استارتاپ خدمات مشتری SupportLogic به تازگی 12 میلیون دلار در یک کمک مالی با حمایت Sorenson Ventures جمع آوری کرده است


استارتاپ خدمات مشتری SupportLogic به تازگی 12 میلیون دلار در یک کمک مالی با حمایت Sorenson Ventures جمع آوری کرده است
SupportLogic ، استارتاپ مستقر در سن خوزه که تلاش می کند خدمات مشتری را از طریق هوش مصنوعی متحول کند ، فقط 12 میلیون دلار در یک سری کمک های مالی سری A با حمایت Sorenson Ventures و Sierra Ventures جمع آوری کرد.
این شرکت با استفاده از هوش مصنوعی و پردازش زبان طبیعی برای استخراج داده های مفید از سیستم فروش بلیط آنلاین خود ، “اولین بستر پشتیبانی هوشمند جهان” را به مشتریان وعده می دهد. SupportLogic ادعا می کند که این امر می تواند باعث کاهش تقاضا ، جلوگیری از تشدید شکایات و کمک به شرکت ها برای درک بهتر نیازهای مشتریان شود.
SupportLogic می گوید که به مشتریان کمک کرده است هزینه های عملیاتی را تا 35 درصد کاهش دهند ، تشدید حملات را تا 40 درصد کاهش داده و سرعت حل و فصل سوالات مشتریان را تا 25 درصد افزایش داده است.
کریشنا راج راجا ، بنیانگذار و مدیرعامل SupportLogic می گوید: “مجموعه داده های پشتیبانی حاوی بینش های ارزشمندی در مورد احساس مشتریان در مورد محصولات [شرکت ها] است.” “استخراج سیگنال از این مجموعه داده و تقویت همکاری بین پشتیبانی ، فروش ، موفقیت مشتری و تیم های محصول بسیار مهم است.”
کن Elefant ، شریک مدیریتی Sorenson ، که رهبری این دور را بر عهده داشت ، گفت که افزایش خدمات اشتراک به معنای “رفاه و حفظ مشتری اولویت اصلی سازمان ها است.”
وی گفت: “رویکرد منحصر به فرد SupportLogic به این فضا و فناوری که آنها برای استخراج سیگنال از سیستم های موجود ساخته اند ما را واقعا هیجان زده کرد.”
بر اساس تحقیقات تحلیلگران مارکتس و مارکتز ، پیش بینی می شود صنعت تجربه مشتری تا سال 2025 در سطح جهانی نزدیک به 15 میلیارد دلار ارزش داشته باشد.
برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.