8 استارتاپ آستینی با نظرات درخشان کارکنان که اکنون در حال استخدام هستند


8 استارتاپ آستینی با نظرات درخشان کارکنان که اکنون در حال استخدام هستند
از روزهای تاسیس دل تا جابجایی سال گذشته دفتر مرکزی اوراکل ، آستین ، تگزاس ، همیشه یک صحنه فناوری داشت. این شهر همچنان یکی از سریعترین کشورهای در حال رشد است و فرصتهای زیادی برای استخدام ایجاد می شود.
اینسایدر از طریق گزارشات مربوط به بودجه ، بررسی Glassdoor ، تابلوهای مشاغل در LinkedIn ، مجموع بودجه از Crunchbase و وب سایت های شرکت به بررسی بهترین استارتاپ هایی با فرصت های شغلی با توجه به بررسی کارکنان پرداخت.
Ambiq Micro From Left: مدیر عامل Ambiq Fumihide Esaka ، بنیانگذار و CTO اسکات هانسون و رئیس شان شان. از طریق Ambiq چه می کند: Ambiq نیمه هادی های کم مصرف برای طیف گسترده ای از دستگاه های الکترونیکی تولید می کند.
تعداد: 136 کارمند ، بر اساس گزارش LinkedIn
مجموع بودجه: به گفته Crunchbase ، 259 میلیون دلار
چرا در لیست قرار دارد: آمبیک بر اساس 14 بررسی 4.6 از 5 ستاره را در Glassdoor کسب کرد. یکی از کارکنان در مورد فرهنگ شرکت نوشت: “وقتی مسائل ظاهر می شوند ، همه مایلند وارد شوند و کمک کنند.”
استخدام: مطابق وب سایت خود ، Ambiq دارای 13 شغل باز یا در آستین یا از راه دور است.
ClearDATA Darin Brennan ، مدیرعامل ClearDATA. Cla چه کار می کند: ClearDATA داده های مراقبت های بهداشتی را از طریق خودکارسازی و فناوری حریم خصوصی و امنیت چند ابر برای ارائه دهندگان تأمین می کند.
تعداد: 222 کارمند
مجموع بودجه: 80 میلیون دلار
چرا در لیست است: ClearDATA بر اساس 83 بررسی 4 امتیاز از 5 ستاره را در Glassdoor کسب کرد. یکی از منتقدین نوشت: “من معتقدم ماموریت شرکت این است: بهبود مراقبت های بهداشتی هر روز. احساس خوبی است که به خانواده و دوستان خود بگویید که شما خدمتگزار جهان ، مراقبت های بهداشتی و مردم هستید.”
استخدام: ClearDATA دارای 23 فرصت شغلی است که در وب سایت خود ارسال شده است.
DealHub Eyal Elbahary ، مدیرعامل DealHub. DealHub چه کاری انجام می دهد: DealHub یک پیکربندی ، قیمت و نقل قول ارائه می دهد که به شرکت ها کمک می کند اطلاعات فروش و درآمد را سازماندهی کنند.
تعداد: 102 کارمند
مجموع بودجه: 24.5 میلیون دلار
چرا در لیست قرار دارد: DealHub بر اساس 11 بررسی 4.9 از 5 ستاره را در Glassdoor کسب کرد. یکی از کارمندان گفت: “من با بهترین افراد کار می کنم و این فرصت را دارم که با مشتریان بزرگ جهانی که دوست من نیز هستند کار کنم.”
استخدام: DealHub در وب سایت خود افتتاحاتی در آستین و اسرائیل دارد.
گرگ مرسر ، مدیرعامل جنگل پیشاهنگ جنگل. Jungle Scout چه کاری انجام می دهد: Jungle Scout نرم افزاری را ارائه می دهد که به فروشندگان آمازون در راه اندازی فروشگاه ها ، برآورد فروش آنها و انجام تحقیقات کمک می کند.
تعداد: 268 کارمند
مجموع بودجه: 110 میلیون دلار سرمایه خصوصی
چرا در لیست است: Jungle Scout بر اساس 73 بررسی ، 4.3 از 5 ستاره را در Glassdoor کسب کرد. یکی از کارکنان نوشت: “همه اینجا در Jungle Scout مشتاق هستند تا بهترین کار را برای ارائه خدمات به مشتریان و توسعه شرکت انجام دهند.”
استخدام: Jungle Scout دارای سه شغل مخصوص آستین و هفت شغل از راه دور ایالات متحده در وب سایت خود است.
OJO Labs جان برکوویتز ، مدیرعامل OJO Labs. OJO Labs چه کار می کند: OJO Labs از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی برای کمک به خریداران خانه و فروشندگان خانه با پلت فرم شخصی املاک خود استفاده می کند.
تعداد: 700 کارمند در سراسر جهان ، 250 نفر در ایالات متحده و 150 نفر در آستین
مجموع بودجه: 134 میلیون دلار
چرا در لیست است: OJO Labs بر اساس 43 بررسی ، 4.5 امتیاز از 5 ستاره را در Glassdoor کسب کرد. یکی از کارکنان گفت: “برنامه های اجرایی قابل دسترسی و پشتیبانی هستند و ایده های عالی از همه جا سرچشمه می گیرد. هکاتون های مکرر وجود دارد و خودخواهی کمی دارد.”
استخدام: OJO Labs دارای 23 شغل است که به وب سایت خود ارسال شده است.
تعمیرات اساسی بری کانلون ، مدیرعامل اورهال. OverHaul چه کار می کند: Overhaul فناوری مدیریت ریسک را برای زنجیره های تأمین حمل و نقل و تحویل ارائه می دهد.
تعداد کارکنان: 135 نفر
مجموع بودجه: به گفته شرکت 55 میلیون دلار
چرا در لیست قرار دارد: Overhaul بر اساس 10 بررسی 4.6 از 5 ستاره را در Glassdoor کسب کرد. یکی از کارکنان گفت: “تمرکز زیادی بر کار تیمی ، فرهنگ شرکت و تعادل بین کار و زندگی وجود دارد.”
استخدام: تعمیرات اساسی 25 شغل آزاد دارد ، 21 مورد در دفتر آستین ، به وب سایت خود ارسال شده است.
SparkCognition امیر حسین ، مدیر عامل SparkCognition. SparkCognition چه می کند: SparkCognition سیستم های فناوری AI را برای صنایع صنعتی ، از جمله انرژی ، امنیت سایبری و تولید ، توسعه می دهد.
تعداد: 235 کارمند
مجموع بودجه: 175 میلیون دلار
چرا در لیست قرار دارد: SparkCognition بر اساس 72 بررسی 4.3 از 5 ستاره را در Glassdoor کسب کرد.
یکی از کارمندان درباره سفر خود از کارآموز به کارمند تمام وقت می نویسد: “با توجه به فرصت هایی که افراد دیگر در سن من می توانند تصور کنند.” “در طول یک سال تجربه بیشتری در اینجا کسب کردم تا در عرض 2 یا 3 سال در جاهای دیگر.”
استخدام: SparkCognition دارای 40 شغل آزاد در آستین یا از راه دور است که ابتدا در وب سایت خود ارسال شده است.
گورخر کیت ملنیک ، مدیرعامل The Zebra. گورخر چه می کند: گورخر بستری را برای مصرف کنندگان فراهم می کند تا بیمه نامه ها و قیمت ها را به راحتی مقایسه کنند.
تعداد: 374 کارمند
مجموع بودجه: به گفته شرکت ، 256.5 میلیون دلار
چرا در لیست قرار دارد: گورخر بر اساس 69 بررسی 4.2 از 5 ستاره را در Glassdoor کسب کرد. یکی از کارکنان می گوید: “در طول COVID ، این شرکت تمام اقدامات احتیاطی هوشمند را انجام داده است تا افراد بتوانند در صورت نیاز به کار در دفتر کار کنند و از خانه راحت کار کنند.”
آنها همچنین اقدامات شرکت در بحران های دیگر را تحسین کردند: “در طول طوفان زمستانی در فوریه ، آنها تجارت را تعطیل کردند تا همه بتوانند بر وضعیت موجود تمرکز کنند.”
استخدام: گورخر دارای 30 شغل است که به وب سایت خود ارسال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.