازمان بزرگ برای ارائه برنامه همکاری می کنم. این کلاس توسط Startup Weekend سازماندهی ، رهبری و ارائه می شود ، یک سازمان غیرانتفاعی جهانی که به کارآفرینان می آموزد چگونه در 54 ساعت یک استارتاپ راه اندازی کنند. آنها میزبان نزدیک به 800 رویداد Startup Weekend در بیش از 350 شهر در سراسر جهان بوده اند که 57000 کارآفرین خیره کننده را که بیش از 5000 استارتاپ ایجاد کرده اند آموزش می دهند. امروز آنها قصد دارند با سازماندهی و آموزش یک نسخه چهار هفته ای از کلاس Lean LaunchPad به عنوان دوره Startup Weekend Next ، Startup Weekend را به سطح بعدی برسانند. دسترسی و مقیاس آنها به این معنی است که هدف ما از کمک به ایجاد 10 هزار استارتاپ در اختیار ما است.
(اگر نمیتوانید ویدیوی بالا را مشاهده کنید اینجا را کلیک کنید.)
علاوه بر این ، متخصصان برجسته در ایجاد شرکت ها و مناطق کارآفرین ، TechStars و Startup America در این تلاش با ما همکاری می کنند.
در ایالات متحده ، استارتاپ آمریکا از شبکه 30 منطقه ای خود برای مشارکت رهبران کارآفرین در سراسر کشور استفاده می کند. و TechStars از شبکه گسترده و بی نظیر مربیان خود (کارآفرینان و سرمایه گذاران با تجربه) برای مربیگری تیم ها استفاده خواهد کرد. و Udacity منابع تولید عالی خود را پشت کلاس گذاشته و سخنرانی های آنلاین Lean LaunchPad را میزبانی می کند. و ما به دنبال شرکای دیگری در سراسر جهان هستیم تا به موفقیت این امر کمک کنند.
اولین کلاسهای چهار هفته ای Startup Weekend بعدی در 28 نوامبر در بیش از 25 شهر جهان آغاز می شود. این برنامه در 350 انجمن اعضای استارتاپ ویکند در سال 2013 گسترش می یابد ، جایی که تا پنج بار در سال در هر شهر ارائه می شود.
هزینه شرکت در Startup Weekend Next به طرز مضحکی ارزان است. نیازی به حقوق صاحبان سهام ندارد و فقط هزینه کمی دارد که برای شهرها متفاوت است (140 تا 299 دلار) ، برای پوشش عملیات و هزینه های رویداد.
چگونه کار می کند
ما اکنون می دانیم که چگونه می توان کد کارآفرینی را با ایجاد API کارآفرینی – یک زبان استاندارد برای کارآفرینان – شکست. وقتی کلاس را ترک می کنید ، می دانید که چگونه در مورد راه اندازی خود در “زبان” استاندارد بوم مدل کسب و کار فکر کنید. شما فرآیند توسعه مشتری را که برای آزمایش آن فرضیه ها استفاده می شود ، می فهمید و یاد می گیرید که چگونه فرضیه های شما نیاز به تغییر داشته باشد. و در مورد چگونگی ساخت یک محصول حداقل قابل استفاده برای دریافت بازخورد زود و اغلب از مشتریان یاد خواهید گرفت.
در اینجا نحوه عملکرد چهار هفته شدید در کلاس Startup Weekend Next آمده است.

* شما یک تیم راه اندازی تشکیل می دهید (اگر تیمی ندارید ، شرکت در کلاس 54 ساعته Startup Weekend راهی عالی برای پیدا کردن آن است) و با یک ایده اولیه وارد کلاس می شوید
* تیم شما با یک بوم مدل تجاری اولیه وارد می شود. (مطالعه قبل از کلاس شما تماشای سخنرانی های اولیه Lean LaunchPad در Udacity است)
* فرضیه های خود و آموخته های خود را در برابر همسالان و مربیان خود ارائه می دهید
* تیم شما از مربیان استارتاپ ویکند بعدی مربیگری و مشاوره می گیرد.
* شما پیشنهادات جلسه را می گیرید ، از ساختمان خارج می شوید و در هفته با ده مشتری به علاوه صحبت می کنید.
* با تکرار یا چرخاندن محصول ، مشتریان هدف ، قیمت گذاری ، کانال ها ، شرکا و غیره ، مدل کسب و کار خود را اصلاح خواهید کرد.
* چهار هفته این کار را تکرار کنید – همه در حین کار با مربیان داوطلب Startup Weekend ، Startup America و TechStars – کارآفرینان سریالی و سرمایه گذاران تازه کار – تا ببینید آیا ایده کسب و کار شما واقعاً یک چشم انداز بوده یا فقط یک توهم است. ایده بزرگ – جوجه کشی – شتاب دهنده ها – و چیزی جدید
در دهه گذشته ، جوجه کشی راه اندازی به طور فزاینده ای محبوب شده است. این دستگاه های جوجه کشی که به استارتاپ های جدید فضای اداری ، زیرساخت ها و مشاوره در طول سال در ازای دریافت هزینه (اغلب با حقوق صاحبان سهام) می دهد. ممکن است به صورت خصوصی اداره شوند ، اما اغلب غیر انتفاعی هستند ، به دانشگاه یا در برخی مکان های محلی متصل هستند. دولت. هیچ “تاریخ شروع” رسمی وجود ندارد بنابراین زمان مشخصی برای اقامت آنها وجود ندارد. (برای برخی از جوجه کشی ، کارآفرینان می توانند تا زمانی که می خواهند بمانند.) هیچ برنامه درسی وجود ندارد و به ندرت هیچ مربی یا مربی رسمی وجود دارد. بودجه تضمینی وجود ندارد. دستگاه های جوجه کشی را “پناهگاهی از طوفان” در نظر بگیرید.
در مقابل ، هدف یک شتاب دهنده فضای اداری فیزیکی نیست ، بلکه یک شرکت با بودجه است. استارتاپ ها به صورت گروهی (شروع و پایان برنامه همزمان) در برنامه ای با طول مشخص وارد و خارج می شوند. در حالی که هیچ برنامه درسی رسمی وجود ندارد ، اکثر آنها هفته ای سخنرانی های تخصصی ، مربیان مجرب ، مربیگری و معرفی ارائه می دهند. شتاب دهنده ها در پایان برنامه بودجه ارائه می دهند. ورود به شتابدهنده رقابتی تر از مقطع دبیرستان است.
Startup Weekend Next نمایانگر چیزی جدید است-یک شتاب دهنده پیش.
مانند یک شتاب دهنده ، هیچ فضای اداری فیزیکی وجود ندارد و استارتاپ ها به صورت گروهی در برنامه ای با طول مشخص وارد و خارج می شوند. اما تفاوت اصلی این است که Startup Weekend Next شما را درگیر یک برنامه آموزشی رسمی می کند. ما معتقدیم که می دانیم استارتاپ ها باید چه چیزهایی را یاد بگیرند و تمرکز ما بر این است که به شما آموزش دهیم. به جای سخنرانان مهمان ، از ساختمان خارج می شوید و با انجام این کار یاد می گیرید. مانند بهترین شتاب دهنده ها ، از مربیان با تجربه ، مربیگری و معرفی برخوردار می شوید. برخلاف شتاب دهنده ها ، در پایان برنامه بودجه ای وجود ندارد. اما شما می دانید که برای ایجاد یک شرکت فراتر از یک پاورپوینت برای ارائه VC ، چه چیزی لازم است.
درس های آموخته شده

* Startup Weekend Next – چهار هفته در صدها شهر
* شروع از 28 نوامبر
* با کار با یک تیم آشنا خواهید شد
* با بوم مدل کسب و کار آشنا خواهید شد.
* شما روند توسعه مشتری را درک خواهید کرد
* در مورد چگونگی ساخت حداقل محصول قابل اجرا یاد خواهید گرفت. اگر اشتیاق ، ایده و تیم دارید و می خواهید از پیشرفته ترین برنامه آموزشی کارآفرینی استفاده کنید ، در Startup Weekend Next ثبت نام کنید…
و صبر کنید تا ببینید کار بعدی ما چیست.

تحت عنوان: مدل کسب و کار در مقابل طرح کسب و کار ، توسعه مشتری ، Lean LaunchPad ، آموزش پست های بیشتر را در Steveblank.com بخوانید »
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.