چگونه بنیانگذاران در هر سطح می تواند برای موفقیت تلاش، با توجه به کوسه تانک Daymond جان
با وجود موفقیت او سرمایه گذاری در صدها استارتاپ به عنوان یک سرمایه گذار در “مخزن کوسه”، و همچنین تجربه خود را ساخت FUBU را به یک نام تجاری لباس است که بیش از 6 میلیارد دلار ناخالص، دیموند جان در مورد محدودیت های خود را بسیار صادق است.
“من نمی توانم به هر کسب و کار کمک کند. اگر چنین بود، FUBU نایک خواهد بود.» جان در کنفرانس چشم انداز شرکت ۵۰ در ۲۱ اکتبر به مخاطبان مجازی گفت.
دانستن محدودیت های خود را تقریبا به عنوان مهم است که دانستن آنچه شما را موفق می سازد، جان در طول مصاحبه با سردبیر شرکت اسکات Omelianuk گفت. او در ادامه به ارائه چند takeaways متفکرانه است که به بنیانگذاران در هر مرحله از ساخت و اداره شرکت های خود را اعمال می شود.
هرگز یادگیری یادگیری COVID-19 همه گیر را متوقف کنید، جان شده است در خانه به اندازه هر دیگری گیر کرده است. چطور يجوري وقتش رو صرف کرده؟ گرفتن به عنوان بسیاری از دوره های دیجیتال که او می تواند.
وی می گوید: «این روزها باید هزینه کسب مشتری را بهتر بدانم. من باید تصمیم های آگاهانه تری بگيرم” به عنوان يک سرمايه گذار، او اعتراف کرد. بنابراین او به هر چیزی که می تواند در بازاریابی اینترنتی، تاکتیک های تبدیل دیجیتال، و بیشتر پیدا کند، دلواپر می کند. او گفت: «هرگز یادگیری را متوقف نکن – این کاری است که کارآفرینان واقعی انجام می دهند.» “آنها به آرامی یاد می گیرند و آنها در آن برای مسافت طولانی هستند.”
ادامه مطلب: من به مدت 4 سال در گلدمن ساکس به عنوان مشاور سرمایه گذاری-بانکی کار کردم. در اینجا چیزی است که تجربه من به من در مورد رهبری، کار گروهی، و استخدام یاد داد.
همیشه مراقبت از مشتریان فعلی قبل از تلاش برای پیدا کردن آنهایی که جدید جان گفت که او این نوک را از صرف وقت با میلیاردرها که ثروت خود را در طول زمان ساخته شده است آموخته است. هنگامی که او به شرکت ها توصیه می کند، او همیشه به نفع شرکتی است که به دنبال مقیاس در مقابل کسانی است که در تلاش برای حرکت به بازارهای جدید هستند. او آن را به تاکتیک مک دونالد در اندازه فوق العاده سیب زمینی سرخ کرده مشتری شبیه می کند.
او می گوید: «به دست آوردن مشتریان جدید به جای ناراحت کردن آن ها بسیار سخت است.» “قبل از اینکه شما به دنبال مشتریان جدید، مراقبت از شکایت مشتری خود را. آنها دست هایشان را بالا می برند و می گویند من به عشق بیشتری نیاز دارم. از آنها مراقبت کنید و آنها سفیران جدید شما خواهند بود.»
بررسی ریشه شکست های خود را جان اعتراف کرد که در این مرحله از زندگی خود را، او هنوز هم می بیند خود را ارزیابی مجدد اشتباه او در طول حرفه ای خود را ساخته شده است. این خودت تأمل صادقانه به او کمک کرده است تا متوجه شود که شکست هایش به طور معمول به یکی از سه دلیل مختلف اتفاق افتاده است. در ابتدا عدم هوش مالی او بیشتر مقصر بود. اما پس از آن هنگامی که او درمان که کاستی، او پول خود را در کسب و کار بیش از حد بسیاری از پرتاب بدون واقعا پوست کندن لایه ها به آنها را درک کنید.
بالاخره نفس سر راه قرار گرفت. زمان هایی بود که او فکر می کرد، “چون من دیموند جان هستم بدیهی است که من می توانم کمک کند چرا که شما مهر نام من در [در یک کسب و کار].” واقعیت این است که، دیموند جان باید بلند شود و او را… به کار مانند هر دیگری، او گفت. صادق بودن با خودش به این معنی است که او بسیار مراقب است که چند چیز او می گوید بله به.
ادامه مطلب: 10 عنصر مهم از یک عرشه زمین راه اندازی، با حمایت VCs، سرمایه گذاران فرشته، و کارشناسان دیگر – با نمونه های واقعی از بنیانگذاران
درک آنچه شما را موفق ترین تجربه های پربار ترین جان تا به حال، هر دو به عنوان یک بنیانگذار و به عنوان یک سرمایه گذار، به اشتراک گذاشتن یک موضوع مشترک: شور. او می گوید: «اگر من واقعاً [یک ایده] را دوست ندارم، وقت خود را صرف انجام مشق شب برای درک آن نمی کنم و نمی توانم بفهمم چه کسی بهترین شریک استراتژیک است.» بنابراین، “من روی افرادی سرمایه گذاری نمی کنم که اشتیاق شدیدی به آنها ندارم. این باید احساس کریسمس هر روز زمانی که ما پیدا کردن یک راه جدید برای عامل کسب و کار است.”
ثبت نام برای اطلاعیه ها از خودی! با آنچه می خواهید بدانید به روز بمانید. اشتراک در فشار اطلاعیه هاچگونه بنیانگذاران در هر سطح می تواند برای موفقیت تلاش، با توجه به کوسه تانک Daymond جان

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.