در اینجا نحوه آماده شدن برای اخراج وجود دارد


در اینجا نحوه آماده شدن برای اخراج وجود دارد
این کاهش ها مربوط به خرید مایکروسافت از سازنده تلفن همراه نوکیا است که مشکلات زیادی را به همراه داشته است. بنابراین به راحتی می توان این را به عنوان یکی از مواردی که برای بقیه ما معنی ندارد ، بیان کرد. اما از آنجایی که ادغام در زمانهای خوب و بد اتفاق می افتد و غالباً با چشم انداز “کارآمدی” شغلی منجر می شوند ، مورد مایکروسافت به عنوان یک درس عینی است: حتی در بهترین زمانها ، اشتغال شما هرگز کاملاً ایمن نیست.
بنابراین چگونه یک کارگر باهوش برای از دست دادن شغلی که از هیچ جا ناشی نمی شود آماده می شود؟
البته داشتن صندوق روز بارانی کلیدی است. اکثر کارشناسان معتقدند که باید مقدار کافی پول برای شش تا 12 ماه هزینه داشته باشد. باید به راحتی در حساب چک ، پس انداز یا بازار پول قابل دسترسی باشد. برای کمی سود بیشتر ، می توانید گواهی سپرده سه یا شش ماهه را ذخیره کنید. اما این روزها آنقدر سود کمی می پردازند که به سختی ارزش زحمت را دارد.
کلید آماده سازی برای بدترین حالت این است که هزینه های ثابت را به حداقل برسانید – هزینه های ماهانه ای که نمی توانید کاهش دهید ، مانند وام مسکن بزرگ یا پرداخت ماشین. تمایل به داشتن گرانترین خانه ای که می توانید از عهده آن برآیید به معنای هزینه های ثابت بزرگ برای مالیات بر دارایی ، بیمه صاحبان خانه و گرمایش است.
برای دور زدن مشکلات ، به راه اندازی خطوط اعتباری نیز فکر کنید. پس از بیکاری ، اکثر روش های وام گیری احتمالاً غیرممکن است. یک خط اعتباری برای حقوق صاحبان خانه یا HELOC به شما امکان می دهد تا حد معینی به میزان مورد نیاز خود وام بگیرید و تا زمانی که شروع به ضربه زدن به حساب نکنید ، هیچ سودی نمی پردازید. اما هنگام کار باید آن را تنظیم کنید.
داشتن کارت های اعتباری می تواند در مواقع اضطراری نجات دهنده باشد ، اما اگر بیکاری ادامه پیدا کند ، بدهی کارت می تواند بار سنگینی به بار آورد. بنابراین عاقلانه است که تا زمانی که می توانید – در حالی که شاغل هستید – چند کارت تأیید کنید اما در مورد استفاده از آنها بسیار محافظه کار باشید. بیش از حد دریافت نکنید وگرنه به اعتبار اعتباری خود آسیب می رسانید.
صاحبان خانه 62 سال به بالا می توانند به وام مسکن معکوس نیز نگاه کنند که وام در مقابل حقوق صاحبان خانه است. اینها به ویژه جذاب هستند زیرا حتی پس از از دست دادن شغل می توانید واجد شرایط شوید. این به این دلیل است که هیچ وجه ماهانه برای وام مسکن معکوس وجود ندارد. در عوض ، بدهی از محل فروش خانه پس از نقل مکان یا فوت صاحب خانه پرداخت می شود. هزینه ها می تواند زیاد باشد ، بنابراین احتمالاً وام مسکن معکوس بهتر است باقی بماند تا جایگزین مناسبی وجود نداشته باشد.
از آنجا که زندگی نامشخص است ، همسران یا شریک زندگی واقعی باید قبل از رفتن از دو درآمد به یک درآمد خوب فکر کنند. و ایجاد یک حاشیه ، انجام کار آزاد یا انجام مشاغل پاره وقت در خانه که در صورت از بین رفتن شغل روزانه می تواند هزینه داشته باشد ، هزینه دارد.
شبکه های اجتماعی نیز یک شبکه ایمنی ارائه می دهند. با استفاده از فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn و سایر خدمات ، می توانید با همکاران سابق و همکلاسی های خود در تماس باشید که اگر ناگهان در جستجوی کار باشید ممکن است به شما کمک کنند.
هیچ احتیاطی کامل نیست ، اما شانس به آمادگی افراد علاقه مند است. کارگرانی که می توانند یک دوره بیکاری را پشت سر بگذارند ، می توانند شغل جدیدی را که واقعاً می خواهند حفظ کنند ، و نه اینکه مجبور شوند اولین چیزی را که برایشان پیش می آید ، به دست آورند.
موارد بیشتر از MainStreet:

* 7 جنایت مد که تابستان امسال در دفتر باید از آنها اجتناب کرد
* این کارها را جمعه انجام دهید و دوشنبه خود را آسان کنید
* پشتیبانی برای هفته کاری 4 روزه افزایش می یابد. برای اعلان های Insider ثبت نام کنید! با آنچه می خواهید بدانید به روز باشید. برای اعلان های فشار مشترک شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *