ب


بازاریابی وابسته به REPORT_ چگونه ناشران جریان اصلی در حال تبدیل بازاریابی مبتنی بر عملکرد به ‘هنر خوب’
این پیش نمایش از یک گزارش تحقیقاتی از کسب و کار خودی هوش، کسب و کار خودی حق بیمه خدمات تحقیقاتی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار خودی هوش، اینجا را کلیک کنید.
بسیاری از مردم مرتبط بازاریابی وابسته با فروش قرص رژیم غذایی، سفید کننده دندان، و دیگر محصولات بحث برانگیز است. اگر چه این سمت تیره تر به بازاریابی مبتنی بر عملکرد هنوز هم وجود دارد، برنامه های وابسته به جریان اصلی نقل مکان کرد، با خرده فروشان عمده و ناشران در حال حاضر با استفاده از آنها را به درایو فروش انواع محصولات، از الکترونیک به پوشاک.
در گزارش بازاریابی وابسته از کسب و کار خودی هوش ، ما بررسی چهره در حال تغییر از بازاریابی وابسته و نگاهی نزدیک به بازیکنان کلیدی. ما همچنین طرح کلی فرصت های رشد برای بازاریابی وابسته و چگونه ما می بینیم این صنعت در حال توسعه است.
در اینجا برخی از takeaways کلیدی :

ناشران رسانه ای جریان اصلی در حال کمک به مشروعیت بخشیدن به بازاریابی وابسته هستند. در تلاش برای تعادل یکپارچگی سرمقاله و نیازهای درآمد، ناشران در حال در نظر گرفتن یک رویکرد بومی تر به بازاریابی وابسته با جاسازی لینک های محصول در محتوای ارگانیک است.
* به طور کلی ، ناشران هنوز هم تولید بخش عمده ای از درآمد خود را از تبلیغات ، اما بازاریابی وابسته در حال رشد سریع تر ، در هر منابع ما است. حدود 15٪ از درآمد صنعت رسانه های دیجیتال در حال حاضر از بازاریابی وابسته می آید.
* سرمایه گذاری که شرکت های رسانه ای پشت رانندگان تجارت الکترونیک قرار می دهند، خبر خوبی برای خرده فروشان است، چرا که ناشران نقش مهمی در قیف خرید دارند.
* بازاریابی وابسته در حال حاضر درایوهای بسیاری از سفارشات تجارت الکترونیکی در ایالات متحده به عنوان ایمیل. هر دو کانال در حال حاضر برای 16٪ از سفارشات تجارت الکترونیکی ایالات متحده حساب, با توجه به شرکت بازاریابی Custora. این امر باعث می شود بازاریابی وابسته به یکی از چهار منبع بزرگ سفارشات تجارت الکترونیکی، پیشی گرفتن از تجارت اجتماعی و نمایش تبلیغات باشد.
* حتی مصرف کنندگانی که در حال حاضر نشان داده اند قصد خرید معمولا بازدید از وب سایت های غیر دم متعدد قبل از تکمیل خرید در یک وب سایت تجارت الکترونیکی و یا در یک فروشگاه. نزدیک به سه چهارم (۷۴٪) بر اساس داده های راکوتن و فرمر، خریداران آمریکایی می گویند قبل از اتمام یک خرید از دو تا سه وب سایت بدون دم بازدید می کنند و ۱۶٪ می گویند از بیش از چهار وب سایت بازدید می کنند. به طور کامل، گزارش:

* بازاریابی وابسته امروزی را تعریف می کند.
* Maps out the entire affiliate marketing ecosystem.
* لیست انواع متریک خرده فروش پاداش وابسته برای.
* تاثیر بازاریابی وابسته بر رشد تجارت الکترونیک را بررسی می کند.
* فرصت های رشد پروژه ها در بازاریابی مبتنی بر عملکرد. علاقه مند به گرفتن گزارش کامل؟ در اینجا دو راه برای دسترسی به آن وجود دارد:

* Purchase & download the full report from our research store. >> Purchase & Download Now
* مشترک شدن در یک پاس حق بیمه به کسب و کار خودی اطلاعات و دسترسی فوری به این گزارش و بیش از 250 گزارش کارشناسی تحقیق دیگر. به عنوان یک جایزه اضافه شده، شما همچنین دسترسی به تمام گزارش های آینده و خبرنامه های روزانه برای اطمینان از شما جلوتر از منحنی باقی می ماند و سود شخصی و حرفه ای به دست آورید. >> یادگیری بیشتر در حال حاضر انتخاب مال شما است. اما با این حال شما تصمیم به به دست آوردن این گزارش، شما به خودتان یک مزیت قدرتمند در درک خود را از بازاریابی وابسته داده است.
ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه هاازاریابی وابسته به REPORT_ چگونه ناشران جریان اصلی در حال تبدیل بازاریابی مبتنی بر عملکرد به ‘هنر خوب’

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.