5 پادکست الهام بخش که توسط مربی زندگی به افرادی توصیه می شود که به دنبال بهبود شغل خود یا شروع یک شلوغی جانبی هستند


5 پادکست الهام بخش که توسط مربی زندگی به افرادی توصیه می شود که به دنبال بهبود شغل خود یا شروع یک شلوغی جانبی هستند
ویروس کرونا باعث توقف کوتاه مدت اکثر کارگران در آمریکا شده است.
خواه به دلیل اخراج شغل ، تعطیلی ، یا فقط کمی بیشتر فرصت برای فکر کردن در مورد آینده خود داشته باشید. در حال حاضر ، بیشتر افراد چند دقیقه یا ساعت اضافی در روز در اختیار دارند تا به حرفه خود فکر کنند.
سوزی مور ، مربی ، نویسنده و نویسنده زندگی در نیویورک می گوید: یک راه عالی برای تعیین حرکت شغلی بعدی ، گوش دادن به پادکست مربوط به موفقیت ، نام تجاری شخصی یا کارآفرینی است.
او چند پادکست دارد که برای افرادی که در فکر تغییر شغل هستند یا فقط به دنبال الهام هستند پیشنهاد می کند.
در اینجا پنج پادکست وجود دارد که مربی زندگی توصیه می کند در حال حاضر به آنها گوش دهید.
“Lead to Win” میزبان مایکل هایت و مگان هایت میلر است. مایکل هایت مایکل هایت ، کارآفرین و نویسنده پرفروش کتاب “Living Forward” میزبان پادکستی است که همه چیز را از نحوه ارتباط بهتر و نحوه پایبندی به تصمیمات سال نو خود پوشش می دهد. شعار او “موفقیت در مورد انجام کارهای درست است”.
مور به بیزینس اینسایدر می گوید: “مایکل هایت همیشه برای همه چیز کارآمد بوده است.” “شما کارهای بیشتری انجام خواهید داد ، مهارت های ارتباطی بهتری خواهید داشت و ممکن است به بالاترین و شادترین انسانی که می شناسید تبدیل شوید.”
اینجا بشنوید >>

“پس پول” میزبان فرنوش ترابی است. فرنوش ترابی ، کارشناس امور مالی شخصی و نویسنده “تو خیلی پول” فرنوش ترابی میزبان پادکست هفتگی در مورد مشاوره پول و نکات شغلی است. پادکست او ترکیبی از پاسخ دادن به س listenالات شنوندگان و همچنین مصاحبه با افراد موفق مانند تیم Gunn ستاره “Project Runway” ، نویسنده تیم Ferriss و مربی تناسب اندام Shaun T.
مور گفت: “فرنوش در فلسفه ها ، پیروزی ها ، شکست ها و عادات عمیق می شود. او در مورد داستان های پول واقعی صحبت می کند و مکالمات او کنجکاو و صادقانه است.”
اینجا بشنوید >>
“بازاریابی آنلاین آسان شد” میزبانی شده توسط ایمی پورترفیلد. کارآفرین امی پورترفیلد ایمی پورترفیلد میزبان پادکست روزانه برای افرادی است که به دنبال ایجاد یا توسعه تجارت آنلاین هستند. مجموعه او بر موضوعاتی از قبیل یافتن مربی تجاری و نحوه استفاده از TikTok برای جذب مشترکین بیشتر تمرکز دارد.
مور گفت: “[پورترفیلد] راهنمایی های واقعی ، آبدار و کاربردی با روحیه ای دوست داشتنی ارائه می دهد که ارزش هر قسمت را بسته بندی و کاملاً لذت بخش می کند.”
اینجا بشنوید >>
“اسرار زنان ثروتمند” میزبان ورونیکا داگر. ورونیکا داگر ورونیکا داگر گزارشگر ارشد مدیریت ثروت در وال استریت ژورنال است. پادکست او زنان موفق را معرفی می کند و از آنها در مورد موضوعات مختلف از جمله نحوه ایجاد یک کسب و کار کوچک تا نحوه درمان از تجربیات دردناک مشاوره می خواهد.
“ورونیکا داگر یک مجری ماهر و با تحقیق است که به بسیاری از داستانهای موفقیت شغلی می پردازد ، از طراحان گرفته تا نویسندگان تا متخصصان هزاره. این کتاب دارای بینش های باورنکردنی در مورد آنچه یک مسیر موفقیت شغلی را ایجاد می کند ، است. من همیشه یادداشت می کنم مور گفت: “این پادکست ، علیرغم عنوانش ، فقط مختص زنان نیست.”
اینجا بشنوید >>
“پادکست اینفلوئنسر” میزبان جولی سلیمان است. جولی سلیمان جولی سلیمان متخصص بازاریابی دیجیتال ، روابط عمومی و مارک شخصی است. پادکست او درباره نحوه ایجاد مارک های دیگر کارآفرینان و رهبران موفق است. او موضوعات مختلفی را ارائه می دهد ، از جمله اینکه چگونه می توانید شلوغی طرف خود را سودآور کنید تا از ابتدا یک نام تجاری شخصی بسازید.

مور گفت: “چه بخواهیم و چه نخواهیم ، همه مارک شخصی دارند. از اینستاگرام ما گرفته تا پروفایل LinkedIn و حتی رزومه یا نحوه رفتار در جلسات ؛ روسا ، همکاران و مشتریان به آن توجه می کنند.” “به عنوان متخصصان در هر زمینه ، ما باید افراد اطراف خود را درگیر کرده و آنها را متقاعد کنیم. این نمایش راه های فوق العاده ای را برای انجام این کار با کارآیی و ظرافت نشان می دهد.”
اینجا بشنوید >>

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *