راهنمای مبتدیان برای شرایط بازاریابی وب سایت


راهنمای مبتدیان برای شرایط بازاریابی وب سایت
یکی از بزرگترین باورهای غلط در مورد اینترنت این ایده است که با راه اندازی یک وب سایت جدید ، جهان ناگهان به سمت آن سرازیر خواهد شد. فقط اینطور نیست. مانند هر تجارت آجر و ملات ، یک وب سایت مطالب بیشتر نیز باید به بازار عرضه شود. بازاریابی وب سایت برای دیده شدن یک وب سایت در موتورهای جستجو و هدایت ترافیک به وب سایت ضروری است. روش های مختلفی برای بازاریابی وب سایت وجود دارد ، اولین روش سئو است.
سئو
SEO مخفف Search Engine Optimization است و پایه و اساس بازاریابی وب سایت است. SEO با ساخت یک وب سایت دوستانه برای موتور جستجو آغاز می شود. هر موتور جستجو اطلاعات مدیر وب را منتشر می کند که توضیح می دهد چه چیزی باعث می شود وب سایت رتبه بهتری داشته باشد. هر موتور جستجو الزامات مختلفی دارد و هدف SEO تأمین هر چه بیشتر الزامات برای موتورهای جستجوی برتر مانند Bing ، Google و Yahoo است.
یک وب سایت مناسب برای موتورهای جستجو ایجاد کنید
مواردی که باید در نظر گرفت زمان بارگیری است. چه مدت طول می کشد تا مرورگر صفحات وب سایت را بارگیری کند؟ این مهم است زیرا صفحات بسیار سنگین با زنگ و سوت مانند اجرای خودکار ویدیو ، فلش ، فایل های موسیقی ، گرافیک بیش از حد یا اسکریپت های اقدام می توانند باعث از بین رفتن سایت شده و هرگز نمایش داده نشوند. از نظر آماری ، یک بازدید کننده متوسط ​​وب سایت سه ثانیه از توجه برخوردار است. این بدان معناست که این وب سایت سه ثانیه وقت دارد تا علاقه خود را به خود جلب کند ، اغوا کند و احتمالاً به یک بیننده فروش دهد. اگر بارگیری یک وب سایت در مرورگر بیش از حد طول بکشد ، بیننده جدید به وب سایت دیگری که وقتش تمام نمی شود ، از دست می رود. استفاده بیش از حد از فناوری در ترافیک ، رتبه بندی موتورهای جستجو و تجارت وب سایت ناموفق خواهد بود.
کلید واژه ها
استفاده مناسب از کلمات کلیدی در محتوا و برچسب های متا در ایجاد یک وب سایت اینجا کاربر پسند بسیار مهم است. کلمات کلیدی موضوع وب سایت را یکپارچه می کنند. اگر وب سایت ظروف آشپزی استیل مینا شده آبی را به فروش می رساند ، کلمات کلیدی عبارتند از: آبی ، میناکاری شده ، استیل ، ظروف آشپزی و اغلب باید در متن و محتوای وب سایت استفاده شوند.
برچسب های متا
متا تگ ها ، که در وب سایت قابل مشاهده نیستند ، حاوی لیستی از کلمات کلیدی مرتبط با موضوع وب سایت هستند. در این حالت ، برچسب متا لیست ظروف آبی ، میناکاری شده ، استیل و ظروف آشپزی را نشان می دهد. هدف از برچسب متا این است که موتور جستجو بتواند وب سایت را پیدا کند. وقتی بیننده موضوعی را در پنجره موتور جستجو تایپ می کند و کلیک می کند ، فناوری موتور جستجو وب سایت های مربوط به آن کلمات جستجو را می گیرد. باز هم ، در این حالت ، بیننده به دنبال “ظروف استیل میناکاری شده آبی” است. فناوری موتور جستجو به برچسب های متا وب سایت ها و لیست ها در مرورگر ، نتایج جستجوی وب سایت هایی که متا برچسب های آنها آبی ، میناکاری شده ، فولادی و ظروف آشپزی را لیست می کند ، نگاه می کند. بدون برچسب های متا این وب سایت در آن نتایج جستجو موجود نبود.
تبادل لینک
بنیادی از مارک گذاری وب سایت منطق سنتی بازاریابی را نقض می کند. در دنیای واقعی بازاریابی ، یک شرکت هرگز با تبلیغ رقبا خود را به بازار عرضه نمی کند. در بازاریابی وب سایت ، ارتقا compet رقبا ضروری است. موتورهای جستجو قوانین بازاریابی اینترنتی و وب سایت را تعیین می کنند. این موتورهای جستجو مشخص کردند که با شبکه سازی با سایر وب سایت های مشابه و تبادل لینک ، رتبه بندی افزایش می یابد. گوگل این ایده را یک گام فراتر برد و به وب سایت های دارای پیوندهای ورودی رتبه بندی بهتری داد ، به این معنی که سایت B به سایت A متصل است اما سایت A با سایت C مرتبط است. اکثر وب سایت ها فقط موافقت می کنند که مبادلات بین سایت A و سایت B را پیوند دهند. گوگل سرانجام این ایده را کنار گذاشت.
محتوا
م finalلفه نهایی بازاریابی وب سایت ، محتوای کاملاً نوشته شده ای است که دارای کلمات کلیدی غنی است. یکی از بهترین راه ها برای کسب رتبه خوب ، هر موتور جستجو این است که به طور مداوم محتوای وب سایت را تازه کنید. این برای بهبود رتبه بندی خوب عمل می کند و مزیت آن این است که به بازدیدکنندگان منظم وب سایت دلیلی برای ادامه بازگشت می دهد.
بازاریابی وب سایت برای یک تجارت آنلاین موفق ، درگیر ، پیچیده و کاملاً ضروری است. روش های بازاریابی وب سایت به طور مداوم در حال تغییر است و مهم است که با تغییرات همراه باشید. آنچه ماه گذشته کار کرده در این ماه منسوخ شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.