چگون


چگونه برنامه های راه اندازی را در ویندوز 10 تغییر دهیم تا رایانه شما سریعتر شروع به کار کند
در صورت استفاده مکرر از برنامه ها ، راه اندازی آنها می تواند دردسرهای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. وقتی آنها به طور پیش فرض باز می شوند ، از این گذشته ، دیگر مجبور نخواهید بود زمانی را برای جستجوی آنها در رایانه خود اختصاص دهید. برنامه های محبوب مانند Skype ، Spotify و f.lux معمولاً به طور پیش فرض روی راه اندازی تنظیم می شوند.
با این حال ، داشتن بیش از حد برنامه های راه اندازی می تواند روشن شدن رایانه ویندوز 10 شما را به یک روند فوق العاده کند تبدیل کند. این امر به ویژه در مورد رایانه های قدیمی با قدرت پردازش کمتر صادق است.

ممکن است این عملکرد را برای برنامه های جداگانه خاموش کنید و همچنین آن را برای سایر برنامه ها فعال کنید. این بدان معناست که می توانید آن را طوری تنظیم کنید که فقط برنامه های مورد نیاز شما بلافاصله راه اندازی شوند.
محصولات ذکر شده در این مقاله را بررسی کنید: ویندوز 10 (از 139.99 دلار در بهترین خرید) نحوه تغییر برنامه های راه اندازی در ویندوز 101. روی آرم ویندوز در پایین سمت چپ صفحه خود کلیک کنید یا کلید Windows را در صفحه کلید خود فشار دهید. سپس جستجو کرده و “Startup Apps” را انتخاب کنید.
گزینه Startup Apps باید به این شکل باشد. راس جیمز/Business Insider 2. ویندوز برنامه هایی را که هنگام راه اندازی باز می شوند بر اساس تأثیر آنها بر حافظه یا استفاده از CPU مرتب می کند. اگر در حال راه اندازی آهسته هستید ، با غیرفعال کردن برنامه ها در بالا و پایین کار را شروع کنید.
با چرخاندن سوئیچ هر برنامه می توانید آن را غیرفعال کنید. راس جیمز/بیزنس اینسایدر 3. اگر برنامه ای را در این لیست نمی شناسید ، ممکن است ایده خوبی باشد که نام آن را در مرورگر اینترنت خود جستجو کنید تا از اهمیت آن مطلع شوید. یا خواهید فهمید که برای چیست ، یا متوجه خواهید شد که این نرم افزار ناخواسته است و باید حذف آن را در نظر بگیرید.
برای اطلاع از نحوه حذف برنامه ها در ویندوز 10 ، مقاله ما را در اینجا ببینید.
نحوه غیرفعال کردن برنامه های راه اندازی در ویندوز 10 همچنین می توانید برنامه های راه اندازی را از طریق Task Manager غیرفعال کنید.
1. با کلیک راست روی نماد ویندوز یا فشار دادن Ctrl-Alt-Delete ، Task Manager را باز کنید.
2. روی “More Details” در پایین Manager کلیک کنید و سپس تب Start-up را در بالا انتخاب کنید.
برگه “راه اندازی” را باز کنید تا لیستی از همه برنامه هایی که هنگام راه اندازی شروع می شوند را ببینید. راس جیمز/Business Insider 3. می توانید گزینه های موجود در این لیست را با کلیک راست روی آنها غیرفعال کنید.
می توانید برنامه های موجود در این لیست را بر اساس تعداد منابع مورد نیاز هنگام شروع به کار مرتب کنید.
نحوه تنظیم برنامه برای راه اندازی هنگام راه اندازی در ویندوز 101. روی آرم ویندوز در پایین سمت چپ صفحه کلیک کنید ، یا کلید ویندوز را در صفحه کلید خود فشار دهید ، و سپس نام برنامه ای را که می خواهید هنگام راه اندازی اجرا شود تایپ کنید.
2. روی برنامه راست کلیک کرده و “More” را انتخاب کنید.
3. “باز کردن مکان فایل” را انتخاب کنید. اگر آن گزینه را در منوی More نمی بینید ، نمی توانید آن را طوری تنظیم کنید که در هنگام راه اندازی باز شود.
4- در پوشه ای که باز می شود ، روی نماد برنامه راست کلیک کرده و “Copy” را انتخاب کنید.
5. یا دوباره روی آرم ویندوز در پایین سمت چپ کلیک کرده و برنامه Run را جستجو کنید ، یا کلید Windows + R را در صفحه کلید خود فشار دهید.
6. در پنجره Run ، “shell: startup” را تایپ کرده و سپس Enter را فشار دهید.
برای دسترسی به این پوشه راه اندازی ، “shell: startup” را اجرا کنید. راس جیمز/Business Insider میانبر را در پوشه جدیدی که با راست کلیک روی یک فضای خالی و انتخاب “Paste” ظاهر می شود بچسبانید.
Microsoft Windows 10 Home 139.99 دلار از Best Buy پوشش مربوط به نحوه انجام همه کارها: فناوری:
* چگونه می توانید گذرواژه ویندوز خود را برای محافظت از رایانه خود تغییر دهید یا در صورت فراموش کردن گذرواژه ، آن را بازنشانی کنید
* چگونه می توان رایانه ویندوز 10 خود را به 7 روش مختلف سرعت بخشید
* چگونه گذرواژه های Wi-Fi ذخیره شده خود را در رایانه Windows 10 پیدا کنید و از آنها برای اتصال دستگاه دیگری استفاده کنید
* نحوه حذف صحیح برنامه ها در ویندوز 10 ، برای محافظت از رایانه و آزادسازی فضا برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شویده برنامه های راه اندازی را در ویندوز 10 تغییر دهیم تا رایانه شما سریعتر شروع به کار کند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.