1


11 سال پیش ، ‘؛ میلیونر خودکار ‘؛ 4 درس مهم در مورد پول که هنوز هم از آن استفاده می کنم به من آموخت
“میلیونر خودکار” نوشته دیوید باخ پرفروش ترین کتاب مالی شخصی است که برای اولین بار در سال 2004 منتشر شد. این کتاب در اواخر سال 2016 به روز شد و مجموعه زیادی از درس های مالی را ارائه می دهد که من با تمام وجود با آن موافقم.
در واقع ، این آخرین کتابی بود که قبل از راه اندازی وبلاگ امور مالی شخصی خود در سال 2008 خواندم. گفتن این که به من الهام بخش بود ، دست کم می گرفت!
اما مهمتر از الهام ، این کتاب دارای نکات مفید و مفید است که برای مبتدیان و سربازان قدیمی بسیار مفید است. در اینجا برخی از بهترین درس های “میلیونر خودکار” آمده است.
مقالات محبوب میانگین 401k موجودی بهترین حسابهای پس انداز با بازده بالا بهترین نرم افزار مالیاتی در سال 2021 بهترین پاداش کارتهای اعتباری متوسط ​​بازده بازار سهام 1. خریدهای کوچک جمع می شود فصل دوم کتاب ، و یکی از مهمترین مفاهیم قابل توجهی که توسط دیوید باخ مورد حمایت قرار گرفته است ، “عامل لاته” است. ایده اینجا این است که خریدهای کوچک و منظم به مرور زمان به مقدار زیادی اضافه می شود. هنگامی که سود را در نظر می گیرید ، 5 دلار در روز برای قهوه بسیار بیشتر از 1825 دلار در سال است که به طور مستقیم پرداخت می کنید.
در حالی که باخ در بازدید از کافی شاپ روزانه در کتاب خود ضربه می زند ، این مفهوم در مورد صرف ناهار به جای بسته بندی یک سفر ، سفرهای منظم به ساعت شادی یا هر گونه هزینه مکرر دیگر در زندگی مالی شما صدق می کند.
2. ابتدا به خودتان پرداخت کنید هر خواننده معمولی وبلاگهای امور مالی شخصی با اصطلاح “ابتدا خود را پرداخت کنید” آشنا است. این بدان معناست که شما باید بودجه خود را برای مواردی مانند 401 (k) مشارکت ، مشارکت Roth IRA ، پس اندازهای اضطراری و کنار گذاشتن پول برای اهداف مهم قبل از سایر بودجه بندی خود اختصاص دهید. این شما را مجبور می کند برای آینده خود پس انداز کنید.
اگر ابتدا خود را پرداخت کنید ، به زندگی بدون پول عادت می کنید و می توانید از مشکلات ناشی از تورم سبک زندگی اجتناب کنید. شما می توانید مواردی مانند سرگرمی و بازدید از رستوران را با آنچه پس از پس انداز برای بازنشستگی باقی مانده است تأمین کنید ، نه برعکس.
3. پس انداز و سرمایه گذاری در طول زمان ترکیب می شود در کتاب ، باخ نمونه ای از آنچه را نشان می دهد نشان می دهد اگر شما به جای صرف 5 دلار در روز پس انداز کنید ، چه اتفاقی می افتد. اگر بتوانید ماهانه 150 دلار با 10٪ بازده سالانه سرمایه گذاری کنید ، پس از 40 سال 948،611 دلار خواهید داشت. این تقریباً یک میلیون دلار بازنشستگی ناشی از ترک عادت قهوه است!
ده دلار سرمایه گذاری در روز 1،897،224 دلار سود می دهد. اگر بتوانید 20 دلار در روز یا 600 دلار در ماه با هم بچرخانید ، در پایان 3،794،448 دلار خواهید داشت ، با فرض همان بازده 10. این وودو یا فریب سیستم نیست. این زمانی است که پول شما به جای خرج کردن برای شما کار می کند ، کار می کند.
4. شما می توانید تقریباً هر جنبه ای از پول خود را خودکار کنید. در این کتاب ، باخ نحوه خودکار پس انداز بازنشستگی ، پس انداز صندوق های اضطراری ، پرداخت بدهی ها از جمله خانه خود و حتی اعطای خیریه مورد علاقه را توضیح می دهد. اگر هنوز چک های کاغذی می نویسید یا نقل و انتقالات دستی را آنلاین وارد می کنید ، عملاً در عصر سنگ مالی زندگی می کنید! امروزه همه چیز در مورد اتوماسیون است.
اکثر بانک ها ، اتحادیه های اعتباری ، وام دهندگان و قبض کنندگان به شما این امکان را می دهند که پرداخت های خودکار را روشن کنید. بهره بردن. این ممکن است شما را در مسیر عبور از نقطه عطف ثروت خالص میلیونر قرار دهد.
الهام بگیرید تا مهارت های مالی خود را افزایش دهید این کتاب برای من بسیار الهام بخش بود. این من را در سفر یادگیری جزئیات پیچیده نحوه کار پول من قرار داد تا بتوانم از هر دلیلی که به دست می آورم حداکثر استفاده را ببرم. اگر قرار است فقط یک کتاب درباره پول بخوانید ، این ممکن است بهترین انتخاب باشد. این یکی از موارد مورد علاقه من و یک طرح عالی برای برنامه مالی شما است.
درباره “میلیونر خودکار” بیشتر بدانید »
* درس های بیشتر پول بخوانید:
* پس از سالها زندگی حقوق و دستمزد ، یاد گرفتم که هر هفته ، ماه و سال 4 سوال از خودم بپرسم
* من قبلاً فکر می کردم باید بین شاد بودن و ثروتمندی یکی را انتخاب کنم ، اما به سختی آموختم که خیلی دور از انتظار بودم
* بازنشستگی زودهنگام باید رویای نهایی باشد ، اما من قبلاً می دانم که این برای من نیست – و من با آن خوب هستم
* من بیست سالگی خود را برای سرمایه گذاری بسیار ترساندم تا اینکه یک مکالمه معمولی در مورد شام نظرم را تغییر داد اریک روزنبرگ نویسنده مستقل اریک روزنبرگ نویسنده امور مالی ، سفر و فناوری در ونتورا ، کالیفرنیا است. او مدیر سابق بانک و متخصص امور مالی و حسابداری شرکت است که کار روزانه خود را در سال 2016 ترک کرد تا به صورت تمام وقت مشغول فعالیت آنلاین خود شود. او تجربه عمیق نوشتن در مورد بانک ، کارت های اعتباری ، سرمایه گذاری و سایر موضوعات مالی را دارد و یک هکر مشتاق سفر است. وقتی دور از صفحه کلید است ، اریک از گشت و گذار در جهان ، پرواز با هواپیماهای کوچک ، کشف آبجوهای جدید صنایع دستی و گذراندن وقت با همسر و دختران کوچکش لذت می برد. می توانید از طریق Personal Profitability یا EricRosenberg.com با او ارتباط برقرار کنید. بیشتر بخوانید کمتر بخوانید1 سال پیش ، &#x27؛ میلیونر خودکار &#x27؛ 4 درس مهم در مورد پول که هنوز هم از آن استفاده می کنم به من آموخت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.